Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vybíráme nábytek pro děti na jistotu

Věříme a pevně doufáme i na základě vašich žádostí o reálné fotografie opravdu sestaveného nábytku, výběr nábytku pro vaše děti u nás, pro řadu z vás bude opravdu snadný. U nás totiž najdete celou řadu produktů, designů, především dětského nábytku, kde rozměry postelí všeobecně a především pak patrových postelí je třeba nejen znát, ale umět si je také představit.

K tomu jsou rozhodně fotografie nábytku s dětmi tím nejsnadnějším způsobem jak zjistit, zda daný design je a bude vhodný i pro ty vaše děti. A dnes je naše povídání o jedné z nejprodávanějším patrových postelí v letošním roce a to patrové posteli Bibliobed, kterou můžete pořídit pro dvě, ale i tři děti. Návrh od francouzského výrobce, jehož produkty jste si tak oblíbili a jehož produkty vám exkluzivně pouze na Aldo nábytku představujeme již téměř dvě desítky let. 

 

                                      Patrová postel Bibliobed       

 

 

Patrová postel to je výběr na jistotu, děti jí zkrátka milují

Pořídit dětem patrovou postel je nákup na jistotu především díky tomu, že děti jednoduše patrové postele milují a věříme, že i řadu let i ty nové děti, které se ještě ani nenarodily, milovat budou. Ano, je to oblíbený výběr dětí, ale je to také oblíbený výběr rodičů, i když ze zcela odlišných důvodů, než jsou důvody dětí. Rodiče vybírají patrovou postel jako řešení místa na spaní dvou a mnohdy i tří dětí především z důvodu maximální úspory místa v dětském pokoji. Pokud do místnosti, kterou pro vybavení dětského pokoje máte k dispozici, umístíte například tři samostatné postele, každý si dokáže spočítat, že nejen další a navíc potřebný nábytek jednoduše do pokoje nevměstnáte, ale dětem nezůstane ani žádné místo na hraní. A tak se patrové postele staly opravdu tím nejlepším řešením, jak v pokoji několika dětí, maximálně daný prostor využít.

 

    

 

Patrová postel Bibliobed nabízí dětem spousty zábavy. Kolem obou lůžek jsou umístěny praktické, odkládací police, které malé děti využijí na hračky a starší na knížky, mobilní telefon a další potřeby adekvátní k věku dítěte. Schůdky s širokou nášlapnou plochou, kde děti rády rovněž sedí, ale pod schůdky jsou další tajné skrýše, které mohou děti využívat na své poklady. Rozhodně děti osloví i dodatečně velký prostor mezi lůžky, kde se můžou i komfortně posadit a číst knížku, nebo jen tak poslouchat hudbu, dívat se na pohádku. Zkrátka prostor mezi lůžky, to je další komfortní zóna pro vaše děti.

 

                                             

 

A patrová postel Bibliobed, kterou vám dnes prostřednictvím našeho pravidelného povídání představujeme, to je také vhodné řešení i pro větší, dospívající děti. I pro takto velké děti, třeba dospívající slečny, nabízí patrová postel dostatečný prostor. A nejen mezi lůžky samozřejmě. Důležitý je i rozměr místa na spaní, který je i v tomto případě pro dospívající děti dostačující. Věříme, že fotografie s dětmi, třeba jak dospívající slečny sledují nějaký příběh na tabletu, vám řeknou rozhodně více, než když si jednoduše v parametrech patrové postele najdete rozměr mezi lůžky 71 cm. Jak to máte vy? Která informace vám dává větší smysl? Uvedení rozměru v čísle, nebo slečny na palandě, když sledují tablet? Samozřejmě, že u nás najdete všechny informace, ale nejen patrovou postel Bibliobed, ale i další a další designy, se snažíme nafotit vždy tak, aby pro vás fotografie byly maximálně přínosné právě pro lepší představu, zda je produkt tím, který si i vaše děti zamilují a bude jim především vyhovovat.

 

    

 

 

Jak správně vybrat patrovou postel?

Je velkou otázkou, podle čeho vlastně dětem patrovou postel vybrat? Podle jejich zájmů, věku dětí, nebo podle toho, zda jsou živé či spíše klidné? jako prodejci vždy říkáme, ode všeho trochu a hlavně posuzovat design patrové postele podle rozměru. Je to velmi zásadní. Rozměr odpovídající věku dětí, rozměr, aby v dětském pokoji patrová postel nepřekážela, ano, mnohdy vlastní rozměr je více než design. Vidíte krásný design, ale rozměr místa na spaní je pro vaše ratolesti nevyhovující? Hledejte tedy dále, dnes je nabídka opravdu velká. Patrovou postel pořizujete pro dvě děti, mnohdy i pro tři a tak pamatujete na to, že každé z dětí by mělo mít svůj osobní úložný prostor pro oblíbené hračky a knížky. A pamatujte také na to, že vás bude čekat rozumné vysvětlení dětem, proč ten má spát nahoře a ten dole. Ale o tom jsme již napsali spousty článků, proč by mladší bráška, nebo mladší sestřička do šesti let, měli spát na dolním lůžku.

 

Dokonalý dětský pokoj v nereálném světě nenajdete

Představili jsme vám řadu fotografií s dětmi, které vám rozhodně pomůžou vlastní design posoudit a především vám pomůžou se utvrdit, zda patrová postel Bibliobed je vhodným řešením i pro vaše děti. Ale ani vizualizace vytvořená v programu, především u našich obchodních partnerů, není nespolehlivá. Je to věrohodná vizualizace, jak patrová postel opravdu ve skutečnosti bude vypadat u vás doma. Ale přeci jen, pochopení vlastní velikosti a jednotlivých rozměrů je na základě pouhé vizualizace, věříme velmi složité. Především pokud hovoříme o nákupu nábytku u internetového prodejce. Proto na našich stránkách přistupujeme k nabídce jednotlivých designů individuálně, pořizujeme náročné fotografie s dětmi, pro vaší lepší představu a proto, aby jste se u nás cítili jako v prodejně nábytku. Vizualizace vytvořená v počítači, kterou níže uvádíme, tedy i my, jako prodejci vnímáme jako fotografii pro představu vlastního designu, ne pro představu vlastního, maximálního využití nábytku.

 

      

 

V neposlední řadě, žádný program nedokáže zcela přesně vystihnout reálný odstín nábytku. A tak pro nás se stalo pořizování vlastních fotografií opravdu zásadou proto, aby když si u vás doma patrovou postel sestavíte, nebudete ničím nemile zaskočeni, ani překvapeni, ale naopak mile potěšeni, že vše je jak má být. Vlastní fotografie, které pro vás pořizujeme, to je také jistota kvalitního zpracování. A my věříme, že určitě poznáte, které fotografie jsou pořízeny z reálně sestaveného nábytku a které jsou vytvořeny jako vizualizace v počítači.