Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Opravdu prostorné šatní skříně

Hledáte velkou šatní skříň, která by nabízela dostatek místa pro vás oba? Hledáte šatní skříň, která by za nižší cenu nahradila finančně nedostupnou vestavěnou šatní skříň na míru?

Dnes vám chceme představit prostorné šatní skříně od španělského výrobce, které si můžete vybrat v nejrůznějších rozměrech a tvarech. Od nejmenší po největší, s tím že rozměrově největší šatní skříň má šířku až přes dva metry a o výšce platí to samé. Nabídka moderního designu, skříně s posuvnými křídly a členitým vnitřním uspořádáním vhodné pro umístění do ložnice, nebo předsíně. Z čeho tedy můžete vybírat? A jak správně vybrat šatní skříň?

Bílá šatní skříň, oblíbené rohové provedení

Díky rohovému provedení šatní skříně, elegantně zaplníte zbytečně prázdný kout a získáte velké úložné prostory, rozhodně větší, než u klasické skříně díky vlastní hloubce rohového provedení. Bílý odstín všeobecně patří k velmi oblíbeným a rohovou skříň rozhodně můžete využít v ložnici, ale třeba také v prostorné, vstupní hale a bílý odstín skříně může velmi příjemně doplnit i dětský pokoj. Zkrátka šatní skříň, která bude elegantním a zároveň velmi praktickým "kouskem" nábytku v každém interiéru.

 

                                              Rohová šatní skříň bílá Essen largeNabídka rohových šatních skříní v odstínu dub světlý, kolekce EssenRohová šatní skříň bílá Essen largeRohová šatní skříň bílá Essen largeRohová šatní skříň bílá Essen largeRohová šatní skříň bílá Essen large Rohová šatní skříň bílá Essen large

 

Rohových skříní není v nabídce mnoho a proto jsme velmi rádi, že takový typ designu máme možnost na našich stránkách nabízet. Získáte velké úložné prostory, rozhodně větší, než u klasické skříně díky vlastní hloubce rohového provedení. Bílý odstín všeobecně patří k velmi oblíbeným a rohovou skříň rozhodně můžete využít v ložnici, ale třeba také v prostorné, vstupní hale a bílý odstín skříně může velmi příjemně doplnit i dětský pokoj. Zkrátka šatní skříň, která bude elegantním a zároveň velmi praktickým "kouskem" nábytku v každém interiéru.

 

            Rohová šatní skříň bílá Essen

 

Nabídka šatních skříní v dalších dostupných odstínech je rovněž velmi zajímavá a skříně vám představujeme na ilustračních fotografiích již zasazeny do interiéru ložnice.

 

Šatní skříně do všech interiérů

Pokud preferujete jiný odstín, než bílý, máme pro nabídku šatních skříní v odstínu dub světlý. Za nás jako prodejce, kteří se věnujeme designu již téměř dvě desítky let, je umístění prostorné šatní skříně v předsíni ideální. Vaše ložnice tak může být bez šatní skříně a bude krásně prostorná a vzdušná. Ale ne každý má to štěstí a disponuje velkým prostorem pro vybavení předsíně či vstupní haly. Velmi elegantní design, oblíbený přírodní odstín a především dostatečný úložný prostor pro dvě i více osob, díky designu skříně s možným, spravedlivým rozdělením

 

Šatní skříň s šuplíky dub Maxi extra large   Šatna Extenso - nabídka dílů

 

 

Dnešní moderní bytový design, to už zdaleka nejsou jen klasické šatní skříně. Šatna, to je rozhodně parádní věc, ale dopřát si jí může jen málokdo z nás. Avšak nezoufejte, díky nabídce samostatných dílů si můžete šatnu sestavit sami a to v takovém rozměru, který se vašemu interiéru přizpůsobí. Exkluzivně na našich stránkách máte k dispozici šatní systém, který se vám přizpůsobí. Díky široké nabídce samostatných dílů, můžete šatní systém přizpůsobit i vašim menších rozměrům, nebo si můžete vybrat z nabídky již ucelených návrhů, které jsou vám v naší nabídce k dispozici.