Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Našli jsme pro vás praktické kousky nábytku

Máte malý byt a potřebujete šetřit každým centimetrem? Tak především pro vás bude dnešní článek, který se zaměří na důmyslný, velmi praktický design nejrůznějších "kousků" nábytku. Představíme vám regály, které za pár "kaček" mohou udělat v jakémkoliv interiéru velkou službu, ukážeme vám, jakou postel pořídit do dětského pokoje aby třeba dvě děti měly ještě místo na hraní a vůbec se zaměříme na praktický nábytek. Zařizovat interiér domácnosti dnes, je opravdu velká zábava, jelikož možností je celá řada. Pokud máte malý byt či velký dům, pro každého se něco najde. V malém bytě musíte více kombimovat aby jste měli na vše místo, ve velkém bytě či domě zase vše více stojí. Ale u nás pro každéhoé něco, důmyslný design, který je něčím originální a zároveň praktický nás prostě baví.

 

Nepodceňujte význam regálů

I když si mnozí z vás možná řeknou, že regál není nic hezkého a pořídíte ho jen tehdy, kdy je to takové "nutné zlo", opak je pravdou. Dnešní nabídka regálů to jsou velmi originální bytové doplňky, které naopak mohou daný interiér, třeba obývacího pokoje, velmi ozvláštnit. ale i ložnice, šatny. V nabídce nábytku najdete jejich nejrůznější tvary, velikosti, odstíny, materiály a také se dělí dle vnitřního uspořádání. Některé regály kromě polic nabízí i uzavřený prostor v podobě skříňky. Jsou také regály, do kterých velmi přesně zapadnou látkové boxy. Takové regály s barevnými látkovými boxy pak nejčastěji pořizujeme právě do dětského pokoje. Na regálech je ještě jedna velmi příjemná věc a to fakt, že jsou cenově velmi dostupné. Můžete jednoduchým regále třeba v kaskádovitém uspořádání opticky rozdělit prostor na dvě části, což je velmi praktické v jednom pokoji, kde chcete mít ložnici i obývací pokoj. Situace velmi malých bytů, nebo garsoniér.

 

Chytrá řešení do malého bytu     

 

První fotografie představuje regály z kolekce Industry francouzského výrobce. Jejich nabídka je široká a vybírat můžete nejn odstíny, ale i nejrůznější tvary, které pak vzájemně můžete spojovat do celých regálových stěn. Jako je tomu na fotografii, kdy ze dvou regálů za zanedbatelnou cenu je vlastně vytvořena obývací stěna, nebo můžeme říci televizní stěna. Druhá fotografie znázorňuje regál Cadore německého výrobce, do něhož lze vkládat barevné látkové boxy. To jsou již zmiňované regály, které tak často pořizujete do dětského pokoje. Nabídka regálů je v posledních letech opravdu velmi zajímavá a design důmyslný.

 

Jak správně vybrat dětskou postel aby ušetřila místo s pokoji?

Nabídka dětských postelí to je nepřeberné množství designů. Už asi každý ví, že nejvíce místa v dětském pokoji více dětí ušetříte pořízením patrové postele, nebo dětské postele s přistýlkou. Ale jsou zde ještě další multifunkční designy, které mohou ušetřit místo v pokoji jednoho dítěte, kde řadíme především multifunkční postele, nebo to jsou patrové postele pro jedno dítě, kdy pod vyvýšeným lůžkem lze prostor využít třeba k umístění psacího stolu a komody. Nápadů je celá řada, v krátkém článku rozhodně nelze vše představit. A tak vybíráme designy, které se nám opravdu jako možnost úspory místa v interiéru dětí velmi líbí.

 

    Dětská postel Ugo

 

Na první fotografii postel z kolekce Trio. Řešení pro dvě děti s velkým věkovým rozdílem. Lůžko nabízí rozměr místa na spaní o velikosti studentské postele a dokonce můžete vybírat ze dvou rozměrů. Pro matraci 120x200 cm, nebo 140x200 cm. Přistýlka nabízí pro mladší ze sourozenců rozměr místa na spaní o velikosti 90x190 cm. Navíc kromě přistýlky je zde místo k posezení a odkládací prostor třeba na tác s občerstvením. Druhá fotografie to je řešení pro mladé studenty i ty z vás, kteří už rodinné hnízdo opustili a žijete třeba v garsoniéře. Do postele Space up, respektive do jejího vnitřního prostoru pod matrací, se vleze opravdu vše. Je to postel a šatní skříň v jednom.

 

                                    Postel s největším úložným prostorem Space Up

 

Nabídka důmyslného designu je určena pro všechny interiéry a jelikož s nedostatkem místa v bytě bojuje většina z nás, na tyto multifunkční designy se již několik let soustředíme. A s jistotou můžeme říci, že každým rokem je úspora místa v malém interiéru větší a design tedy důmyslnější. Šetřete místo ve svém bytě i vy.