0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Rustikální vitrína CA 612

Výrobce: Solo N
Kód: NS0041-2015
19 180 Kč
Dostupnost:
6 - 7 týdnů
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Hloubka: 40 cm
Šířka: 90 cm
Výška: 220 cm
Materiál: Mahagon
Způsob dodání : složené díly
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální vitrína z dřeva mahagon

I když je návrh rustikální vitríny bez prosklení, tedy bez dvířek, pro její rozměry jsme ji i přesto zařadili právě do kategorie vitrín a ne regálů. Praktické řešení v podobě zakrytého úložného prostoru v její spodní části a odkládací police v její větší, horní části na knihy, nebo dekorativní předměty. Volba je už jen na vás. Police můžete zatížit až do 20 kg nosnosti a to právě díky materiálu, z kterého je vyrobena.

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a jedním ze způsobu, jak těchto vlastností docílil, je použití materiálu z dřeva mahagon. Materiál, či spíše dřevo, které nabízí vysoký stupeň tvrdosti a tím také vysokou mechanickou odolnost a dlouhou životnost. Povrchová úprava ve sněhově bílém provedení, samozřejmě ekologickým, vodou ředitelným nátěrem, aby byla zachována zdravotní nezávadnost dřeva. Příjemné je bezesporu i dodání vitríny v díle, jako jeden kus nábytku (není třeba nic skládat) a doprava zdarma až před váš dům.

 

 

Zařizujeme interiér rustikálním nábytkem

Pokud vás kvalita a design rustikální vitríny oslovil, máme pro vás v naší nabídce samozřejmě řadu dalších samostatných dílů na výběr. Stejně jako si u nás můžete pořídit kompletní sestavy daného interiéru. Ať už tak, či onak, pro vaši inspiraci uvedeme několik velmi oblíbených produktů a opravdu jsou pouze pouhým zlomkem toho, co je u nás k vidění.

 

- rustikální ložnice v sestavě
- rustikální předsíňová stěna
- rustikální dětský pokoj
- rustikální komody
- rustikální jídelní stoly

 

Za zmínku, kromě kvality, stojí také detaily v podobě mosazných úchytek a zavěšení křídel. I to samozřejmě kvalitu ovlivňuje a navíc vypadá velmi stylově.

 

Co vám ještě může nabídnout značka Nova Solo

Rustikální nábytek dánského výrobce je nábytkem značkovým. Na každém z dílů nábytku máte malý plíšek, kde najdete název dané značky Nova Solo. Pokud je nábytek značkový, je to vždy pro vás zákazníky záruka spokojeného nákupu díky kvalitnímu materiálu a precizního zpracování. Jako prodejci můžeme nábytek Novo Solo jen doporučit. Samozřejmě, že kvalitní nábytek je finančně náročnější.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Rustikální předsíňová stěna CA581

Rustikální předsíňová stěna CA581

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
19 410 Kč
Ložnice Nova 160

Ložnice Nova 160

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
46 721 Kč
Jídelní sestava HC3C

Jídelní sestava HC3C

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
32 370 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.