Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní stůl T759-160

Kód: NS005-2015
Dánský výrobce nabízí kvalitní jídelní stůl z masivu, konkrétně dřeva mahagon v bílém provedení. Široká nabídka dílů na výběr.
nedostupné
13 234 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Šířka (cm): 90 cm
Výška (cm): 76 cm
Délka (cm): 160 cm
Materiál: Mahagon
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma
Výnos do patra: bez výnosu

Dřevěný jídelní stůl T759-160

Jídelní stůl od dánského výrobce, který vám právě představujeme, bychom mohli nejblíže zařadit do kategorie rustikálního nábytku. Kvalitní dřevo mahagon v bílém provedení a stylový design, to vše patří právě k specifickým prvkům. Tradiční design se v posledních letech vrací i do moderních domácností.

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu a precizní zpracování. Proto také zvolil jako materiál dřevo mahagon, které nabízí vysoký stupeň tvrdosti a s tím souvisí mechanická odolnost jídelního stolu, jeho dlouhá životnost a snadná údržba.

 

Kvalitní interiéry z dřeva mahagon

Dánský výrobce rovněž nabízí jídelní židle a další nábytek do jídelny v rustikálním designu z dřeva mahagon, nebo ve spojení s ratanem. Za inspiraci jistě stojí fotografie dánských designérů, či naše malá ukázka, která je však jenom zlomkem toho, co v naší nabídce můžete najít.

 

- rustikální jídelna jako kompletní sestava
- rustikální jídelní židle
- rustikální komody
- rustikální vitríny

 

Nábytek z dřeva mahagon je finančně náročný, ale je opravdu na celý život. Zachovává si po dlouhá léta svůj tvar, díky kvalitě dřeva nepraská a nedoformuje se, také stálost odstínu je vysoká. Kolekce dánského výrobce patří pod jakostní značku Nova, která sama o sobě je zárukou kvality. Nábytek vám dovezeme až k vám domů zcela zdarma.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu