Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nákup na jistotu? Vybírejte ze sestaveného nábytku

Milí rodiče, také byste si přáli dětem pořídit "dokonalý dětský pokoj". Věřte nám, že my jako prodejci také a proto děláme vše proto, aby váš výběr byl jen ten nejlepší a hlavně na jistotu. Proč vybírat dětský pokoj na našich stránkách? Jaké jsou výhody nákupu dětského nábytku právě na Aldo? Pomiňme skutečnost, že na trhu je naše společnost již téměř dvacet let a pojďme se více soustředit na vlastní prezentaci nábytku pro vaše děti. Tím asi nejdůležitějším na Aldo je, že u nás máte možnost vybírat dětský nábytek z fotografií reálně sestaveného nábytku. Vše, co do naší nabídky zařazujeme, tak nejprve odzkouší samotné děti. A pro nás jako prodejce jsou především děti, tou nejlepší zpětnou vazbou, kterou dále samozřejmě využíváme k tomu, aby i ty vaše děti byly maximálně spokojené a šťastné.

 

Dokonalý dětský pokoj od Aldo nábytku    Nábytek, který děti odzkouší

 

Ale vybírat designy z fotografií reálně sestaveného nábytku, to je také záruka toho, že nábytek, který si vyberete, bude opravdu vypadat tak, jak na fotografiích. Protože reálné fotografie, reálně sestavený nábytek vám nejvíce napoví o kvalitě. Ale výhod, které fotografie reálně sestaveného nábytku nabízejí, je opravdu celá řada. Postupně si je v dnešním povídání budeme definovat.

Odstín vás rozhodně nezklame, nebudete "nemile" překvapeni

Pokud si budete vybírat nábytek prostřednictvím fotografie, na které je reálně sestavený produkt, máte jistotu, že odstín bude odpovídat realitě. Přesně takový odstín, jaký vidíte na fotografii, vám doručíme a vy tak rozhodně nebudete zklamání, že na fotografii byl odstín úplně jiný. Rovněž věříme, že řadě z vás se již toto nemilé překvapení, kdy odstín neodpovídal realitě, přihodilo. A to se může stát vždy, pokud nemáte možnost vybírat z fotografií sestaveného nábytku, ale pouhých vizualizací, které jsou vytvořeny programem v počítači. Odstín opravdu jen málokdy na takových vizualizacích odpovídá realitě. Malý příklad. Na první fotografii patrová postel Shelter, kterou vám nabízíme v tradičním spojení skandinávských odstínů světlého dubu a bílé, vytvořená jako vizualizace v programu. Druhá fotografie je pořízená z reálně sestavené patrové postele. Ale věříme, že jste poznali sami, která fotografie je pouhá vizualizace a která fotografie je pořízená v našem ateliéru s našimi dětmi, kdy jsme patrovou postel sestavili. A děti si ji hned mohly vyzkoušet. Za nás rozdíl, už jen v odstínech je do očí bijící. 

 

Vizualizace postele vytvořená v programu   Dětská palanda s prostorem Shelter oak

 

Ale jak jsme zmínili již v úvodu, fotografie reálně sestavené, v tomto případě patrové postele, vám napoví i v mnoha jiných ohledech, než jen v tom, zda se vám odstín líbí a bude především vyhovovat ve vašem interiéru. Zda to bude posteli slušet a bude navazovat na nově položenou podlahu, čerstvou výmalbu stěn, zkrátka to, aby vám odstín vyhovoval je pro nás ne výsadou, ale především zásadou.

                                                        /patrova-postel-pro-tri-deti-s-suplikem-bibliobed-x116447    

 

Rozměry nábytku znám, ale jsou opravdu vhodné pro mé děti?

Ano, všichni prodejci uvádějí dané rozměry nábytku jako je například výška patrové postele, šíře a její hloubka. Ale, je to opravdu pro vás dostačující informace? Zamysleli jste se někdy nad dalšími rozměry? Často se nás ptáte, především pak u patrových postelí, jaký je prostor mezi lůžky. A my vám svědomitě odpovídáme 71 cm. Ale co vám, rodičům tato informace dá? Není lépe posoudit rozměry na reálné fotografii patrové postele? Prostor mezi lůžky pro vaše menší dítko, ale i jeho velkou sestřičku, znázorněný na fotografii, věříme, všem z vás dá jistotu, zda právě tato patrová postel je pro vaše děti vhodná a rozměry dostačující.

 

Postel s prostorem Travel   Patrová postel Bibliobed

 

Zásadní rozdíl mezi informací v podobě čísla 71 cm, který si jen někde přečtete a reálnou fotografií, jak se děti budou v prostoru mezi dolním a horním lůžkem cítit, když má 71 cm, je opravdu markantní. Vše vypovídající? Co myslíte? Stejně tak znázornění schůdků, na kterých je starší sestřička. Jsou pro ní pohodlné, jsou pro ní tak akorát? Věříme, že všechny naše fotografie, které pro vás vytváříme s naším týmem, pro vás budou smysluplné.

 

                                 Aldo nábytek - nákup na jistotu, fotografie z reálně sestaveného nábytku

 

Zvládnou mé děti patrovou postel? Je pro ně bezpečná?

Samozřejmě každé dítko je jiné, každé dítko je jinak "neposedné", ale jste to stále vy rodiče, kteří rozhodujete a nejlépe víte, co je pro vaše dítko ideální, dokonalé. Designů je celá řada a jen na základě vizualizací vytvořených v počítači věříme, že pro vás rodiče je velmi těžké rozhodnout a hlavně představit si, jak je patrová postel vysoká, zda jsou schůdky bezpečné a zda celkové rozměry a sestavení či rozvržení postele je pro vás a hlavně vaše děti ideální. A proto se při pořizování fotografií reálně sestaveného nábytku soustředíme i na funkčnost a komfort, aby vám naše děti nejvíce dali jakousi představu, jak to bude u vás doma vypadat.

 

                        

 

Je celá řada věcí, především u dětského nábytku, kde pouhé technické informace nestačí. Reálné odstíny, rozměry, emoce a pocity, nikdy nezískáte za pomocí vizualizace v některém z programů. Reálný svět, vždy zůstane reálným světem, alespoň v to doufáme, i když jsme stále více a více obklopeni novými technologiemi. A tak pokud chcete s námi stále zůstat v reálném světě, chcete pořídit nábytek na jistotu, aby jste dětem zařídili dokonalý dětský pokoj, s námi na Aldo opravdu můžete.