Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Patrová postel, kterou můžete sestavit do dvou tvarů

Španělský výrobce přichází na trh s dalším důmyslným, velmi praktickým nápadem. Patrová postelkterou lze sestavit do dvou různých tvarů. Lůžka umístěná nad sebou, nebo lůžka umístěná do pravého úhlu. Pokud se vám někdy stane, že se třeba budete stěhovat, nebo pokud třeba chcete vašim dětem jen trochu změnit dětský pokoj tak, aby měli pocit že je zase jako nový, patrová postel vám to umožňuje. Design, který je do jisté míry flexibilní, se vždy shledá s velkým úspěchem. 

 

Patrová postel do L cascina, white - variabilní   Dětská palanda do L


Dětská palanda, patrová postel do L

Trendem dvoupatrových postelí posledních měsíců je u řady designérů pomalu opouštět využití typických dětských odstínů jako je například kombinace bílé s růžovou či modrou a spíše se přiklání můžeme říci i dětského nábytku k "dospěláckým" odstínům. Takovým příkladem použití odstínu a to v duchu industriálního designu je i patrová postel Move. Odstíny, které budou reprezentovat vaše děti i v době, kdy už budou větší. Kombinace světlého dubu s grafitovou, až téměř černou barvou je velmi elegantní a patrové posteli rozhodně sluší. Pokud právě zařizujete dětský pokojproč se neinspirovat tím, jak bydlí děti ve Španělsku?

 

Patrová postel Move graphit, oak - dva způsoby sestavení   /patrova-postel-move-graphit-oak-dva-zpusoby-sestaveni-x116370

 

 

Dětská palanda do L, oblíbené řešení

Pokud víte, že chcete či hledáte patrovou postel do L, v naší nabídce věříme rozhodně najdete. Tvar dětské palandy je daný, nejedná se tedy o dva možné způsoby sestavení. Ale i přesto bychom rádi další dětské palandy do L představili a to právě proto, že jejich nabídka není velká a my jsme rádi, že vám takovýto design můžeme představit. 

 

Patrová postel do L Palatino - fuchsia   Patrová postel do L Palatino - cascina, shade

 


Celkový design patrové postele od španělského výrobce z kolekce Palatino, se především soustředí na maximální využití daného prostoru, který jste určili k vybavení dětského pokoje. Díky důmyslnému designu je úspora místa značná. Patrová postel s psacím stolem, šatní skříní, hlubokým, velkým šuplíkem a řadou polic, rozhodně prostor využívá. Vašim dětem tak zůstane více místa na hraní, dětský pokoj nebude muset být přeplněný nábytkem. Ale pokud chcete v identickém designu pořídit i další díly nábytku, třeba komodu, skříň, kontejner, nebo police na zavěšení, samozřejmě v této kolekci tuto možnost výběru máte.

K patrové posteli, ale určitě doporučujeme stylové police pro zavěšení na stěnu, které nezabírají místo na podlaze a s ohledem na jejich velikost získáte další odkládací prostor navíc.