Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Patrová postel, kterou stojí za to dětem pořídit

Milí rodiče, pokud i vy máte problém s nedostatkem místa v dětském pokoji a máte dvě či více dítě jistě už víte, že největší úsporu do dětského pokoje vám přinese patrová postel. Jejich nabídka je rok od roku zajímavější, ale my vám dnes představíme zcela unikátní design, který poskytne vašim dětem ještě větší komfort spaní. Možná řadu z vás od patrové postele stále odrazoval rozměr místa na spaní pro matraci o velikosti 90x200 cm. Pro děti do třinácti či čtrnácti let samozřejmě dostačující velikost. Ale co až děti povyrostou? A tak v kolekci představuje turecký výrobce jako první patrovou postel, jejíž šíře a to obou lůžek je 100 cm a délka 190 cm. Délka je o 10 cm menší než u běžných patrových postelí, ale je to záměr. Pro dítě dítě je délka lůžka 190 cm dostatečná a spíše ocení právě větší šířku. Dnes vám představíme první patrovou postel s šíři lůžek 100 cm. Moderní a komfortní design s řadou dalších možností do dětského pokoje vašich dětí.

 

Patrová postel pro dvě i tři děti

V kolekci Bibliobed máte možnost pořídit patrovou postel s šuplíkem či bez šuplíku. Pokud se rozhodnete pro patrovou postel bez šuplíku, získáte klasické řešení místa na spaní pro dvě děti. Jestliže patrovou postel pořídíte s šuplíkem, můžete se rozhodnout mezi využitím jako přistýlky pokud do šuplíku vložíte matraci, nebo využití jako klasický úložný prostor, pokud do šuplíku matraci nevložíte.

 

Patrová postel Bibliobed pro tři děti   Patrová postel Bibliobed pro dvě děti

 

Další zajímavé kolekce a návrhy pro dětský pokoj více dětí

Dalším unikátním prvkem u patrové postele je látkový kapsář, který je umístěný na zábraně horního lůžka. A tak i dítě, které spí na horním lůžku může mít vše hezky po ruce. Látkový kapsář ještě dodává posteli velmi moderní vzhled, netradiční, který posouvá design na zcela jinou úroveň. Představujeme dvě ilustrační fotografie, na první je patrová postel bez šuplíku pro dvě děti a na druhé s šuplíkem pro tři děti. Rozměr místa na spaní přistýlky je 90x190 cm. Na přistýlce by vždy mělo spát nejmladší ze tří dětí. A když třeba nejstarší z dětí rodinné hnízdo už natrvalo opustí, můžete šuplík dál využívat jako klasický úložný prostor.

Velkou výhodou této patrové postele je to, že patří jako jeden z mnoha dílů do kompletní kolekce. K patrové posteli tak lze pořídit vše pro kompletní vybavení dětského pokoje v jednotném designu. Můžete pořídit dva regály, dva psací stoly, komodu, dokonce taburet s úložným prostorem k sezení. I s patrovou postelí může být vybavení dětského pokoje harmonické a jednotné.

 

                                                               

 

Jak vyřešit pracovní místo dvou dětí? Třeba jako na našem návrhu. Dva psací stoly a mezi nimi umístěný regál, o který se mohou vaše ratolesti podělit. Ale samozřejmě lze pořídit i dva regály. nabídka samostatných dílů nábytku v kolekci B07 je široká a tak možností pro vybavení interiéru dětského pokoje vašich dětí celé řada. Nábytek z kolekce Bo7 s certifikací o zdravotní nezávadnost a bezpečnosti za dokonce příjemnou cenu.