Showroom info

Navštivte náš nově otevřený showroom v Brně a prohlédněte si naše produkty.

Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Showroom nábytku Aldo v Brně, navštivte nás

Tak náš showroom v Brně konečně úspěšně otevřen, byla to velká sláva a my všichni z nábytku Aldo věříme a doufáme, že ta dřina stála za to. Musíme říci, že jsme se snažili a výběr nábytku, který jsme vystavili na expozici v Brně, byl opravdu pečlivý. V našem showroom na ulici Řípská 11G v Brně Slatina najdete ty nejprodávanější kousky nábytku a to nejen dětského nábytku, obývacích stěn, jídelních stolů, ale i dalších doplňků, které se vám líbí. Showroom je vám k dispozici a připraven na vaší návštěvu každý den od pondělí do soboty, otevírací doba od 9 hodin do 17 hodin. Najdete nás velmi snadno. 

Dovolte nám, se s vámi podělit o pár krásných momentů a náš zcela nový showroom a krásné prostory v Brně vám představit. Celou akci a slavnostní otevření moderoval pan Michal Kavalčík a my mu za jeho profesionální práci velmi děkujeme. Bylo to krásné, nezapomenutelné a my již nyní pevně věříme, že stejně povedené bude i otevírání dalšího showroom v Praze.

 

 

Slavnostního otevření se účastnili i naši obchodní partneři, jmenujme třeba španělského výrobce Trasman, tolik u vás oblíbených patrových postelí, samozřejmě PR agenturu, která se tak hezky o nás stará, především pak celý team nábytku Aldo, který se vám věnuje od pondělí do pátku.

 

 

 

 

 

Milí zákazníci, těšíme se na vás a rádi vám s výběrem nábytku poradíme.

 

Váš nábytek Aldo

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.