Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Svítidla pro milovníky minimalismu a industriálního designu

Potrpíte si na design a váš domov je laděný v minimalistickém nebo industriálním stylu? Máme pro vás výběr svítidel, které prostě budete potřebovat. A můžete si být jisti, že se jedná o originální kousky, které jen tak u někoho na návštěvě nepotkáte.

Vsaďte na minimalismus

Rádi navštěvujete restaurace kvůli zajímavému prostředí? Vytvořte si ho i doma! Stylové svítidlo nad jídelním stolem pozvedne každé jídlo v jedinečný zážitek.

Pokud jste milovníci minimalismu, rozhodně si zamilujete závěsnou LED lampu ve tvaru vlny. Toto nadčasové svítidlo potvrzuje pravidlo, že méně je někdy více.

 

  Závěsná LED lampa vlna svíticí Detail závěsné lampy Závěsná LED lampa vlna

Industriální design, který si zamilujete

Milujete jednoduchost, strohé tvary a průmyslové ladění interiéru? Set čtyř světel v netradičním designu je přesně to, co ve vašem interiéru chybí!

Lampa se nejlépe hodí do průmyslově laděných interiérů, ve kterých převládá kov, sklo a beton. Neurazí ovšem ani v kombinaci s teplejšími barvami, například dubovým dřevem či květinovými motivy, se kterými tvoří zajímavý kontrast.

 

Skleněný lustr v moderním hávu

Hranici mezi docela hezkým a perfektním interiérem tvoří prvky, které pokoji dávají osobitost a originalitu. Právě takovým prvkem je set závěsných lamp ve skleněném provedení, díky kterému vaše jídelna či kuchyně dostane nezaměnitelný náboj průmyslového a funkcionalistického ladění.

 

 

Lampa, která definuje minimalismus

Jednoduchá, strohá všech ozdob a zbytečností, dokonale funkční – přesně taková je lampa od nizozemského výrobce Zijlstra.

Nejvýraznějším prvkem je sklon lampy. Neplní jen designovou funkci, díky němu si totiž světlo nasměrujete přesně tam, kam potřebujete.

 

 

Průmyslová elegance

Jak oživit jednoduchý, průmyslově laděný interiér? Ocelová stojací lampa je přesně ten detail, který pozvedne celou místnost na vyšší úroveň.

Prostor pro tři žárovky zajistí, že lampa bude pořádně svítit. Síťované stínítko potom světlo upraví právě tak, aby vás neoslňovalo a přitom osvítilo celou místnost.

 

 

 

Geometrická lampa pro maximum světla

Díky svému tvaru a absenci šarmu poskytuje tato stolní lampa maximum světla. Navíc zaujme netradičním materiálem, je zhotovena z řemeslně zpracovaného kovu v barvě patinovaného bronznu.

 

 

 

Originalita a kvalita z Holandska

Tyto svítidla výrábí holandská značka Zijlstra, která vznikla v roce 1957 jako společnost zabývající se zpracováním kovů se specializací na výrobu domácích dekorací. Již v té době byla svými výrobky velmi nadčasová a inovativní, takže netrvalo dlouho a našla si oblibu u široké veřejnosti.

Se všemi znalostmi a zkušenostmi, které společnost nasbírala při používání cínu, mosazi a jiných kovů při výrobě dekorací, bylo logickým krokem začlenit více těchto surovin také do návrhů nábytků v kombinaci se dřevem.

V současné době je společnost Zijlstra jedním z předních výrobců designového nábytku s kolekcí, která se skládá z více než 800 různých modelů.

Kvůli všem těmto kvalitám si našel místo na našem eshopu. Na Nábytku Aldu najdete nejen další svítidla od této značky, ale například i nábytek do kuchyně a obývacího pokoje. Díky tomu můžete váš dům jednoduše sladit v jednotném stylu.