Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nový způsob prodeje nábytku, rychlejší a přehlednější

Pokud plánujete pořízení nábytku a to do jakéhokoliv interiéru z pohodlí domova, bez běhání s metrem někde po prodejně, pak jsme našli nový způsob, jak lze nábytek velmi rychle a snadno najít. Nový způsob prodeje představuje společnost nábytek Aldo za pomocí ucelených kolekcí, kde třeba při zařizování ložnice máte v nabídce až 20 nejrůznějších dílů nábytku, které jsou v identickém odstínu i designu. Dnes jen málokdo cokoliv z oblasti nábytku a uveďme třeba právě nákup ložnice, pořizuje prostřednictvím daných, celých sestav. V ložnici jako v sestavě máte vždy postel, noční stolky, komodu a šatní skříň. Ale co když chcete místo komody se třemi šuplíky, třeba komodu s šesti šuplíky, nebo rozměrově menší šatní skříň či naopak větší, chcete si vybrat i rozměr manželské postele a místo jednoho nočního stolku raději upřednostníte praktický regál?

Nábytek Aldo představuje prostřednictvím vždy dané kolekce nabídku desítek samostatných dílů nábytku, kdy vy sami určujete velikost postele, tvar a dělení komody, stejně tak jako šatní skříně. Navíc všechny tyto samostatné díly najdete v nabídce vždy na jedné straně hezky spolu. Takže nákup je přehledný, orientace snadná jelikož není třeba nic na stránkách hledat a ložnici tak rozhodně vyberete dle vlastních, aktuálních potřeb. 

Zařizujeme ložnici pomocí kolekce s nabídkou desítek dílů

Kolekce pro vybavení ložnice nabízí v jednotném designu a odstíny pro daný typ nábytku několik provedení. Nábytek se tak liší rozměry, uspořádáním, způsobem otevírání křídel skříně, můžete si vybrat nejen rozměr místa na spaní postele, ale také zda ji chcete s šuplíky, nebo nádstavcem. Díky široké nabídce samostatných dílů tak existuje i celá řada různých způsobů, jak ložnici zařídit.

Ložnice může mít řadu podob a především, můžete ji zařídit opravdu dle vašich potřeb. Jedním z příkladů, který uvedeme za všechny, třeba nábytek do ložnice v oblíbeném odstínu imitace světlý dub.

 

Postel s prostorem se zvedacím roštem Vasa    Ložnice v nabídce dílů - kolekce Vasa

 

Na fotografiích vidíte, jak se interiér ložnice může změnit na základě výběru rozdílných dílů nábytku. A stále je to stejný design, odstín a dokonce i výrobce. Nabídka samostatných dílů, z kterých tedy skládáte ložnici vám zcela změní charakter této místnosti. Věnujete také velkou pozornost nabídce šatních skříní, které se liší především vnitřním uspořádáním. Zvolte šatní skříň s ohledem na to, že jste partneři. Každý by měl mít svůj úložný prostor a někdo upřednostňuje šuplíky, jiný police, nebo šatní tyč. Důležité je to, že si můžete vybrat z několika šatních skříní a není vám dána jedna, která zrovna v sestavě je. 

 

                                         Šatní skříň s šuplíky dub Maxi largeŠatní skříň s šuplíky bílá Maxi largeŠatní skříň s šuplíky dub Maxi largeŠatní skříň s šuplíky dub Maxi large Šatní skříň s šuplíky dub Maxi large

 

Na fotografiích můžete vidět nabídku komod, jejich rozdílné rozměry a především uspořádání. Nejčastěji pro vybavení ložnice všichni pořizují komodu na první fotografii s šesti šuplíky. Ale co když máte interiér ložnice malý a takto velká komoda se prostě při nejlepší vůli do vaší ložnice nedá umístit. Můžete si vybrat s několika rozměrově menších variant. Navíc nákup nábytku prostřednictvím kolekcí je flexibilní a tak pokud komodu nechcete vůbec, nemusíte ji pořizovat.

 

Komoda do ložnice Greta tall      Komoda do ložnice Greta large

 

Nábytek Aldo nabízí možnost pořízení nábytku prostřednictvím kolekcí s řadou samostatných dílů na výběr nejen pro vybavení ložnice, ale také dětského pokoje. Vy sami přeci rozhodujete o tom, který nábytek chcete pořídit. Věříme, že tento velmi svobodný nákup, rychlý a přehledný, mnohým z vás udělá radost při zařizování vašeho domova.