Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vnitřní uspořádání vestavěné skříně

Vestavěná skříň na míru je jistě skvělé řešení úložného prostoru, ale bohužel také finančně náročné a v mnoha případech musíme na vestavěnou skříň čekat dlouhé týdny. Dnes však můžete vestavěnou skříň zařídit i zcela jiným, velmi snadným způsobem. Na našich stránkách pro vestavěnou skříň konfigurátor nepotřebujete, vybrat si můžete z přehledné nabídky samostatných dílů, od polic, šuplíků, organizérů a čelních křídel v požadovaném odstínu a sestavit si vestavěnou skříň svépomocí. Ano, i takto jednoduše lze dnes díky důmyslnému designu zařídit úložné prostory do každého typu interiéru či řekněme místnosti.

 

Vestavěné skříně do ložnice

Nejčastěji využíváme pro objemnou šatní skříň, potažmo vestavěnou skříň interiér ložnice. Jsou dvě možnosti, jak na našich stránkách můžete vestavěnou skříň zařídit. Lze si vybrat jak jsme předesílali z nabídky dílů, kdy vy sami rozhodnete o finální podobě vestavěné skříně, ale samozřejmě také o jejich rozměrech, počtu polic, šuplíků, vy sami se můžete rozhodnout, zda ponecháte vestavěnou skříň otevřenou či k ní pořídíte také křídla tak, aby bylo možné vestavěnou skříň zavřít. Lze ale také sestavit vestavěnou skříň z části zavřenou a z části otevřenou. Zkrátka a dobře, s námi pro návrh vestavěné skříně konfigurátor rozhodně nepotřebujete, vše krásně můžete vybírat z nabídky ucelených dílů.

 

                                                            Vestavěná skříň svépomocí - kolekce Extenso

 

A vhodným příkladem může být kolekce dílů Extenso pro sestavení šatny, vestavěné skříně, na naši ilustrační fotografii. Nabídka francouzského výrobce, který vám umožní díky široké nabídce dílů, sestavení dle vlastních rozměrů místnosti a dle vašich požadavků také na vlastní objem úložného prostoru. Velkou výhodou při sestavování vestavěné skříně v tomto unikátním návrhu či kolekci, je možnost volby vnitřního uspořádání vestavěné skříně. A velmi důležitým argumentem pro vás, kteří na úložné prostory spěcháte je také skutečnost, že vestavěná skříň svépomocí nadefinována, to rozhodně není několik týdnů čekání, ale doručení je velmi rychlé, v řádu dvou týdnů.

Možná volba vnitřního uspořádání vestavěné skříně je podstata celé kolekce. Nechybí, ani velmi moderní prvky jako například věšák na kalhoty, ale praktické jsou i různé velikosti šuplíků a polic. Skříně a police můžete nechat otevřené, nebo můžete opět z nabídky dílů vybrat v nejrůznějších odstínech dvířka, dokonce i zrcadlová, která jsou především pro ženy tolik potřebná. Pomocí kolekce Extenso dáte svým věcem opravdu řád a smysl. Další velkou skupinou oblíbených úložných prostorů jsou i otevřené skříně, které velmi často rovněž doplňují interiér ložnice.

 

                           Šatní skříň otevřená Suit white extra large III      Šatní skříň otevřená Suit oak simple largeŠatní skříň otevřená Suit oak simple largeŠatní skříň otevřená Suit oak simple large Šatní skříň otevřená Suit oak simple large

 

Vestavěné skříně do dětského pokoje

Potřeba velkých úložných prostorů, především pak v dětském pokoji více dětí, je v mnoha případech velkou výzvou. I zde maximálně využijete daný prostor, který pro zařízení úložných prostorů máte k dispozici, za pomocí vestavěných skříní do dětského pokoje a to prostřednictvím nabídky dílů kolekce Cascina, kterou v exkluzivním zastoupení španělského výrobce představujeme na našich stránkách. Nekonečná řada možností díky nabídce dílů, možnost rohového uspořádání, možnost napojení šatních skříní na psací stůl za pomocí regálu a to vše můžete vybrat tak, jak vy sami potřebujete. Určíte si výběrem dílů celkovou šířku sestavy, ale i vnitřního uspořádání. za nás jako prodejce je však velmi přínosné pro malý prostor, možné rohové sestavení a rovněž za pomocí regálu napojení na psací stůl. Tyto dva aspekty v uceleném návrhu dětského pokoje dokážou opravdu prostor dětí využít na maximum a rovněž zajistit co možná největší úložné prostory.

 

                           Dětský nábytek v nabídce dílů cascina, shade - kolekce

 

A i zde můžete být, alespoň na chvíli designéry a výběrem dílů dát finální podobu celé sestavě skříní, stejně jako jejich vnitřnímu uspořádání. Je jen a jen na vás, jaké budou celkové rozměry vestavěné skříně a jak vše zasadíte do interiéru.

 

Vestavěné skříně do předsíně

Pokud vás nebaví klasické předsíňové stěny, které pravda, trošku již přežily dobu, dnes máte možnost si vybrat z velmi moderních vestavěných skříní, nebo můžeme říci také otevřených skříní, kterým vy sami můžete opět určit danou šíři. Lze si skříň takzvaně "vestavět" do výklenku, nebo jen tak do prostoru a zvolit si šířku dle vlastní potřeby.

 

                                                            Otevřená šatní skříň Flow II

 

Vestavěné skříně do předsíně inspirace, která jistě dává smysl tam, kde je k dispozici jen velmi málo místa. Rozhodně v mnoha ohledech také finančně méně náročné řešení úložného prostoru v předsíni. Určitě se nebojíme i říci, lepší přehled ve všech outfitech a jiných předmětech, které si do otevřené skříně uložíte. A pokud přeci jen potřebujete vše hezky zavřít či schovat, řada návrhů vám je k dispozici s velmi praktickým závěsem. Takzvaně pro rychlý úklid, když přijde nečekaná návštěva. A proč jsme se nebáli použít označení "vestavěné skříně"? protože u převážné většiny návrhů je možnost volby šíře, o které opět rozhodujete jen a jen vy.

 

Vestavěné skříně do podkroví

Jsme velmi rádi, že i pro tento netypický prostor vám umíme nabídnout několik málo zajímavých designů. Prostor v podkroví je trochu náročnější na zařízení, jelikož když tento prostor nezaplníte, je zbytečně prázdný a nevyužitý. I když pravdou je, že stropní podhledy, podkrovní místnosti jsou přenádherné. Na druhou stranu zase, pokud daný úhel vyplníte nábytkem, kterým zajistíte úložné prostory, daný interiér tím ještě více posílí, získá opravdu příjemnou atmosféru. A my vám chceme představit několik možností, jak tento krásný prostor zařídit. Možná ne zcela vestavěnou skříní do podkroví, ale spíše vestavěnou skříňkou, i když, vnitřním uspořádáním jedné ze skříněk je šatní tyč. A o to více návrhy, uvedené na následujících ilustračních fotografiích vnímáme pro vás, majitele podkrovních místností, za velmi přínosné.

 

Vestavěné skříně do podkroví Under large oak    Vestavěné skříně do podkroví Under medium white

 

Opět vy sami určujete šíři ucelené sestavy, vy sami dle výběru skříněk určujete jejich vnitřní uspořádání. Úložné prostory zkrátka díky vestavěným skříním, na které nemusíte dlouhé týdny čekat, dnes můžete díky důmyslným designům zařídit snadno, rychle a se stejným, přínosným výsledným řešením.