Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní lavice Sil 010

Kód: MWS010
Do nabídky rustikálního nábytku patří rovněž dřevěné lavice. Rustikální lavice do kuchyně, nebo jídelny s úložným prostorem, či bez.
nedostupné
Jídelní lavice: bez úl. prostoru
2 995 Kč
Jídelní lavice: s úl. prostorem
3 876 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Výška (cm): 95 cm
Hloubka (cm): 50 cm
Délka (cm): 100 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Cena: za 1 běž. metr
Kód: SIL14

Dřevěná lavice do kuchyně Sil 010

Klasické provedení příjemného posezení v podobě rustikální dřevěné lavice s úložným prostorem, může velmi prakticky doplnit vaší kuchyň, nebo jídelnu. Jídelní lavice je vyrobena z borovicového dřeva a povrchová úprava je provedena voskem, tzv. metoda voskování. V případě zájmu můžeme upravit jídelní lavici ve stejném odstínu také matným lakem.

Výrobce klade důraz na kvalitu, proto používá pouze dřevo borovice řádně vysušené, bez kazů a tím zamezí pozdější deformaci, či praskání dřeva vlivem změny teploty a vlhkosti v ovzduší.

 

Široká nabídka rustikálního nábytku

Jídelní lavice nabízí rozměr na přání klienta, jelikož uvedena cena platí za 1 běžný metr. Délku si tedy můžete sami zvolit, či můžete pomocí dvou jídelních lavic vytvořit rohovou variantu.

Nabídka rustikálního nábytku na našem portále je velmi široká a představuje samostatné díly do všech typů interiérů. Z čeho můžete vybírat?

 

- rustikální jídelna v odstínu bílá - patina, hnědá
- rutikální ložnice v odstínu venge patina
- rustikální pracovna
- rustikální jídelní židle v širokém výběru
- rustikální stoly v širokém výběru

 

Upozornění: u odstínů bílé a venge je třeba počítat s příplatkem za barvu 10%.

 

Sami na našich příkladech můžete vidět, že u nás si z daných, samostatných dílů sestavíte kompletní interiér. Vybírat za příplatek můžete také z jiných odstínů.

A navíc, rustikální nábytek vám přivezeme zcela zdarma již ve smontovaném stavu. Nemusíte tedy nic skládat. Rustikální nábytek ale nevynášíme do patra, je třeba si zajistit pomoc při našem dovozu.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu