Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální vitrína VIT 08

Kód: VIT08
Pokud máte co vystavit, čím se pochlubit, proč nevyužít dřevěnou rustikální vitrínu. Navíc můžeme nábytek vyrobit na zakázku.
nedostupné
20 260 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Hloubka (cm): 43 cm
Šířka (cm): 160 cm
Výška (cm): 195 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dřevěná rustikální vitrína má své kouzlo

Máte rádi dřevo pro jeho hřejivou atmosféru a charakteristické kouzlo? Na portále nábytek Aldo si můžete vybrat z nepřeberného množství designů a to do všech interiérů. Vitríny samozřejmě nesmí chybět. Představujeme vitrínu rozdělenou na tři části se skleněnými křídly ze dřeva borovice. Povrchová úprava přírodním voskem ve světle hnědém odstínu.

Výrobce klade důraz na kvalitu, která u tohoto nábytku nejvíce souvisí s materiálem dřeva borovice. Výrobce použil dřevo řádně vysušené a bez kazů, aby nedocházelo k pozdější deformaci nábytku, či jeho prasklinám vlivem prostředí. Především pak změnám teplot a vlhkosti ovzduší. Dodání v díle, bez nutnosti jakékoliv montáže.

 

Nevyhovují vám rozměry? Vitrínu vám vyrobíme na zakázku

Nábytek na zakázku s možností úprav rozměrů, patří k velmi oblíbenému způsobu nákupu. Pro vitrínu vám nabízíme možnou změnu její výšky, šířky, ale také hloubky. Vy sami si můžete zadat rozměry tak, aby vám vitrína do interiéru byla k maximálnímu užitku.

Ale to pořád není vše. Můžete si také vybrat hned z několika povrchových úprav přírodním voskem, nebo spojit dva odstíny do jednoho dílu nábytku, jak je tomu u vitríny do kuchyně. Zde byla použita bílá patina a pro pracovní desku světle hnědá. Lze také upravit vitrínu třeba jen v bílé patině bez hnědé desky, nebo zcela bez úpravy k pozdějšímu vlastnímu moření, tedy v surovém stavu. Nejlépe však bude možnosti úprav uvést v krátkém přehledu.- rustikální nábytek venge patina
- rustikální nábytek bílá patina
- rustikální nábytek bílá patina světle hnědý vosk
- rustikální nábytek světle hnědý vosk (vitrína na fotografii)
- rustikální nábytek bez povrchové úpravy, v surovém stavuAť už zvolíte jakýkoliv odstín vždy platí, že se jedná o zdravotně nezávadnou úpravu. Navíc vosk zachovává viditelnou strukturu dřeva a to cíleně. Když už pořizujeme nábytek ze dřeva, mělo by být viditelné.


Na našem portále najdete široký výběr rustikálního nábytku hned od několika výrobců. A každý z nich se ve svých návrzích liší. Francouzský výrobce přináší kolekce více okázalé, dánský výrobce zase nabízí pouze rustikální nábytek ve sněhově bílém odstínu a německý výrobce je svými návrhy asi našemu trhu nejblíže. V každém případě díky široké nabídce si určitě vybere každý.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu