Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nábytek, který dokonale imituje dřevo dub

Pro milovníky přírodních materiálů, třeba jako je právě dubové dřevo, jsme našli levnější alternativu. Pokud vás tedy od pořízení dubového nábytku odrazovala příliš vysoká cena, máme pro vás řešení. Nábytek do obývacího pokoje a jídelny z mdf desky, která velmi věrně svojí povrchovou úpravou imituje dřevo dub v jeho přírodní podobě. Pro nás laiky je úprava tak věrohodná, že je opravdu k nerozeznání. A nejlepší zprávou je, že tento nábytek pořídíte za polovinu ceny oproti nábytku, který je opravdu vyroben z masivních desek dřeva dub.

Navíc chráníte lesy, respektive alespoň malou měrou přispějete pořízením nábytku z jiného materiálu, než masivu. Příjemná zpráva je i to, že se jedná o rustikální design či jak jsme u nábytku ze dřeva dub zvyklí takzvaný selský design, ale velmi nadčasové, funkční díly nábytku.

Kousek přírody do vaší jídelny

Chystáte zařídit jídelnu, nebo jídelní kout v obývacím pokoji? Obojí je možné, jelikož výrobce tohoto nábytku nabízí design pro oba interiéry. Vše tak může být příjemně jednotné. Do jídelny je k dispozici moderní, rozkládací jídelní stůl, jehož rozložení díky kvalitnímu mechanismu je velmi snadné. K dispozici jsou rovněž na výběr komody, nebo vitríny. To vše v interiéru jídelny samozřejmě můžete uplatnit.

 

                             Nábytek v country designu do jídelny, kolekce Broceliande

 

Dvě ilustrační fotografie představují, jak věrně může nábytek imitovat dřevo dub. Odstín dřeva dub je zachován, tak jak ho znáte v přírodní podobě. Povrchová úprava je za pomocí přírodních olejů, které nábytku dodávají ještě více na věrohodnosti. Materiál mdf desek je přeci jen z malé části doplněný masivem, ale pouze pro úchytky.

Otázka brazilských pralesů se do výroby nábytku velmi promítla a opravdu se snaží výrobci jakoukoliv dřevinu nahradit moderními materiály. Za pravé dřevo je pak třeba rok od roku připlatit. Ale alternativa, kterou vám dnes za dubové dřevo nabízíme, je opravdu velmi věrohodná a příjemná. V kolekci je uvedena vždy nabídka samostatných dílů a tak si můžete vybrat to, co do jídelny potřebujete. Pokud je to pouze rozkládací stůl a nic víc, je vám k dispozici. 

 

                                                                    Nábytek v country designu do obýváku, kolekce Broceliande

 

Na detailní fotografii nejlépe posoudíte, jak materiál imituje masiv. Ukázka vitríny, líbí se nám i kombinace přírodního odstínu s tmavým mořením odstínu venge. Malý detail, který pak v důsledku posouvá vzhled nábytku na zcela jinou úroveň. Nábytek do jídelny v přírodní podobě, to je záruka stylového stolování.

Kousek přírody do vašeho obývacího pokoje

To jak nábytek, který imituje dřevo dub bude vypadat ve vašem obývacím pokoji, záleží také na doplňcích, nebo volbě sedací soupravy či výmalby stěn. Fantazii se meze nekladou a v bytovém designu je v posledních letech vše dovoleno. Francouzský výrobce zachoval při návrhu tohoto nábytku požadavky dnešních domácností a tak nechybí ani moderní televizní stolek, nebo dokonce praktický, rozkládací konferenční stolek. Moderní prvky ve spojení s imitací dřeva dub, je způsob, jak moderně zařídit interiér.

 

                                Kolekce nábytku do obývacího pokoje a jídelny - Ness oak nordic

 

I do obývacího pokoje můžete vybírat z nabídky samostatných dílů nábytku a interiér se sestavovat jak potřebujete. Na druhé fotografii ukázka moderního, rozkládacího stolku, který díky možnosti rozložení nabízí také ne zrovna zanedbatelný úložný prostor, který v malém interiéru rozhodně využijete. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu.