Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Netradiční skříně do dětského pokoje

Ať už místnost obývá malý školák nebo teenager, dětský pokoj by měl odrážet jeho vkus a osobnost. Většinou se snažíme atmosféru pokoje ladit různými doplňky a dekoracemi, ale proč nezačít rovnou u hlavních kusů nábytku?

V dnešní době máme při výběru nábytku do dětského pokoje téměř neomezené možnosti. Výrobci se předhánějí v materiálech, tvarech i funkčnosti nábytku, samozřejmostí jsou bezpečnostní prvky a zdravotní nezávadnost. Na trhu najdete nespočet originálních a jedinečných kusů nábytku, především dětských postelí, ale i skříní, polic a komod, díky kterým vybavíte celý pokoj pro kluky i holky v jednotném stylu.

Specialisté na dětský nábytek, hledejte značku Aldo Kids

Kromě designu je třeba u skříní dbát i na funkčnost. Šatní skříň, která vám bude dělat radost v dětském pokojiložnici, nebo třeba vstupní hale, předsíni. Samozřejmě, že vše je rovněž o dalším vybavení daného pokoje, ke kterému by měla šatní skříň být pořízena. Přírodnímu odstínu v imitaci světlého dřeva dub je v každém případě v moderním, bytovém designu věnována velká pozornost, jelikož tyto neutrální odstíny patří k velmi oblíbeným a vyhledávaným. Rovněž na našich stránkách najdete celou řadu dalších dílů nábytku, od komod, postelí, až po regály s povrchovou úpravou přírodního dekoru. Šatní skříň, kterou vám nyní exkluzivně na našich stránkách představujeme, je z nabídky španělského výrobce.

                                             Šatní skříň oak Slide universal

                                                                    

Pro holky doporučujeme prostorné skříně španělského výrobce, které si můžete sestavovat do nejrůznějších podob. Z kolekce v nádherné růžové barvě a s velkým výběrem to jde hravě. Holčičí šatní skříně se stanou dominantou celé místnosti. Kolekce je zkrátka multifunkční a díky této široké nabídce samostatných dílů zařídíte dětský pokoj nejrůznějších velikostí a tvarů. Španělský výrobce patří na našich stránkách k nejprodávanějším a to nejen díky velmi nadčasovému, funkčnímu designu. Představuje ve svých kolekcích rovněž nové možnosti při zařizování dětského pokoje vašich dětí.

                Dětský pokoj v nabídce dílů - kolekce cascina, antique pinkDalším důvodem úspěchu španělského výrobce na našem trhu je bezesporu nabídka zcela nových, velmi elegantních odstínů a nejrůznějších kombinací těchto odstínů. Španělský dětský nábytek je zkrátka temperamentní a má dětskou duši. Děti tento nábytek milují a to malé i velké. A další nesporná výhoda? Díky široké nabídce dílů lehce zařídíte dětský pokoj i pro dvě děti s velkým věkovým rozdílem a to i přesto, že musí dětský pokoj spolu společně sdílet. Výhod je celá řada, sami je najdete, když si celou kolekci v klidu domova projdete.

                                                                    Dětský pokoj pro dvě děti Artic white

Kombinované kolekce nábytku od narození až po dospělost

Představujeme vám unikátní a velmi působivé řešení, jak zařídit rozměrově malý dětský pokoj a to z nabídky španělského výrobce. Design, který je ideální pro panelákový typ pokoje, který je úzký a dlouhý. Navíc v identickém designu můžete pořídit širokou škálu dalšího dětského nábytku a tak máte pro vybavení pokoje vašich dvou dětí nejen nekonečné množství možností, ale daný prostor můžete využít opravdu na maximum. Dvě lůžka pod sebou a nad lůžky skříňky, které jsou po straně doplněné ještě šatní skříní. Nábytek v jedné linii, který příliš nezasahuje do prostoru pokoje.

 

    

 

Pokud vám zbude místo, doporučujeme pořídit police s možností zavěšení na stěnu, které dále využijí mnohdy zbytečně prázdné stěny. V identickém designu na výběr i několik typů psacích stolů, komoda, kontejner, šatní skříně, zkrátka vše, co děti potřebují. Ale kromě designu jsme rádi, že vám exkluzivně můžeme nabídnout i vysokou kvalitu prostřednictvím této sestavy. Materiál v dostateční tloušťce, povrchová úprava poctivou dýhou, která zamezuje mechanickému poškození nábytku a to je jistě v dětském pokoji přínosné.

Originály z Belgie

Belgický výrobce nábytku VP Company se také zaměřuje na nábytek do dětského pokoje. Jejich výrobky se vyznačují nejen jedinečným designem, ale i maximální péčí a kvalitními materiály. A malý závodník si bude mít kde ukládat své věci. Dětské postele ve tvaru závodního auta jsou velmi populární, ale je těžké k nim najít odpovídající nábytek do dětského pokoje tak, aby ladil. Belgický výrobce v letošním roce představuje celou řadu nejrůznějších dílů nábytku právě vhodných k dětským postelí pro malé závodníky. Kromě šatní skříně, kterou vám nabízíme nyní, můžete v nabídce najít v sytě červeném odstínu také psací stůl, nebo regál v podobě čerpacího stojanu.

                                                                 

                                                                                     Dětská postel s přistýlkou Amori openDětská postel s přistýlkou Amori openPsací stůl AmoriKlasická dětská postel AmoriToaletní stolek Amori Dětská postel s přistýlkou Amori open


Šatní skříň v tradičním dětském designu bude vhodným doplněním dětského pokoje. Vše na sebe bude navazovat. Navíc belgický výrobce je pověstný svou kvalitou, povrchová úprava lakem v několika vrstvách. Skříň je tak odolná vůči mechanickému poškození. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

               Dětský nábytek pro holky Amori

Sněhově bílý odstín je ideální pro spojení s růžovými dekoracemi a doplňky. Nábytek je vyrobený z kvalitní mdf desky a povrchová úprava je provedena lakováním, což velmi ovlivňuje kvalitu nábytku, samozřejmě v pozitivním slova smyslu. Nábytek díky materiálu i úpravě nabízí delší životnost a vyšší mechanickou odolnost. A v neposlední řadě potěšíme tatínky, jelikož montáž kvalitního nábytku je snadná.