0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postel se zábranou Aeroplane-Basic-A2-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00137-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská postel: 208x56x98 cm
Dětská matrace: s potahem-200x12x90

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postel se zábranou s dekoracemi do dětského pokoje kluka

V kategorii dětského nábytku z masivu přinášíme od dánského výrobce hned několik desítek designů jen dětských postelí. Opravdu je z čeho vybírat a jedním z řešení místa na spaní je i dětská postel se zábranou. Design postele je velmi jednoduchý, ale účelový, zábrana je po celém obvodu postele a tak malé dítě opravdu nemůže vypadnout z lůžka. velmi se nám také líbí možnost pořízení dekorací s klučičí tématikou, konkrétně téma letiště a vše co s tím souvisí. Pokud vás tato tématika a odstíny modré a červené oslovily, v kolekci Aeroplane najdete celou řadu dětských dekorací a nábytku z masivu pro kompletní vybavení dětského pokoje.

 

Nabídka dětského nábytku z masivu dánského výrobce, to je zcela nový způsob zařizování interiéru dětských pokojů. Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu a proto také nabízí prodlouženou záruku od 3 do 5 let. Dodání postele v dílech s nutností montáže. Cena postele s roštem. Doprava zdarma.

 

 

Dětský pokoj z masivu, království pro kluka

Nabídka kolekce Aeroplane, která představuje dekorace a doplňky s motivem letiště je velmi široká. Jak příjemně se dá interiér dětského pokoje kluka vybavit, vám pro inspiraci uvádíme na přiložených fotografiích.Kromě tohoto klasického lůžka můžete třeba pořídit patrovou postel, nebo vyvýšenou postel, můžete také postel doplnit o další dekorace, nebo šuplíky. V nabídce najdete také dětské postele s přistýlkou. Jen pro design postelí je k dispozici několik desítek typů. Možností je u nabídky dánského výrobce celá řada, včetně dekorací z látky určené pro postele. Baldachýny, věže, nebo kapsáře.


Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Vybrat si můžete matraci s výškou 9 cm, nebo 12 cm. Matrace se snímatelným potahem.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.