Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Postýlka snů pro miminko

Pro miminka je nedůležitější spánek. Miminko spí průměrně 16 hodin denně. Proto je velmi důležité se dostatečně věnovat výběru postýlky. V prvních měsících života tvoří postýlka pro miminko téměř celý jeho svět. Vybrali jsme z našeho e-shopu postýlky, pro ty nejkrásnější sny vašeho miminka.

Postýlka pro malou princeznu

Postýlka kromě okouzlujícího designu zaujme i tím, že dítěti vydrží třeba až do čtrnácti let. Jak je to možné? Jedná se totiž o rozkládací postýlku. Po rozložení postýlky z získáte klasickou dětskou postel. A nejen to. Taky můžete využít šuplík jako přistýlku či úložný prostor, komodu s šuplíky a komodu otevřenou s policí.

 


 

Francouzská postýlka

Francouzská společnost Gautier vsadila na jednoduché linie a zadařilo se. Výhodou je, že postýlka je neutrální, využijete ji jak pro holčičku, tak i chlapečka. Tato postýlka vydrží dítěti až do pěti let.

 

 

Univerzální dětská postýlka pro miminko i školáka

Dětská postýlka Joy, také patří mezi rozkládací, takže ji využije dítě v prvních měsících i později ve školních letech. Je v odstínu bílé a dubu, takže zapadne i když se rozhodnete změnit barvy pokoje. Francouzská značka Demeyere zde opět ukázala svůj smysl pro styl v dětských pokojích.

 

 

 

Postýlka pro budoucí chlapy

Kombinace bílé, modré a tmavého kaštanu přinese do dětského pokoje doslova svěží mořský vánek. A jak je u námořníků zvykem, i zde je důležitá praktičnost. Komoda u postýlky slouží k přebalování miminka, stačí pouze pořídit podložku či pult. Rodiče mají díky úložným prostorům v komodě vše po ruce, od miminka nemusí nikam odbíhat, a to je pak vždy v bezpečí. Postýlka je rozkládací, takže po rozložení vydrží třeba až do patnáctého roku vašeho dítěte.

                         

 

Slunné probuzení v postýlce

Postýlka Zuzo, se žlutými detaily, se postará o radostné probouzení vašeho miminka do nového dne. Stejně jako další postýlky od značky New Joy, tak i tuto můžete později rozložit na klasickou postel. Žluté detaily rozzáří dětský pokojíček, a to i přesto, že nejsou tolik výrazné.