Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Začínáte bydlet? Nebo zatím jste v podnájmu?

Pokud jste mladý pár, nebo jste právě odešli z rodinného hnízda, aby jste se vydali vlastní cestou, nebo stále bydlíte v podnájmu a nechcete se ještě zcela usadit a pořizovat vlastní nemovitost, zkrátka pro váš všechny, kteří začínáte bydlet, bude dnešní povídání.

Zařizovat bydlení na přechodnou dobu a přesto víte, že na něčem musíte spát, sedět, mít kde si uložit věci, ale vůbec se vám nechce za nábytek utrácet, který se třeba také do dalšího bydlení nemusí vůbec hodit, to je vždy takové pořizování z nutnosti. Ale jak tuto přechodnou fázi projít, aby nezpůsobila taková traumata? Máme pro vás pár tipů, které vás rozhodně osloví a vaši peněženku ušetří. Dnešní nabídka nábytku a to doslova za pár "kaček" je praktická, multifunkční a my si troufáme tvrdit, že třeba do nového bydlení tento nábytek veskrze praktický, poputuje s vámi. Jak tedy zařídit bydlení tak, aby bylo funkční a nestálo moc peněz? Samozřejmě by pro vás mělo být bydlení alespoň trochu příjemné, takovém v kterém se opravdu budete cítit jako doma.

Industriální design v minimalistickém stylu, nekonečné množství možností

V současné době se objevují na našem trhu designy, které přesně cílí na váš problém. Rychle, levně a účelově. A my vám slibujeme, že ještě budete kromě pořizovací ceny ohromeni také designem, který je opravdu hezký. No zkrátka na to, že poprvé bydlíte na vlastní pěst prostě paráda.

 

                               Konferenční stolek ManchesterK dispozici další řada industriálního nábytkuHerní stůl Axyon v interiéru s kolekcí ManchesterRohový psací stůl Manchester Konferenční stolek Manchester

 

V kategorii industriálního designu za "hubičku" najdete nábytek do každého typu místnosti. Obývací pokoj, ložnice, ale také kuchyň, nebo koupelna. Spousty komod a regálů na výběr, stolků a stolečků, poliček a věšáků a ještě mnohem a mnohem více. My vám však chceme dnes ukázat především malé pomocníky, o kterých možná ani nevíte, že v nabídce bytových doplňků a interiérů vůbec existují.

 

Nejlevnější šatní skříň? Nejlevnější vybavení koupelny? Máme..

Představíme vám pár návrhů, jak se vyhnout zbytečně drahému pořizování nábytku. A hned prvním řešením jsou kovové, industriální závěsné tyče, které vám v kterémkoliv rohu místnosti nahradí šatní skříň. A když si dáte jen trochu práce, ještě toto řešení bude vypadat více "cool" než klasická šatní skříň, kterou má přeci každý. Nuda. Buďte kreativní a uvidíte, co jen za pár "kaček" vytvoříte.

Šatní skříň Essen bílá small    Skříňka do koupelny bílá Fit

 

Tak co, dáte nám za pravdu? Líbí se vám návrhy za pár "kaček"? Na prvním návrhu jsou kovové tyče, kterých si můžete pořídit kolik chcete. A na druhém návrhu je zase stojan na oblečení, který si můžete přemístit kam chcete. Ale to jsem jen dva možné návrhy, v naší nabídce těchto nápadů, jak zařídit bydlení na přechodnou dobu levně, najdete daleko více.

 

                                                                Skříň do koupelny Fit oak tallA slíbili jsme vám také vybavení do koupelny. Ta je určitě v podnájmu, nebo vašem prvním bytě malá. A jak maximálně využít malý prostor v koupelně, aby jste kromě umyvadla a vany získali i nějaké ty úložné prostory navíc? To znázorňuje druhá fotografie, kde vám představujeme prostřednictvím kolekce Fit řadu koupelnových skříněk za velmi příjemnou cenu. S nábytkem Aldo zkrátka můžete jít do vany i do postele. S nábytkem Aldo také máte šanci obdržet 90 % produktů do 7 dnů a můžete začít bydlet, protože sestavení těchto zajímavých, industriálních kousků je hračka. S nábytkem Aldo máte možnost prohlížet si nové a nové designy každý den. S námi se zkrátka "bydlet" nebudete.