Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Postýlka, která vydrží od dětství do dospělosti

Rostoucí postýlky vydrží s vašimi dětmi díky speciální konstrukci od narození až do dospělosti. Jedním nákupem tak vyřešíte postel na několik let dopředu. Postýlka pro miminko má k sobě přebalovací pult a po rozložení na klasickou postel získáte navíc komodu.

Postýlku pro miminko přeměníte na klasickou postel

Děti rostou jako z vody, to ví každý rodič. A poznáte to nejen na oblečení, ale i na nábytku. Kupovat nové kousky do šatníku s každými pár centimetry navíc se ještě dá. Ale s nábytkem to tak snadno nejde, to už je nákladnější záležitost. Obzvlášť u postele je důležité, aby byla přizpůsobená výšce vašeho dítěte.

Řešením jsou rostoucí postýlky, které vydrží od miminka až do dospělosti. Ačkoliv se to může zdát zvláštní, je to tak. Díky speciální konstrukci postýlku pro miminko lehce přestavíte na plnohodnotnou postel.

 

   

 

Postýlka má i přebalovací pult

V první fázi máte dětskou postýlku, kde má miminko na spaní prostor o velikosti 60x120 centimetrů. Postýlka je velmi praktická, jelikož hned vedle prostoru na spaní máte prostorný přebalovací pult.

K miminku se tak nemusíte při přebalování sklánět, nebudou vás bolet záda a nemusíte od něj ani nikam odbíhat, jelikož vše máte hezky po ruce. Přebalování miminka na komodě s podložkou a vyvýšenými hranami je tím nejvíce bezpečným způsobem, jak se o vše postarat. A až miminko dětské postýlce odroste, jednoduše ji rozložíte.

 

                    

 

Po rozložení získáte postel s hlubokými šuplíky a psací stůl

Po rozložení získáte postel o rozměrech 90x200 centimetrů, a dokonce i komodu. Díky rozměrům postele se v ní v pohodlně vyspí jak školáci, tak i odrostlejší děti. A nadčasový design se postará o to, že až děti budou chtít vylétnou z hnízda, rozhodně nebude problém, aby se postel přestěhovala s nimi.

 

 

 

Můžete vybírat z několika designů

Na výběr máte z několika různých designů i barev a je jen na vás, zdali upřednostníte laminátovou postel v odstínu světlého dřeva nebo třeba jednoduchý design bílo-šedé postýlky z mdf desky.

     

Kvalita z Francie, to je značka Gautier

Tyto postýlky vyrábí francouzská společnost Gautier, která se soustředí na hodnoty jako je harmonie, upřímnost a soulad. Filozofií této společnosti je neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Gautier přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby.

                                                         

Díky rostoucí postýlce ušetříte

Rostoucí postýlky jsou nejen designový kousek, ale především jsou praktické. Díky tomu, že nebudete muset kupovat novou postel, jak dítě bude dospívat, tak i značně výhodné. A jelikož si francouzská značka Gautier potrpí na kvalitu, tak máte jistotu, že vydrží opravdu dlouho.