Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vyvýšená postel pro jedno dítě? Proč?

Patrová postel se již pro mnohé rodiče stala přínosným a jediným možným řešením, jak velmi efektivně a především ohleduplně k danému prostoru zařídit dětský pokoj. Ať už přemýšlíte nad jakýmkoliv řešením a nabídka dětských postelí je opravdu různorodá, tak pravdou stále je, že pořízením patrové postele, ušetříte místa nejvíce. A v dnešním povídání se budeme věnovat tématu, jak zařídit malý dětský pokoj, byť je určený jen pro jedno dítě. Protože se neustále řeší, jak efektivně zařídit dětský pokoj dvou, či i tří dětí a na rodiče s jedním dítětem se trošku zapomíná, dnes to rodičům jedináčka vynahradíme. Jelikož i rodiče jednoho dítěte mohou mít problém s nedostatkem místa a i pro ně může být pořízení patrové postele velmi funkční a řešící tento problém.

 

Vyvýšena postel s psacím stolem Studio On Line       /patrova-postel-se-stolem-a-skrini-higher-2410lsur-x15340

 

Patrová postel s šatní skříní, psacím stolem, v odstínech pro holku i kluka

Španělský designér, který jako první v zemích západní Evropy patrové postele pro jedno dítě představil a my jsme velmi pyšní na skutečnost, že exkluzivně je můžete v naší nabídce pořídit právě u nás, při návrhu myslel na všechny potřeby dítěte školou povinné. Design lze označit také za střídmý, odstíny krémové, které dítě neurazí ani v dospívajícím věku a celkový koncept velmi reprezentativní. Zkrátka a dobře, patrová postel, která poroste s dítětem, stačí jen adekvátně k věku měnit dekorace a doplňky. 

Osloví především prostorná šatní skříň, psací stůl, který je rozměrem zcela dostačující i pro dítě na střední škole, tedy studenta a psací stůl je rovněž doplněný řadou odkládacích míst v podobě poliček. Na školní potřeby, nebo učebnice. Prostor na spaní rovněž pokryje potřeby školáka a ať už holky, nebo kluka. Identický design patrové postele pro jedno dítě najdete v naší nabídce v nejrůznějších obměnách, ale i odstínech. Myslíme si, že každý si svou barvičku najde, třeba také z některých z neutrálních odstínů.

 

Patrová postel pro holku i kluka, patrová postel v neutrálních odstínech

Neutrální odstíny jsou nejen vhodné pro holku i kluka, ale máte také jistotu, že v pozdějším věku dítěte nebudete muset vybavení dětského pokoje měnit, jelikož holka už má období růžové za sebou a modrá pro náctiletého kluka není taky nic moc. Neutrální odstín bude vždy neutrální a i náctileté děti nebudou mít s odstínem problém, nebudou se cítit, že jejich pokojík, nebo postel jsou v příliš dětském módu.

 

                                                             Patrová postel se stolem Bo9 - cascina, white                                                 

 

Ale vraťme se vlastně k tomu nejdůležitějšímu a to je otázka, proč pro jedno dítě pořizovat zrovna patrovou postel? No protože mnohdy jedno dítě touží po spaní na patrové postele, děti vyvýšené spaní a řadu skrýší, které patrová postel nabízí, milují, navíc mají nějak větší pocit soukromí. A pro vás rodiče je to skrze praktická otázka a to opravdu maximální úspory místa v dětském pokoji, interiéru, který mnohdy nabízí byty panelákového typu bydlení.

 

                                                             

 

Psací stůl je dalším prvkem, který osloví děti i rodiče. Psací stůl je do útrob postele zakomponován velmi chytře, je v podstatě po celé délce postele, tedy pracovní plocha činí téměř 200 cm a navíc je zde velmi dobře navrženo rozmístění polic. U tohoto psacího stolu vašemu dítěti nebude nic chybět, bude mít zkrátka vše po ruce a to po levé i pravé ruce. Pro dostatek osvětlení stačí silná stolní lampička. Doporučujeme také využít zeď za postelí, kdy přisunutím patrové postele ke zdi vzniká super prostor třeba na umístění nástěnky s nejdůležitějšími úkoly, nejen do školy.

 

Patrové postele s temperamentem, s nábytkem Aldo nepořizujete zajíce v pytli, ale patrovou postel na jistotu

Miluje vaše dítě syté, veselé odstíny? I takové samozřejmě v nabídce máme. Každý má jiný vkus, a tak nesmíme na nikoho zapomínat. Spektrum nabídky nejrůznějších odstínů je v dnešní době tak široké, že mnohdy je opravdu jen velmi těžké si vybrat. Někdo dává přednost střízlivým tónům, někdo zase ostrým, výrazným barvám. Jedno je ale jisté, děti vždy tíhnou k barvám sytějším, než těm střízlivějším, které ale zase v interiéru působí více elegantně. V mnoha případech pak v dospívajícím věku pak dítě od výrazného tónu ustupuje a žadoní, aby vy jako rodiče jste mu pořídili přeci už více "dospělácký" pokoj, když už má tolik let. Jsem přece už dospělý ne? Ano, známé to všichni, ty nečekané změny chování našich dětí, když rostou. V každém případě, pokud jste smíření, či máte v plánu tak i tak dětský pokoj měnit třeba již na opravdu dospělácký studentský, proč nepopustit uzdu přání vašeho dítka.

 

Dětská palanda se stolem a skříní Urbanic - shade    Velmi praktické řešení pro malý pokoj jednoho dítěteKvalitní, elegantní a moderní dětská postelJednoduché linie vhodné do panelákových bytůU nás najdete všechny rozměry Vyvýšená postel s psacím stolem green - limitovaná edice

 

A můžeme hned uvést příklad sytého odstínu v tomto případě růžovo fialového odstínu, opět na designu patrové postele pro jedno dítě. Myslíme si, že i přes tuto výraznou barvu zůstává zachována pomyslná, španělská elegance, design, který u vás zákazníků a my věříme, že i dětí, tolik let vyhrává. Obliba španělského designu rok od roku stoupá a nás těší, že nejen na pohled, ale i vysokou kvalitou je již tolik z vás spokojeno. To nejvíce podstatné na těchto patrových postelích, co se kvality týče, je rozhodně tloušťka laminátu až 25 mm, ale i povrchová úprava. Žádná papírová fólie nalepená na tenkém materiálu, ale poctivá dýha, která odolá všem vrypům a škrábancům. A že těch neštěstí se v dětském pokoji může přihodit.

Ale nám se líbí ještě další praktická věc na těchto postelích, a to je certifikace, vždy u daného produktu přiložená, na naších stránkách, k dispozici rovněž on-line návod k montáži ve formátu PDF ke stažení, detailní rozepsání všech rozměrů pomocí přiloženého technického výkresu. Zkrátka s nábytkem Aldo nekupujete zajíce v pytli, ale patrovou postel na jistotu.