Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Multifunkční dětská postel, trend, který se neodmítá

Ti z vás, kteří už naši nabídku designů znají víte, že nábytek Aldo se soustředí především na úsporu místa v interiéru. Nejen úspora místa v dětském pokoji, i když tam je úspora místa jako jeden ze stěžejních požadavků při výběru nábytku, ale také třeba v obývacím pokoji, nebo ložnici a dalších interiérech. Dnes vám však představíme dětský nábytek belgického výrobce, jehož designy jsou pro úsporu místa v dětském pokoji ideální. Kvalitní nábytek s temperamentem v široké nabídce odstínů. Španělský i francouzský výrobce ve svých kolekcích nabízí multifunkční dětské postele pro jedno dítě, ale také patrové postele pro dvě i tři děti

 

 

                                  Dětský pokoj pro dvě děti Artic whiteDětský pokoj pro dvě děti Artic whiteDětský pokoj pro dvě děti Artic whiteDětský pokoj pro dvě děti Artic whiteDětský pokoj pro dvě děti Artic whiteDětský pokoj pro dvě děti Artic whiteDětský pokoj pro dvě děti Artic white Dětský pokoj pro dvě děti Artic white

 

Úzká, dlouhá místnost pro vybavení dětského pokoje?

Představujeme vám unikátní a velmi působivé řešení, jak zařídit rozměrově malý dětský pokoj a to z nabídky španělského výrobce. Design, který je ideální pro panelákový typ pokoje, který je úzký a dlouhý. Navíc v identickém designu můžete pořídit širokou škálu dalšího dětského nábytku a tak máte pro vybavení pokoje vašich dvou dětí nejen nekonečné množství možností, ale daný prostor můžete využít opravdu na maximum. Dvě lůžka pod sebou a nad lůžky skříňky, které jsou po straně doplněné ještě šatní skříní. Nábytek v jedné linii, který příliš nezasahuje do prostoru pokoje.

Pokud vám zbude místo, doporučujeme pořídit police s možností zavěšení na stěnu, které dále využijí mnohdy zbytečně prázdné stěny. V identickém designu na výběr i několik typů psacích stolů, komoda, kontejner, šatní skříně, zkrátka vše, co děti potřebují. Ale kromě designu jsme rádi, že vám exkluzivně můžeme nabídnout i vysokou kvalitu prostřednictvím této sestavy. Materiál v dostateční tloušťce, povrchová úprava poctivou dýhou, která zamezuje mechanickému poškození nábytku a to je jistě v dětském pokoji přínosné.

 

                                       Patrová postel se stolem a skříní pro dva Urbanic - shade

 

U toto futuristické pojetí patrové postele je velmi zajímavým a především u dospívajících dětí, oblíbeným řešením. Rozhodně originální řešení, které nezapomíná ani na maximální využití prostoru v dětském pokoji. Také odstíny nezaostávají a spojení tmavě šedé a světlé imitace dřeva dub popelavý, jak jsme uvedli spíše osloví starší a rozhodně i rodiče. Design, který vaše děti rozhodně budou chtít. netradiční řešení dolního lůžka pomocí rozkládacího panelu s matrací.

Patrová postel vás, ale kromě designu překvapí řadou dalších prvků. Předně nabízí rozměr místa na spaní i pro větší děti. Patrovou postel můžete, ale také nemusíte pořídit pro dvě děti, my vám nyní nabízí variantu s dolním rozkládacím lůžkem, které lze rafinovaně přetransformovat do pohodlného místa k sezení a na noc jednoduchým rozložením zase na dolní lůžko. Dítě si tak samo zvolí, jakou podobu bude mít dolní část postele. Nechybí ani moderní a nepostradatelné prvky v podobě nabíjecí UBS stanice, psací stůl v dolním prostoru s osvětlením. To nejvíce trendy z bytového designu vám představujeme právě teď.

         

Klasické dětské postele, když je dostatek prostoru pro vybavení interiéru dětského pokoje

Pro živé děti, které neposedí, vždy doporučujeme nábytek, který nebude jen plnit účel nábytku, ale přinese do dětského pokoje ještě navíc nějakou přídavnou hodnotu. U dětské postele Tobo je zřejmé již z ilustračních fotografií, že je to skluzavka, která přinese zábavu. A tak pokud vám to rozměry dětského pokoje dovolí a vy máte doma malého "neposedu" ať už kluka, nebo holku, máme pro vás řešení, které kromě zábavy splní také účel místa na spaní, ale i úspory místa v interiéru díky řadě odkládacích polic, šuplíků a celkového konceptu postele.

                                              Dětská postel se skluzavkou Tobo

Kvalitní dětská postel vyrobená z dostatečně silného materiálu, univerzální odstíny vhodné pro holku i kluka. Dětská postel z nabídky oblíbeného francouzského výrobce jako vždy, exkluzivně pouze na Nábytku Aldo.