Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rustikální předsíň je reprezentativním vstupem do domu

Bohužel se velmi často vstupní prostor domu či bytu podceňuje. A přitom právě vstupní část vašeho příbytku je přeci vaší vizitkou. A navíc pokud předsíň zařídíte, získáte ne zrovna zanedbatelné úložné prostory navíc, které lze využít na uspořádání obuvi a svrchníků. Předsíň můžete zařídit jakkoliv také díky dnešní flexibilní nabídce, kdy vy sami rozhodujete jaké bude uspořádání nejen předsíně jako takové, ale třeba i předsíňové stěny. Nabídka se soustředí jak na kompletní sestavy, které jsou dané, tak na nabídku samostatných dílů z kterých lze uspořádání předsíně přizpůsobit vašemu prostoru. Dnes se budeme ale věnovat rustikálnímu designu, který je pro vybavení předsíně trošku specifický. 

 

 

Zařiďte předsíň rustikálním nábytkem

Pokud chcete, aby vaše předsíň byla opravdu reprezentativní a hlavně máte pro vybavení předsíně dostatek prostoru, pak si můžete rustikální design dovolit. Nábytek z masivu v typické pro rustikální design mohutnosti, dodá vaší předsíni styl. Ale právě velké rozměry nábytku jsou trošku nevýhodou, především pak pro malé interiéry. Nábytek nenabízí tak důmyslně skryté úložné prostory jako třeba moderní designy, ale za elegantní provedení to rozhodně stojí. Pokud máte místo, takovou předsíň jako například z kolekce Westerland, kterou vám představujeme na ilustrační fotografii, si můžete dovolit.

 

    

 

Předsíně v našem návrhu nabízejí vše co potřebujete. Nechybí vysoký botník, může být i zrcadlo, malý botník či malá skříňka na jiné potřeby a také šatní skříň. Důležitým prvkem v každé předsíni je rozhodně věšáková stěna, která sama o sobě je vhodná i do malých interiérů. Nezabírá vlastně žádné místo. Na fotografiích jsou dvě různé sestavy z identických dílů, pouze se liší počet dílů. Díky možnosti právě výběru z nabídky dílů tak můžete přizpůsobit předsíňovou stěnu velikosti prostoru. Můžete dle velikosti interiéru předsíně pořídit méně či více dílů a vy musíte zvážit, které jsou pro vás nejdůležitější. Nábytek do předsíně v kolekci Westerland je vyroben ze dřeva borovice. Německý výrobce jako autor designu zvolil transparentně bílý odstín, který zachovává viditelnou strukturu dřeva. Transparentní bílá je pak doplněna hnědým odstínem, ale jen minimálně pro získání kontrastu. 

 

 

Luxusní, designové předsíně ze dřeva mahagon

Dánský výrobce značkového nábytku ze dřeva mahagon představuje nejvíce elegantní předsíně, které mají netradiční design, ale i zde jsou zachovány rustikální prvky. Nabídka se opět týká jak samostatných dílů kdy jen vy rozhodujete o tom, jak vaše předsíň bude vypadat a z kterých dílů se bude skládat. Pak je zde ještě nabídka velmi stylových předsíňových stěn jako celků. Dřevo mahagon je velmi kvalitní, nabízí vysoký stupeň tvrdosti a díky tomu vysokou osolnost vůči mechanickému poškození. Bohužel je však finančně náročné. Dřevo mahagon vám ale bude bez větší újmy sloužit řadu desítek let.

 

   

 

Představujeme předsíňové stěny jako celke, které jsou sestaveny z věšákové části, botníku, police a prostoru k sezení. I přesto, že se jedná o rustikální design, takovou předsíňovou stěnu si můžete dovolit i do malého prostoru. Vše je vyřešeno na jedné stěně, nezabere vám tak příliš místa. Sněhově bílý odstín navíc opticky zvětšuje malé interiéry. Nabídka elegantního nábytku do předsíně, který by opravdu váš vstupní prostor reprezentoval je rozhodně velmi zajímavá a je z čeho vybírat.

Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.