Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Toaletní stolky zažívají velký "comeback"

V dobách dávno minulých byl toaletní stolek nedílnou součástí každé domácnosti, ve které pobývala žena. Proč se toaletní stolky vytratily z nabídky nábytku? Jsou české ženy méně "parádivé"? Nebo za to může žalostná nabídka nábytku za totalitního režimu? Přitom všichni víme, že my ženy se přeci chceme líbit neustále a je jedno jaký je zrovna režim.

Je velmi dobře, že toaletní stolek se vrátil i do ložnic českých žen a také dětských pokojů malých i větších slečen. Nabídka designů je samozřejmě odlišná, v převážně většině jsou toaletní stolky přizpůsobeny dnešní moderní době a požadavkům moderních žen a tak na řadě toaletních stolků nechybí třeba led osvětlení.

Dětské toaletní stolky najdete samozřejmě v růžovém dekoru, ale jsou také velmi stylové v rustikálním designu. Nabídku toaletních stolků s největším výběrem najdete na stránkách nábytku Aldo. Vybrat si můžete nejrůznější rozměry, odstíny i uspořádání. Jedno však mají toaletní stolky společné a to je zrcadlo, které je alfou a omegou tohoto "kusu" nábytku.

Toaletní stolek pro ženu do ložnice

Nábytek do ložnice jak jistě mnozí z nás už ví, nabízí vždy tradiční skladbu dílů. Manželská postel, noční stolky, komoda a šatní skříň. V posledním roce k těmto tradičním dílům přibyl ještě toaletní stolek a věříme, že i ten se v budoucnu stane tradičním a neodmyslitelným dílem nábytku v ložnici. Moderní toaletní stolky jak jsme zmínili hned v úvodu, ve většině nabízí kolem zrcadla led osvětlení.

Dalším moderním prvkem je však také ve většině případů možná rotace šuplíků, která tedy nejsou na klasických pojezdech pro jejich zasunutí jako třeba u komody, ale otáčí se kolem své osy. Výrobci se také snaží u designu umístit co největší počet těchto šuplíků a rovněž je rozdělit do několika malých prostorů. Můžete tedy říci, že toaletní stolky v moderní podobě nabízí velmi členité dělení úložných prostorů a to je dobře, jelikož kosmetiky a líčidla to je řada velmi malých předmětů.

 

Toaletní stolek v minimalistickém designu Wish, white   Toaletní stolek s osvětlením Hollywod white

 

Velmi často je zvoleným odstínem bílá, nebo černá či kombinace těchto dvou odstínů. V nabídce jsou rovněž toaletní stolky, které opravdu zaberou v dané místnosti jen velmi málo místa, protože ruku na srdce. kdo má dnes k dispozici velkou místnost pro zařízení ložnice. Opak je pravdou a většina z nás jsme šťastni, kdy do ložnice můžeme pořídit i skříň i komodu, tedy něco jiného než postel, která v ložnici opravdu být musí.

Ale vážně. Pokud je vaše ložnice opravdu malá a vy i při nejlepší vůli toaletní stolek do tohoto interiéru nemáte šanci umístit, další místností kde může toaletní stolek najít své místo je koupelna. Ale možná vás napadne i jiné řešení. V každém případě milé dámy, je opravdu z čeho vybírat.

 

                         Toaletní stolek Volage

 

Kombinací, jak si zařídit vlastní "zkrášlovací" kout je opravdu celá řada. Jak můžete vidět na našich dalších ilustračních fotografiích, je zde led osvětlení, řada šuplíčků u každého stolku a dokonce praktický kontejner na pojezdech jako součást toaletního stolku. Toaletní stolky, které jsme vám představili pro umístění do ložnice, se velmi často pořizují také dospívajícím slečnám do studentského pokoje.

 

Toaletní stolek pro holky i slečny do dětského pokoje

Nabídka toaletních stolků do dětského pokoje se liší především odstíny. Toaletní stolky pro malé i větší slečny najdete třeba v růžovém dekoru, nebo často také v rustikálním designu. Jsou to ve většině případů komody se zrcadlem a korespondují také s ostatními díly nábytku v kolekci.

 

                            Toaletní stolek Amori

 

Menší slečny se ještě tak moc neparádí a to je dobře. Komodu tedy lze využít jako klasický díl nábytku, pouze horní šuplík je rozdělen na řadu malých prostorů, které slouží na kosmetiku. V nabídce dětských toaletních stolků najdete i moderní návrhy, které jsou určeny již pro dospívají děvčata. Jako dárek je to opravdu dobrý nápad, jelikož každá dospívající slečna bude za toaletní stolek nesmírně šťastná. Dopřejte si i vy luxus vaše a jen vašeho místečka, kde se pro své muže můžete krásně nalíčit.