0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Patrová postel s psacím stolem Aeroplane-Basic-A10-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00144-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Patrová postel: 208x177x101
Dětská matrace: s potahem-200x12x90

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Patrová postel s psacím stolem je řešením pro malý interiér

Pokud nevíte jak vše v dětském pokoji uspořádat aby nebyl přecpán nábytkem, řešením může být jedna z několika vyvýšených patrových postelí v nabídce dánského výrobce. Nyní vám navíc představujeme patrovou postel s psacím stolem, který je po celé délce lůžka a má tak velkou pracovní plochu. Vyvýšené lůžko má zábranu, nehrozí tedy pád dítěte z výšky. V nabídce najdete také patrovou postel v identickém designu, ale bez psacího stolu pro případ, že by jste do prostoru pod lůžkem chtěli umístit jiný nábytek. Toto řešení místa na spaní je vhodné i do studentského pokoje, právě pro velký psací stůl. A pokud si z široké nabídky dekorací vyberete některé s dívčím motivem, máte vhodnou postel do dětského pokoje pro holku.

 

Tip Aldo: demontáží postele a stolu získáte klasickou dětskou postel

 

Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Jak rozmístit nábytek v malém dětském pokoji

Na počátku jsme již uvedli, že patrová postel má ušetřit místo v interiéru dětského pokoje. Pořízením postele vlastně ušetříte místo za jeden kus nábytku a to psací stůl. Nechybí ani zábrana a jak jsme uvedli v pozdějším věku můžete postel i velmi jednoduchou demontáží snížit. V návrzích dánského výrobce je vše dotaženo do sebemenšího detailu. K posteli lze pořídit i matraci se snímatelným potahem, pro náš návrh jsme zvolili červený potah, lze však pořídit také světle, nebo tmavě modrý potah.


Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-10 cm, potah je snímatelný. Pro lůžko potřebujete matraci v rozměru 90x200 cm. V nabídce také matrace výšky 12 cm, kterou pro tuto postel doporučujeme.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Patrová postel z masivu s psacím stolem Pino PIOLBU14

Patrová postel z masivu s psacím stolem Pino PIOLBU14

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
14 718 Kč
Dětská patrová postel Space-Basic-A10-1

Dětská patrová postel Space-Basic-A10-1

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 14 888 Kč
Dětská patrová postel z masivu Space XXL-A23-1

Dětská patrová postel z masivu Space XXL-A23-1

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 11 830 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.