Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Patrová postel z masivu Aeroplane-Basic-A8-1

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00143-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Patrová postel: 208x177x101
Dětská matrace: s potahem-200x12x90

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Patrová postel s volným prostorem, řešení malých interiérů

Konceptem či záměrem designu vyvýšeného lůžka, pod kterým je velký volný prostor, je především ušetřit místo v rozměrově malém interiéru dětského pokoje. Pod vyvýšené lůžko můžete umístit další nábytek, nejčastěji pak psací stůl a komodu a tím vlastně ušetříte místo v pokoji. Často také v jiném směru je pod vyvýšeným lůžkem dětská postel mladšího sourozence. Způsobů jak využít tuto patrovou postel je celá řada. Také můžete z nabídky dětského nábytku z masivu a dekorací, pořídit k posteli řadu jiných produktů a vybavit tak celý dětský pokoj v tomto případě pokoje kluka.

 

Nabídka dětského nábytku z masivu dánského výrobce, to je zcela nový způsob zařizování interiéru dětských pokojů. Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu a proto také nabízí prodlouženou záruku od 3 do 5 let. Dodání postele v dílech s nutností montáže. Cena postele s roštem. Doprava zdarma.

 

Tip Aldo: patrovou postel můžete snížením změnit na klasickou postel

 

 

Řešíme nedostatek místa v interiéru dětského pokoje

Jak jsme již uvedli, patrová postel má ušetřit místo v interiéru dětského pokoje. Pokud je vaše dítě už školou povinné, v naší nabídce najdete identický design patrové postele, ale s velkým psacím stolem po celé délce postele. Nechybí ani zábrana a jak jsme uvedli v pozdějším věku můžete postel i velmi jednoduchou demontáží snížit. V návrzích dánského výrobce je vše dotaženo do sebemenšího detailu. K posteli lze pořídit i matraci se snímatelným potahem, pro náš návrh jsme zvolili červený potah, lze však pořídit také světle, nebo tmavě modrý potah.


Matrace - dánského výrobce, certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt. Výška 9-10 cm, potah je snímatelný. Pro lůžko potřebujete matraci v rozměru 90x200 cm. V nabídce také matrace výšky 12 cm, kterou pro tuto postel doporučujeme.Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.