Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytek v přírodním dezénu do dětského pokoje i pro studenty

Jsou kolekce nábytku, které využívají dětských motivů a jsou kolekce nábytku, které jsou více střízlivé a lze je využít takzvaně víceúčelově. Kolekce nábytku Duplex je jednou z mnoha, která nabízí nábytek do dětského pokoje, studentského pokoje, ale některé z dílů si umíme představit i v kanceláři, nebo předsíni. Příjemný odstín světlého dubu a jednoduchý design tomu nahrává. Nábytek je v interiéru velmi elegantní a nabízí celou řadu možností díky široké nabídce samostatných dílů. Můžete vybavit interiér dvou dětí díky posteli s přistýlkou, na výběr máte ze dvou typů skříně a i z několika typů samotných postelí. Co vše vám kolekce může nabídnout si v dnešním krátkém článku povíme.

 

Zařizujeme dětský pokoj

První variantou a tou nejširší je využití nábytku kolekce Duplex pro zařízení dětského pokoje. Nabídka dílů je velká a tak máte řadu možností. V kolekci najdete dražší variantu dětské postele s čalouněním a levnější variantu dětské postele, kdy čelo postele je ze stejného materiálu jako celá postel. Dětskou postel lze pořídit s přistýlkou či bez ní a platí to jak pro levnější, tak dražší variantu postele. Pokud chcete kolekci Duplex pořídit pro dvě děti, asi lepší variantou bude také pořízení větší šatní skříně. Skříň menších rozměrů je pak dostačující pro jedno dítě. Psací stůl si můžete vybrat rovněž ze dvou variant a to s nádstavcem či bez nádstavce.

 

   

 

Asi správně tušíte, že díky jednoduchému designu je kolekce Duplex za velmi příznivou cenu. Nábytek je však velmi účelový a splňuje všechny kritéria pro vybavení dětského pokoje. V nabídce dílů můžete dokonce pořídit i zábranu k dětské posteli pro menší děti. Pokud se rozhodnete pro tuto kolekci je zde ještě další nezanedbatelná výhoda. Nábytek můžete využívat od šesti let věku dítěte až do dospělosti a to právě díky střídmému designu. Pokud malému dítěti pořídíte nábytek v příliš dětském designu jako jsou třeba postele v podobě závodních aut, musíte kolem určitého věku dítěte počítat s tím, že takový design dospívající dítko bude odmítat. Nábytek naopak využijí studenti a dokážeme si ho představit i v interiéru "dospěláků".

 

Zařizujeme studentský pokoj

Jedinou vadou na kráse v kolekci je v případě využití nábytku pro zařízení studentského pokoje rozměr místa na spaní všech postelí. Je to pouze 90x200 cm a to je nedostačující pro náctileté dítě. Pro tento případ doporučujeme vybrat postel z nabídky studentských postelí, které nabízejí rozměr místa na spaní 140x200 cm, nebo dokonce 140x200 cm. Ostatní díly nábytku v této kolekci jsou pak plně k dispozici a pro vybavení studentského pokoje vhodné. V nabídce rozměrově větších postelí lehce najdete díky široké nabídce dezén vhodný k nábytku kolekce Duplex.

 

                               Studentská postel Tonight

 

Naopak velmi se nám v kolekci líbí pro studenty psací stůl. K dispozici je i elegantní, stylová židle, které se svým vzorem hodí k tomuto nábytku. Jsou to díly, které si dokážeme představit i v interiéru kanceláře. Kolekce i když je spíše stylová, nabízí rovněž moderní prvky. U šatních skříní například nechybí led osvětlení šatní tyče. Kolekcí, které se dají využívat pro děti je celá řada. Pokud se už v ranném věku dítěte rozhodnete pořídit tento typ nábytku, stačí v interiéru adekvátně k věku měnit pouze dekorace a bytové doplňky. Pro předškoláka dětské povlečení a třeba obrázky oblíbených pohádkových postav, které se postupně pak mění za obrázky oblíbených zpěváků a sportovců. 

 

                                                                    Psací stůl Manchester

 

Naopak pokud pořídíte dítěti dětský nábytek, třeba se zvířátky na nábytku, nebo jak jsme zmínili nábytek s tématikou pirátů či automobilových závodů, žádný z dílů nábytku pak nevyužijete ve studentském pokoji. Vše bude třeba pořídit nové. Proto zvažte před zařízením prvního dětského pokoje, zda budete měnit pouze dekorace a doplňky při zachování nábytku, nebo budete měnit vše. V naší nabídce najdete obě možnosti.