Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Patrová postel Twin je zkrátka jiná

Je všeobecně známo, že patrové postele jsou ideálním řešením v dětském pokoji více dětí. Není to nic nového a všichni už jistě ví, že patrovou postelí lze ušetřit v dětském pokoji místa nejvíce. Ale kterou z široké nabídky patrových postelí vybrat? Která je ta "nej" pro vás a především pro vaše dvě či tři děti? Dnes vám představíme jednu z mnoha patrových postelí, která je velmi kvalitní a rovněž bezpečná. Její hrany jsou zakulacené, zábrana dostatečně vysoká a využité různorodé. Patrová postel z kolekce Twin nabízí v podstatě vše, co vaše děti v dětském pokoji potřebují, samozřejmě kromě hraček, ty v ceně sestavy nejsou.

 

Patrová postel Stim není jen na spaní

Patrová postel Twin nabízí kromě třech míst na spaní, všechny v rozměru pro matraci 90x190 cm, také řadu úložných a odkládacích prostorů, psací stůl, v průběhu dne pro děti příjemné posezení a lze k patrové posteli pořídit také šatní skříň. Nejvíce se nám na designu patrové postele líbí možné vysunutí psacího stolu před dolní lůžko s přistýlkou, učení a psaní úkolů je tak velmi pohodlné.

 

 

Psací stůl tak děti mohou využívat v maximální možné míře, nebo naopak v průběhu noci jim vůbec nepřekáží. Velmi prakticky umístil výrobce nad psací stůl police. Psací stůl navíc nabízí pracovní místo o velikosti 214 x 60 cm, což je dostačující prostor i pro dospívající dítě. Schůdky skrývají také úložný prostor, který lze využít na drobné předměty či hračky. Každé z dětí tak může mít svůj schůdek. Velmi praktické je i možné umístění schůdků z obou stran patrové postele. Můžete tak schůdky zaměnit s šatní skříní a naopak. Šuplík můžete využít jako přistýlku, nebo pokud máte dvě děti a do šuplíku nevložíte matraci, tak jako klasický úložný prostor. 

 

                                                             

 

Pokud pořídíte dětem i rozkládací matraci, tak získáte v dětském pokoji příjemný otoman k posezení. Když postel budete rozkládat. využijete rozkládací matraci pro lůžko. Patrová postel jako řešení malého prostoru je dokonalá a líbí se nám, že její využití je flexibilní. Psací stůl na kolečkách či dolní lůžko s šuplíkem lze umístit kamkoliv, nemusí být nutně pod horním lůžkem. Vaší fantazii se meze nekladou. Patrová postel je finančně náročnější, ale nabízí něco navíc než je běžné. V neposlední řadě také vysokou kvalitu.

 

Flexibilní design patrové postele vyřeší spousty starostí

Patrová postel, kterou jsme vám představili je jen jednou z mnoha v nabídce "chytrých" designů kolekce Multimo. Můžete si vybrat i další řešení, které již brzy v naší nabídce najdete a je o polovinu levnější. Rovněž velmi praktický design, který sice nenabízí to co patrová postel Twin, ale je zase výjiměčná zcela něčím jiným. 

 

                            

 

 

Dolní lůžko totiž může dítě přes den využívat jako psací stůl a v noci jako lůžko. Navíc přeměna psacího stolu na lůžko je snadná, rychlá a navíc vše co dítě na psacím stole má, tak může nechat tak jak je. Přeměnou vám nic nespadne, design jen rotuje kolem své osy. Žebřík můžete umístit z které chcete strany, není spojen s patrovou postelí. Toto řešení doporučujeme už pro starší děti, design je také velmi nadčasový a to mají dospívající děti rády. Ani u této patrové postele nechybí řada velmi prakticky rozmístěných polic. V dnešní době ani malý dětský pokoj více dětí není problém zařídit vzdušně. Je třeba se jen pořádně rozkoukat, co vlastně dnešní bytový design nabízí.