Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rustikální vitrína VIT 01

Výrobce: MW
Kód: MWV01
28 770 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: bílá patina
Hloubka: 56 cm
Šířka: 150 cm
Výška: 205 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: VIT01

Dřevěná rustikální vitrína jako originální doplněk jídelny, nebo kuchyně

Vitrína na fotografii už je opravdu "kusem" nábytku. Charakteristická mohutnost a styl typický pro dřevěný nábytek, či chcete-li rustikální nábytek, patří stále k vyhledávanému provedení. Vitrína nabízí velké množství úložných prostorů a je jakýmsi doplněním kuchyňské linky. V jídelně pak nejčastěji slouží jako příborník. V každém případě zde hovoříme, či troufáme si hovořit ne jen o nábytku, ale opravdu uměleckém díle. Vitrína sama o sobě bez pořízení dalších rustikálních dílů vykouzlí velmi příjemnou atmosféru.

Výrobce klade důraz na kvalitu, která u tohoto nábytku nejvíce souvisí s materiálem dřeva borovice. Výrobce použil dřevo řádně vysušené a bez kazů, aby nedocházelo k pozdější deformaci nábytku, či jeho prasklinám vlivem prostředí. Především pak změnám teplot a vlhkosti ovzduší. Dodání v díle, bez nutnosti jakékoliv montáže.

 


Rustikální vitrína na zakázku

Rustikální nábytek je jedinou kategorií na nábytku Aldo, kde vyrobíme nábytek na zakázku, dle vámi zadaných rozměrů. Můžete u daného designu změnit výšku, šířku, nebo hloubku tak, aby jste opravdu byli spokojeni a nábytek do vašeho interiéru prostorově "seděl".

Ale to pořád není vše. Můžete si také vybrat hned z několika povrchových úprav přírodním voskem, nebo spojit dva odstíny do jednoho dílu nábytku, jak je tomu u vitríny. Zde byla použita bílá patina a pro pracovní desku světle hnědá. Lze také upravit vitrínu třeba jen v bílé patině bez hnědé desky, nebo zcela bez úpravy k pozdějšímu vlastnímu moření, tedy v surovém stavu. Nejlépe však bude možnosti úprav uvést v krátkém přehledu.

 

- rustikální nábytek venge patina
- rustikální nábytek bílá patina
- rustikální nábytek bílá patina světle hnědý vosk (jako u vitríny)
- rustikální nábytek světle hnědý vosk 
- rustikální nábytek bez povrchové úpravy, v surovém stavuAť už zvolíte jakýkoliv odstín, vždy platí, že se jedná o zdravotně nezávadnou úpravu. Navíc vosk zachovává viditelnou strukturu dřeva a to cíleně. Když už pořizujeme nábytek ze dřeva, mělo by být viditelné.


Na našem portále najdete široký výběr rustikálního nábytku hned od několika výrobců. A každý z nich se ve svých návrzích liší. Francouzský výrobce přináší kolekce více okázalé, dánský výrobce zase nabízí pouze rustikální nábytek ve sněhově bílém odstínu a německý výrobce je svými návrhy asi našemu trhu nejblíže. V každém případě díky široké nabídce si určitě vybere každý.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Rustikální vitrína prosklená BCA594

Rustikální vitrína prosklená BCA594

Předpokládaný termín: 6 - 7 týdnů
37 932 Kč
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.