Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Toaletní stolky zažívají velký comeback

Nabídka toaletních stolků se v posledních několika letech stále zvětšuje. Moderní design, který nejen ženám, ale také dívkám nabízí potřebné zázemí. Toaletní stolky jsou velmi praktické, jsou to ty nejlepší "organizéry" kosmetických potřeb, ale třeba také bižuterie a dalších ryze "ženských a dívčích" doplňků. Toaletní stolky jsou v podstatě rozděleny do dvou skupin. Klasické toaletní stolky a komody, nad kterými je umístěno zrcadlo. Komody se zrcadlem jsou pak nejčastěji součástí dětských pokojů pro holky, klasické toaletní stolky již ve více střídmém designu jsou pak vhodné pro umístění do ložnice.

                                  Toaletní stolek v minimalistickém designu Wish, white

 

Pokud jste se rozhodly pořídit si toaletní stolek, velmi důležitým faktorem při jeho výběru by pro vás mělo být rozdělení úložných prostorů. Někdo preferuje velmi členité dělení, někdo zase spousty šuplíků a přihrádek nepotřebuje a volí raději elegantnější, střídmý design. V každém případě je dobré znát před pořízením toaletního stolku co vše do šuplíků potřebujete umístit a jak velký by měl úložný prostor být či na kolik šuplíků a skříněk by měl být rozdělen.

 

             

 

Toaletní stolek zajistí pořádek ve vašich potřebách

Na ilustrační fotografii představujeme jedno z nejvíce praktických dělení úložného prostoru toaletního stolku. Malé šuplíky jako organizéry, které jsou ještě dále rozděleny na další malé prostory. Díky těmto malým prostorům získá vaše kosmetika a pomůcky k líčení řád, vždy budete vědět, kde co máte. Nabídka toaletních stolků je velmi široká a tak opravdu před pořízením zvažte, kolik místa potřebujete a jak by stolek měl designově vypadat.

  • největší nabídku toaletních stolků představuje španělský výrobce

  • toaletní stolky v nabídce klasické, rohové, stolky vhodné pro umístění do dětského pokoje

  • součástí toaletních stolků je vždy zrcadlo s led osvětlením

  • kvalitní zpracování, laminát až 25 mm, povrchová úprava poctivá dýha

  • možnost výběru z mnoha odstínů vhodných jak do ložnice, tak do dětského pokoje

  • toaletní stolek je moderním bytovým doplňkem, který dá interiéru zcela jinou podobu

  • v mnoha případech je toaletní stolek využíván také jako psací stůl

  • do malého interiéru doporučujeme rohové provedení toaletního stolku

 

                                        Toaletní stolek Glamour

 

Největší nabídka toaletních stolků v exkluzivním zastoupení na nábytku Aldo

Španělský nábytek si získal celou řadu zákazníků svým novým, ojedinělým přístupem k vybavení dětského pokojeale i dalších interiérů jako je ložnice či obývací pokoj. Patrové postele ve velmi moderním designu a s možným výběrem z mnoha pastelových odstínů je přesně to, co na našem trhu chybělo a my jsme rádi, že design španělského výrobce můžeme představovat právě na našich stránkách jako ojedinělou exklusivní nabídku. Toaletní stolky, které nikde jinde nenajdete, jen na nábytku Aldo.


                                                                   Toaletní stolek pro dospívající dívky Star

 

Moderní design, toaletní stolek, který povýší váš interiér na originální

Konečně vám můžeme nabídnou toaletní stolek jak má být, toaletní stolek velmi funkční, z kterého bude mít každá žena opravdu velkou radost. Toaletní stolek, od kterého se vám rozhodně nebude chtít odcházet. Moderní, trendy spojení odstínů a především, velmi vysoce kvalitně zpracovaný design. Nabídka nejen toaletních stolků, ale i dalšího nábytku až k vám domů s dopravou a výnosem zdarma.