Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nebojte se originality při výběru konferenčního stolku

Konferenční stůl je neodmyslitelnou součástí vybavení interiéru obývacího pokoje. Použití a výběr materiálů je spjat především s dalšími díly nábytku. Zároveň ale máte možnost povýšit konferenční stolek na nejzajímavější kousek nábytku v obývacím pokoji. Stačí jen vybrat jeden z designových kousků.

Konferenční stolek s úložným prostorem

Díky novým technologiím a stále více důmyslnému designu, lze vytvořit úložný prostor téměř u každého typu nábytku. Ano, také konferenčního stolku. A nejen to, v kolekci Ness nabízí španělský výrobce konferenční stolek s funkcí navíc. Díky způsoby přístupu k úložnému prostoru a to pomocí zvednutí servírovací plochy, získáte rovněž komfortní způsob stolování. Servírovací plocha je vyvýšená a vy tak můžete něco dobrého zakousnout. 

 

Konferenční stolek Ness oak nordic   Konferenční stolek s úložným prostorem Ness white

 

Trendy spojení odstínů přírodního, světlého dekoru dřeva s bílou zastupuje skandinávský design a toto spojení provází i další díly nábytku v kolekci Ness. Trendy design s retro prvky, které můžete využit pro vybavení obývacího pokoje, nebo také jídelny. Široký výběr a vysoká kvalita, která je již pro produkty španělského výrobce tolik známá.

 

Industriální design patří do obývacího pokoje

Industriální kousky nábytku zažívají velký boom, není se čemu divit. Vypadají neotřele a jistotou je, že budou skvěle vypadat i za několik let. Nábytek se často vyrábí v univerzálních šedých odstínech, které zapadnou takřka kamkoliv. I u tohoto konferenčního stolku čtvercového tvaru vsadili na neutrální šedou barvu.

O to zajímavější je zvolený materiál. Dřevěná odkládací plocha je vsazena do podstavce, který tvoří hrany kvádru vyrobené z šedočerné oceli. Vskutku originální kombinace, která dodá šmrnc pokoji.

 

                  Konferenční stolek s rotací Soho

 

Kus přírody u vás doma

Máte rádi přírodní materiály? A co rovnou stolek v podobě akáciového kmene? Tohle pečlivě opracované kvalitní a odolné dřevo vám může posloužit k mnoha účelům. Občerstvení se vám nevejde na konferenční stolek? Nemůžete najít ten správný stolek vedle postele? Potřebujete stylový podstavec na květiny? Nemáte kam usadit nečekanou početnou návštěvu? Nevadí, vše za vás vyřeší tyhle kmeny z akáciového dřeva. Když zrovna nejsou potřeba, stanou se dokonalým designovým doplňkem vašeho interiéru.

 

                  Nábytek do obývacího pokoje - kolekce bílá, imitace betonu

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv ze dvou možných variant, získáte v každém případě kus kvalitního nábytku za bezkonkurenční cenu. Pevnost a stabilita stolku je dána kovovou konstrukcí, snadnou údržbu zajišťuje laminátová deska ve věrohodné imitaci dřeva. Spojení kovu a laminátu v imitaci dřeva pak jsou tradičními prvky pro takzvaný vintage či také můžeme říci industriální design.

Jednoduchost, ale efektní využití polic nabízí nejen dostupnou cenu, ale také využití i v malém interiéru obývacího pokoje. Především pro malé interiéry platí, že méně znamená více a rozhodně je dobře volit nábytek v minimalistických liniíchTrend v posledních letech.