Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Proč nábytek značky Aldo kids?

Hledáte opravdu efektní řešení pro vybavení dětského pokoje? Hledáte design, který by vašim dětem v malém dětském pokoji ušetřil také spousty místa na hraní? V tom případě hledáte značku dětského nábytku Aldo Kids od společnosti nábytek Aldo! Ta představuje nadčasový nábytek od španělského a několika francouzských výrobců v exkluzivním zastoupení. To, co najdete na nábytku Aldo, nikde jinde nenajdete, ani nekoupíte. Kvalita, temperament a nádherné pastelové odstíny. Tyto prvky obsažené v každém kousku nábytku dokonale charakterizují právě španělskou zemi.

Ale tím největším důvodem jsou bezesporu naše fotografie reálně sestaveného nábytku, žádné vizualizace vytvořené v programu. Nábytek za váš naše děti nejen odzkouší, ale na základě výběru z fotografií sestaveného nábytku, máte jistotu, že odstín je opravdu jako na fotografii, nemluvě pak o vysoké kvalitě zpracování, která se rozhodně na reálných fotografiích pozná. Dokonalý dětský pokoj v nereálném světě nenajdete.

 

                                         

 

 

Co si zákazníci nejvíce chválí?

  • Dětský nábytek v nadčasovém designu je navrhován s ohledem na všeobecně známý problém s nedostatkem místa v interiéru dětského pokoje. Ale především, fotografie z reálně sestaveného nábytku.

  • Patrové postele s velkou šatní skříní, policemi a hlubokými šuplíky se těší velké oblibě. Šatní skříň u patrové postele nabízí opravdu velký úložný prostor, jelikož její hloubka kopíruje hloubku celé postele.

  • Nabídka ALDO Kids je plná multifunkčních řešení, jako jsou patrové postele s psacím stolem pro jedno i dvě děti nebo dětských postelí s přistýlkou

  • ALDO Kids nezapomíná ani na nabídku dílčího nábytku, jako jsou komodypojízdné kontejneryšatní skříněpsací stoly a závěsné police. Díky tomu můžete dětem v identickém designu včetně stejného odstínu vyskládat celý dětský pokoj. A nabídka odstínů je opravdu úchvatná, pro menší děti temperamentní, pastelové odstíny a pro větší děti jemné, krémové, více elegantní odstíny

 

 

                                      Patrová postel pro tři děti s šuplíkem Bibliobed

 

Díky důmyslně propracovaným kolekcím nemusíte složitě přemýšlet nad sestavením pokoje. Jednoduše si nakombinujete různé díly nábytku dětského pokoje z dané kolekce a máte zaručené, že vše bude ladit.

Trasman a Aldo Kids - exkluzivní prodej pro východní Evropu

Španělský dětský nábytek si získal celou řadu zákazníků svým novým, ojedinělým přístupem k vybavení dětského pokoje. Patrové postele ve velmi moderním designu a s možným výběrem z mnoha pastelových odstínů je přesně to, co na našem trhu chybělo a my jsme rádi, že design španělského výrobce můžeme představovat právě na našich stránkách jako ojedinělou exkluzivní nabídku.

 

                                         Dětská palanda Bo1 90x200 - cascina, bílá

 

Španělský výrobce patří k těm, kteří se soustředí především na moderní design, který je navržen dle zásad ergonomie bydlení. Jeho rukopis je snadno rozpoznatelný, design je velmi pestrý, stejně jako široká škála odstínů na výběr. Tradice výrobce je dlouhodobá a díky letitým zkušenostem je rozhodně zárukou té nejvyšší kvality. Dětský nábytek španělského výrobce je velmi praktický a ohleduplný k rozměrům místnosti, je tak vhodný rovněž do malých interiérů.

     

 

Nejprodávanější jsou patrové postele s největším úložným prostorem

Proč je úspěch značky Aldo Kids tak velký? Především díky úspornému designu ohleduplnému k interiéru dětského pokoje. Patrové postele si získaly tisíce klientů svými odstíny a vlastním, nadčasovým designem. 

Velkým pozitivem nábytku ALDO Kids je ucelený koncept jednotlivých kousků. Díky tomu můžete jednoduše a bez přemýšlení pořídit k patrové posteli celou řadu dalších dílů nábytku. Váš dětský pokoj může vypadat třeba zrovna tak, jak uvádíme na ilustračních fotografiích.

 

                                    Dětský pokoj pro tři děti - kolekce Bo7 graphit, white, oak 

 

Šatní skříň je po celé hloubce patrové postele a tak se malé dítě do skříně může i schovat. Součástí jsou navíc dva hluboké šuplíky, nebo u horního lůžka také police. Identický design těchto patrových postelí si můžete volit ze stovek různých barevných kombinací a jak jsme uvedli, od sytých odstínů, až po jemné, pro větší děti. 

Kromě designu vás rozhodně jako rodiče osloví kvalita patrové postele i dalšího souvisejícího nábytku. Povrchová úprava není žádná papírová fólie, ale poctivá dýha, velmi odolná vůči mechanickému poškození! Tloušťka laminátu dosahuje až 25 mm a celkové zpracování je velmi precizní. 

Takto chytré řešení malého dětského pokoje pro dvě děti, vaše ratolest jistě ocení, ušetříte jim totiž dost místa také na hraní. 

                                   Dětská palanda s prostorem Shelter oak

Za zmínku stojí závěsné police vždy dostupné v odstínu patrové postele, které jsou rovněž velkým "spořičem" místa v dětském pokoji. Můžete je zavěsit vertikálně i horizontálně, můžete pořídit jednu polici či více polic, dle toho, jak moc potřebujete šetřit místem na podlaze. Police také dětský pokoj krásně oživí, stěny nejsou nudné, ale mohou být policemi a následně adekvátními dekoracemi decentně ozdobeny.

Patrové postele s psacím stolem, řešení pro jedno i dvě děti

Pokud dáváte přednost úspoře místa v dětském pokoji spíše pořízením patrové postele s psacím stolem, než s šatní skříní, protože ji třeba již v interiéru máte, i zde vás nabídka jistě zaujme. Aldo Kids představuje patrové postele především s velkým psacím stolem, kde délka dosahuje mnohdy až 200 cm. Pokud tedy pořizujete patrovou postel pro dvě děti s psacím stolem, je stůl tak velký, že děti mohou dělat úkoly a přípravu do školy současně spolu.

 

Patrová postel se stolem Bo9 - cascina, white    Dětská palanda se stolem a skříní Urbanic - shade

 

I v tomto případě platí velmi nadčasový design španělského výrobce, který najdete na českém trhu výhradně pod značkou Aldo kids na www.nabytek-aldo.cz. Design je maximálně ohleduplný k interiéru dětského pokoje, takže je ideálním řešením při nedostatku místa a do malých místností. Vysoká kvalita je samozřejmostí u všech typů nábytku tohoto výrobce.

Široký výběr nábytku k patrovým postelím

Jak jsme zmínili již v úvodu, patrovou postelí vybavení dětského pokoje zdaleka nekončí. Velkou výhodou značky Aldo kids je také návaznost komponentů. Vše v dětském pokoji do sebe krásně zapadá, vše může být v harmonickém designu. Můžete vybírat z řady komod, kontejnerů, skříní a psacích stolů, nemluvě o velmi oblíbených policích s možností zavěšení na stěnu. 

Můžete tak začít zařizovat dětský pokoj patrovou postelí, čímž vyřešíte místo na spaní a jak děti z předškolního věku přejdou do věku školního, můžete v identickém designu pořizovat další díly nábytku. Se vstupem do školy vždy potřeba úložných prostorů stoupá. Na ilustrační fotografii je průřez toho, co lze k patrové posteli v identickém designu vlastně pořídit. Pro příklad jsme zvolili návrh pro holky v elegantní růžové.

 

                                              Dětský pokoj pro tři holky - kolekce Bo7 pink, white, oak

 

V případě, že máte doma větší slečny, které na patrové posteli jednoduše nechtějí spát, i zde máme pro vás řešení. 

Existuje řada multifunkčních postelí, které také šetří místo v dětském pokoji. Pod značkou Aldo Kids najdete také nadčasový, minimalistický design, takzvaný "open space ". Otevřený nábytek, který v interiéru působí velmi nekonvenčně. Celý dětský pokoj, i když bez pořízení patrové postele, je pak možné rovněž označit za ohleduplný k interiéru.                                                                        Nábytek do dětského pokoje - kolekce Bibliobed, Shelter

 

V návrhu dětského pokoje pro dvě slečny, školačky, který není řešený pořízením patrové postele, opravdu nic nechybí, je vzdušný, není přeplácaný a stísněný. Psací stůl ve futuristickém designu, vysoký a s odkládacími prostory, který však zabere jen minimum místa v interiéru. To je jedna z desítek možností, jak můžete zařídit i vy dětský pokoj. Nábytek v tomto návrhu, který patří k našim nejprodávanějším pro svůj velmi elegantní, nadčasový design v trendy odstínech, je rovněž velmi kvalitní. Tloušťka desek od 15, 22 až po 25 mm zajišťuje stabilitu a pevnost nábytku. Povrchová úprava poctivou dýhou zase snadnou údržbu a mechanickou odolnost. 

Návrh lze využít také pro jednu dívku, stačí si dětský pokoj sestavit dle vlastních potřeb výběrem z nabídky dílů a můžete třeba zvolit i jiný typ postele. Díky široké nabídce daných dílů v identickém designu, nabízí španělský výrobce nekonečné množství možností pro vybavení interiéru vašich dětí.

 

                                                          Dětský pokoj pro dvě děti Artic white

 

Psací stůl je díky svým rozměrům dostačující pro pohodlnou přípravu do školy. Navíc dlouhá police nad stolem je ideální také pro umístění učebnic či jiných školních potřeb, stejně jako komody. Zkrátka vše na této posteli má své opodstatnění a svůj účel. Přesto celá postel v dětském pokoji, s ohledem na to, co nabízí, zabere opravdu minimum místa. Ideální je ji umístit do rohu místnosti k oknu. Postel můžete sestavit také zrcadlově. Nabídka dětského nábytku od španělského výrobce je velmi široká a právem patří k nejprodávanějším.