Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Netradiční skříně do dětského pokoje

Ať už místnost obývá malý školák nebo teenager, dětský pokoj by měl odrážet jeho vkus a osobnost. Většinou se snažíme atmosféru pokoje ladit různými doplňky a dekoracemi, ale proč nezačít rovnou u hlavních kusů nábytku?

V dnešní době máme při výběru nábytku do dětského pokoje téměř neomezené možnosti. Výrobci se předhánějí v materiálech, tvarech i funkčnosti nábytku, samozřejmostí jsou bezpečnostní prvky a zdravotní nezávadnost. Na trhu najdete nespočet originálních a jedinečných kusů nábytku, především dětských postelí, ale i skříní, polic a komod, díky kterým vybavíte celý pokoj pro kluky i holky v jednotném stylu.

Specialisté na dětský nábytek 

Kromě designu je třeba u skříní dbát i na funkčnost. Turecký výrobce Cilek se zaměřuje výhradně na nábytek pro děti a mládež, díky čemuž perfektně rozumí potřebám této věkové kategorie. Například kolekce Royal zahrnuje šatní skříň s praktickými policemi a tyčí s LED osvětlením, které se samo zapne při otevření dveří. Díky posuvným dveřím se skříň skvěle hodí i do malého prostoru.

Pro holky doporučujeme prostornou skříň z kolekce Princess v nádherné růžové barvě a s velkým zrcadlem. Princeznovské šatní skříně se stanou dominantou celé místnosti.

Pro malé rošťáky má Cilek v nabídce šatní skříň Champion Racer, která vypadá jako vstup do garáže a má rukojeti ve tvaru automobilových kol. Pro sportovní fanoušky se hodí skříň v designu fotbalové šatny s rozkládacím dveřním křídlem. Skříň má opět praktické LED osvětlení na šatní tyči. Dobrodruzi budou nadšení z kolekce Black Pirate, která je přenese rovnou mezi Piráty z Karibiku.

Originály z Belgie

Belgický výrobce nábytku VP Company se také zaměřuje na nábytek do dětského pokoje. Jejich výrobky se vyznačují nejen jedinečným designem, ale i maximální péčí a kvalitními materiály.

Originálním kusem je bezesporu šatní skříň ve tvaru originální červené londýnské telefonní budky. Netradiční vzhled ale neubírá nic na funkčnosti, skříň je bezesporu prostorná a praktická. Do malého prostoru se hodí úsporná skříň ve tvaru čerpacího stojanukolekce Monza (postel ve tvaru auta touží mít každý malý závodník), která rovněž klade důraz na funkčnost a dostatek úložného prostoru.

Kterou skříň svým dětem pořídíte vy?