0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Patrová postel z masivu Aeroplane-Basic-A6-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00145-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Patrová postel: 208x145x101
Dětská matrace: s potahem-200x12x90
Látka kolem lůžka: 90x200

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Patrová postel z masivu pro dva kluky

Proč pro dva kluky? Především pro zvolené dekorace z kolekce Aeroplane, která má námět letiště a letadel. Pokud však potřebujete řešení pro kluka i pro holku, stačí jen obměnit některé z dekorací za dívčí. Ale vraťme se ke kolekci Aeroplane, která je se vším všudy určená právě pro zařízení interiéru dětského pokoje dvou kluků. Pokud máte malý prostor pro zařízení jejich království, patrová postel je vždy dobrým východiskem pro úsporu místa. Výrobce klade důraz nejen na originální design, ale i bezpečnost. Nechybí zábrana kolem celého horního lůžka. Ale není to vše, co vám kolekce či lépe řečeno patrová postel nabízí.

 

Patrovou postel můžete v pozdějším věku dětí rozložit na dvě samostatná lůžka! Horní se zábranou a dolní klasické. Dětský pokoj se promění na studentský.

 

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu. Materiálem pro výrobu nábytku je kvalitní dřevo borovice s bílým, vodou ředitelným nátěrem. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma. Prodloužená záruka na 36 měsíců. Nábytek je certifikovaný.

 

 

Dětský pokoj z masivu pro dva kluky

Pokud chcete, aby dětský pokoj vašich dětí ladil, byl jednotný, nejlépe vám vyjde vstříc právě nabídka dánského výrobce. Vše můžete zařídit ve třech základních odstínech, bílá pro nábytek a modro červená pro dekorace. Nechybí ani psací stoly z masivu, skříně, nebo komody. Výběr je velmi široký a možná až překvapivý. Samozřejmě, že kolekce Aeroplane není jediná v nabídce tohoto výrobce.


Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-10 cm, modrý potah je snímatelný. Pro lůžka potřebujete matraci v rozměru 90x200 cm. V nabídce také matrace výšky 12 cm, kterou pro tuto postel doporučujeme.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Patrová postel z masivu Space-Basic-A6-1

Patrová postel z masivu Space-Basic-A6-1

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 14 537 Kč
Dětská patrová postel z masivu Space XXL-A20-1

Dětská patrová postel z masivu Space XXL-A20-1

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 14 537 Kč
Patrová postel z masivu Fairytale Knight-Basic-A6-1

Patrová postel z masivu Fairytale Knight-Basic-A6-1

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 14 537 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.