Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nejsme jen prodejci, umíme i návrh pokoje pro školáka

Společnost nábytek Aldo vám již téměř dvě desítky let představuje v exkluzivním zastoupení předních evropských výrobců unikátní designy, které jinde nenajdete. Designy, kterými se soustředíme na maximální využití prostoru, a to nejen v dětském pokoji, ale i v místnostech určené dospělým. Díky úzké a exkluzivní spolupráci s výrobci nábytku z Francie a ze Španělska byly vlastní návrhy designů nábytku, ale i vlastní realizace návrhů interiérů, především pak dětských pokojů, pouze dalším, logickým krokem v naši práci.

Nabízet nábytek a věnovat se pouze a jen prodeji nábytku, není rozhodně naše cesta, protože nabízet nábytek vyžaduje rovněž znalost produktu a potřeb vás zákazníků. Znalost každého jednotlivého kousku, který za vás my i naše děti vyzkouší, abyste měli jistotu, že i vy a vaše děti, budete maximálně spokojeni. 

 

                                                                          Dětský pokoj pro dva školáky Blake

 

Kvalitní nábytek pro školáky najdete u prodejce, který se věnuje designu i dětem 

Bohužel i my dnes vidíme či sledujeme, co se na trhu s nábytkem děje. Existuje zde řada prodejců nábytku, kteří ani neví, co vlastně v nabídce mají. Prodejci, kteří nabízejí desítky tisíc nejrůznějších "kousků" nábytku bez toho, aniž by o vlastním designu cokoliv věděli a už vůbec nemluvě o tom, že nábytek, který nabízí, ani neviděli na vlastní oči.

Pokud opravdu hledáte nábytek pro svého školáka, který by byl nejen kvalitní, ale splnil vaše očekávání a maximálně vyšel vstříc i vašim dětem, pak "svého" prodejce si opravdu pečlivě vyberte. Prodej nábytku pro školáky je odpovědnost, protože je to segment, který vás či vaše děti bude provázet spousty let. Samozřejmě, pokud hovoříme o kvalitním nábytku, který nebude třeba za rok či dva měnit, protože se jednoduše rozsype. A za nás opravdu platí velmi pravdivé úsloví, "nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci".

 

Nábytek do dětského pokoje - kolekce Bibliobed, Shelter   Patrová postel pro tři děti s šuplíkem Bibliobed

 

 

Pro komoditu, kterou dětský nábytek je, to rozhodně platí. Nemluvě pak o nábytku ve vztahu k dětem. Takový nábytek opravdu musí být kvalitní, samozřejmostí je certifikace, protože věříme, že každý rodič si přeje, aby dítě bylo v bezpečí a nezranilo se. O roštech, které se propadávají, protože materiál je příliš slabý a tím ohebný, jsme toho napsali již spousty. A tak i když, jste dítěti pořídili novou postel, po nějaké době těchto peripetií, se stejně začnete poohlížet po kvalitním nábytku. Těchto příběhů od našich zákazníků jsme slyšeli již celou řadu a bohužel ještě uslyšíme. Opravdu si ale myslíme, že pořídit nábytek levně, ve slevě, která sama o sobě musí nutně vyvolávat podezření, se zkrátka nevyplácí a v důsledku několik nákupů levného nábytku vás přijde koupě v mnoha případech i dráž, než pořídit hned na začátku nábytek, který vydrží několik desítek let.

 

Vlastní realizace návrhů, blíže i k dětským potřebám

V naší nabídce najdete nepřeberné množství dětského nábytku, postelí pro děti, patrových postelí, které patří k velmi oblíbeným právě proto, že si je můžete vybírat z fotografií reálně sestaveného nábytku. Už na základě těchto fotografií máte jistotu nákupu, protože vidíte či lépe si pak dokážete představit díky dětem, jak je nábytek velký, jak je kvalitní a jaký je jeho reálný odstín. Bohužel vizualizace dělaná v programu, je často velmi vzdálená od reality, když vám nábytek doručí.

Nejčastějším neduhem těchto vizualizací je jiný, fotografii neodpovídající odstín a nižší kvalita. Ale nikdy bychom si nedovolili vám nábytek nabízet, pokud bychom daný produkt neznali. Znalost produktu je pro nás základ proto, abychom vůbec mohli nábytek nabízet. A znalost produktu, to je také opravdu kvalitní, poradenský servis, kdy víme, jaký nábytek bude pro vás a vaše děti vyhovující a maximálně ohleduplný k danému prostoru. Více porozumíme vašim potřebám, protože i my se dostáváme na realizace, kde je malý prostor k dispozici pro vybavení pokoje dvou, ale i tří dětí. Proto také víme, že mnohdy je to opravdu velká výzva do jedné malé místnosti vměstnat vše, co děti potřebují a ještě jim zachovat místo na hraní.

 

Dětský pokoj pro dvě děti Artic pink    Patrová postel se stolem a skříní pro dva Urbanic - shade

 

 

Poznejte "svého" prodejce, abyste našli pravého partnera pro život

Anonymní prodejce, který je na sociálních sítích k nenalezení, prodejce, který vás láká pouhými slevami a podezřele nízkými cenami, ale ne znalostí designu a produktů, nebude asi tím pravým partnerem do života, na kterého se budete moci spolehnout. Nákup nábytku, to by opravdu měl být vztah mezi kupujícím a prodejcem a to především proto, aby prodejce vůbec měl zájem váš problém a potřeby řešit a ne jen prodat. Poradit a pomoci vyřešit problém, by u spolehlivého prodejce měl být aspekt na prvním místě, až po té prodej nábytku jako takového. Spolehlivý prodejce se vám rozhodně představí a zajímá se o vás. 

 

                                                      Aldo nábytek, výběr z fotografií reálně sestaveného nábytku

 

Realizace interiérů, ale i pořizování vlastních fotografií reálně sestaveného nábytku, aby váš nákup byl opravdu na jistotu, není vůbec levnou záležitostí. Rozhodně je to daleko náročnější proces a to časově i finančně, než nabídnout slevu na nábytek bez jistoty, že si zákazník opravdu vybral správně, bez jistoty, že nábytek je kvalitní, protože jak jsme zmínili, řada prodejců s ohledem na snahu nabídnout pokud možná co největší počet "designů" neví, co v nabídce má a rozhodně nábytek "neměli v ruce"

 

Jak poznáte spolehlivého prodejce, který opravdu nabízí kvalitní nábytek?

V první řadě o kvalitě nabízených služeb, ale také nábytku, vám nejjednodušeji poslouží recenze, které jsou v dnešní době velmi snadné na každého prodejce dohledatelné. Další nápovědou mohou být sociální sítě. Spolehlivý prodejce na sociálních sítích, ale e-shopu vůbec, nekomunikuje na první dobrou slevy, ale poradenství, tipy, zkrátka jinou přídavnou hodnotu než "nábytek ve slevě". 

Když se ponoříte více do hloubky, pak zjistíte, že spolehlivý prodejce má na stránkách, ale i na sítích pořádek. Přehlednost, žádné zavádějící informace. Spolehlivý prodejce u nábytku rozhodně uvádí zemi původu, kdy se často setkáváme bohužel s tím, že i když se jedná o polský nábytek či nábytek z Číny, prodejce tuto skutečnost tají, snaží se všelijak kličkovat. Pamatujete prosím na skutečnost, že uvedení země původu je zákonem povinné u každého produktu. Spolehlivý prodejce v neposlední řadě uvádí materiál, jeho tloušťku, online návody k montáži a rozhodně má k dispozici certifikáty produktů.

 

                                                                Aldo nábytek, prodej a realizace interiérů

 

Slevy a zase ty slevy, opravdu jsem nakoupil výhodně?

Dnešní situace na trhu nám přijde až děsivá. Výše slevy, kterou často u nábytku vídáváme na nás rozhodně nepůsobí seriózně a je možná bohužel jen na základě velmi smutných příběhů. Proč je nábytek z Číny levný asi všichni víme. Levná pracovní síla, kdy mnohdy musí pracovat i děti, to u nás rozhodně nechceme a nikdy nebudeme podporovat. Ale jen díky těmto otřesným podmínkám, kdy pracují i děti a to pouze jen za jídlo, lze pořídit nábytek v tak velké slevě. Sleva je jednoduše ve většině případů velmi úzce spjatá s porušováním základních lidských práv. O rizikách slev se hovoří velmi často, na internetu, v médiích, ale stále snaha dát přednost slevě, před spokojeností, kvalitou a ve vzatu k dětem musíme říci i bezpečnosti, přetrvává. Jako prodejci jsme slyšeli již řadu příběhů, jak takový "výhodný" nákup ve slevě dopadá. Ano, pořízením dalšího, nového nábytku a to již za několik měsíců. Takže ušetřená částka rozložená v čase rovná se nule. A pokud narazíte na výhodnou koupi nábytku, pak ve většině případů musíte také počítat s tím, že vyřízení reklamace bude jednoduše nemožné. A tak vás prosíme, pokud se i vy pozastavujete nad příliš nízkou cenou nábytku, raději jeho pořízení důkladně zvažte.

 

                          

 

Před nákupem i my vás rádi s vašimi dětmi poznáme

Volejte, pište, zajímejte se o to, co prodejce kromě vlastního prodeje dělá, zda se designu a nábytku věnuje, nebo vám chce nábytek opravdu jenom jednoduše prodat. U nás i my o vás chceme vědět co nejvíce, abychom maximálně vašim požadavkům vyšli vstříc.

A pokud se nerozhodnete pro nákup u nás, pak si určitě zjistěte, zda vám prodejce rychle odpoví, zda se vůbec na někoho dovoláte v pracovní dny, nemluvě pak o víkendu. Dejte přednost prodejci, který nabízí vlastní dopravu, protože většina reklamací spadá právě do poškození přepravními službami. Dejte přednost prodejci, který se jednoduše nábytku věnuje i z jiných důvodů, než jen proto, aby vám nábytek prodal.