Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Odstíny, které do dětského pokoje rozhodně patří

Pokud se chystáte vybavit dětský pokoj svým ratolestem, věnujte pozornost nejen praktickému designu, ale také odstínům. Kde jinde by měly být syté, pastelové odstíny, než v dětském pokoji malých dětí. Dětský pokoj jako samostatný interiér by měl být veselý, rozzářený a hravý, měl by být takový, jako děti. Není tomu tak dávno, kdy nabídka dětských pokojů byla velmi fádní, nebojíme se říci až nudná. Na našem trhu byly k dispozici pouze designy dětských pokojů v přírodních dekorech, bez nápadu, jako by všechny v jednotném designu. 

 

                        Vyvýšena postel s psacím stolem Studio On Line

Velkou změnu však přináší nabídka dětského nábytku a dětských pokojů od španělského výrobce. Určitě kulturu Španělska jako takového všichni znáte, nebo jste alespoň o této zemi slyšeli. Je to země plná sluníčka, národ je to temperamentní a veselý a takový je i design nábytku určený dětem. A to je velmi dobře a nás těší, že kousek slunného Španělska můžeme prostřednictvím nádherných dětských pokojů přenést i k vám domů. Nabídka je velmi široká a vybrat si můžete z nekonečného množství nejrůznějších sytých odstínů. A kromě nádherných, zcela netradičních odstínů potěší vysoká funkčnost designu a kvalita.

 

                                                                    Poschoďová postel B s prvky v zeleném odstínu

 

Nebojte se sytých odstínů v dětském pokoji

Právě interiér dítěte či více dětí by opravdu měl být interiérem zcela odlišným, než nás "dospěláků". Dětský nábytek samozřejmě musí splňovat svou danou funkci, ale jelikož se jedná o nábytek pro děti, odstíny by přeci jen měly být jiné. A pastelové odstíny, tak jak je nabízí španělský výrobce, děti zkrátka milují. Holčičky samozřejmě dávají přednost růžové a i tento odstín nabízí výrobce dokonce v několika variantách, od sytě růžové, až po světlejší růžovou, nebo růžovou už téměř do fialova. Klukům zase můžete vybrat nábytek v několika odstínech modré. A pokud vaše dítko růžový či modrý odstín zrovna nemiluje, nebo potřebuje zařídit dětský pokoj neutrálně, pak je zde nabídka neutrálních odstínů jako je žlutá, zelená, tyrkysová, oranžová, nebo zelená. A pro větší děti pak odstíny jako je barva kávy, šedá, nebo několik odstínů hnědé. Oblíbeným odstínem pro větší děti je také grafit. V každém případě, z nabídky španělského výrobce si máte opravdu možnost vybrat.

 

                                                                                            Dvoupatrová postel pro dvě děti Bo3 yellow - limitovaná edice

 

Důležité je také při výběru odstínu nábytku přihlédnou k tomu, zda je daná místnost tmavá, bez sluníčka, nebo naopak prosluněna. Pokud je místnost tmavá, je lépe volit světlejší tóny, pokud je místnost plná slunce, pak lze volit i sytější, tmavší odstíny. Ale je to jen doporučení, pokud dáváte přednost světlejším odstínům a dětský pokoj je prosluněný, pak si pořiďte odstín, který vaše děti milují. Nabídka je natolik různorodá, že si opravdu každý vybere. Španělský výrobce vždy daný odstín velmi rozumně kombinuje také s klasickou bílou, aby přeci jen barev v dětském pokoji nebylo příliš. Je to velmi dobře, dětský nábytek tím jenom získá.

 

                                                       Vyvýšená postel s psacím stolem pro kluky On-Line

 

Exkluzivní prodej pro Českou republiku

Španělský dětský nábytek si získal celou řadu zákazníků svým novým, ojedinělým přístupem k vybavení dětského pokoje. Patrové postele ve velmi moderním designu a s možným výběrem z mnoha pastelových odstínů jsou přesně to, co na našem trhu chybělo a my jsme rádi, že design španělského výrobce můžeme představovat právě na našich stránkách jako ojedinělou exklusivní nabídku. Líbí se nám nejen široká paleta odstínů na výběr, ale rovněž široká nabídka samostatných dílů nábytku a tak na našich stránkách máte možnost dětský pokoj od začátku až do konce vybavit jednotným designem. Návrhy, které vám představujeme budou originálním vybavením interiéru vašich dětí.