Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Komoda COM02 AL0843

Kód: COM01
Tradiční design a tradiční materiál. I tak lze charakterizovat rustikální komodu z dřeva borovice s povrchovou úpravou světle hnědým voskem.
nedostupné
14 568 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Výška (cm): 85 cm
Šířka (cm): 167 cm
Hloubka (cm): 56 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: COM01

Komoda rustikální dřevěná COM02/01

Komoda z kategorie rustikálního nábytku patří do specifické skupiny designu. Voskovaný nábytek má speciální povrchovou úpravu, která vytváří nádech starého vzhledu. Také stylové, kované úchytky mají hodně do sebe. Celkově dotváří charakteristický design rustikálního nábytku.

Výrobce klade důraz na kvalitu, pro výrobu komody použil dřevo borovice, řádně vysušené, bez kazů. Nepoužívá také mechanické, kovové pojezdy pro manipulaci s šuplíky, ale v desce jsou vyfrézované drážky. Povrchová úprava voskováním dodává komodě zvláštní patinu světle hnědého odstínu. Příjemná je i skutečnost, že komodu vám dodáme jako jeden díl, nemusíte tedy nic skládat. A s dopravou zdarma až před váš dům.

 

Rustikální komoda je originální nábytek

Zvláštní patina a staromódní úchytky krásně spojujou to, čemu můžeme říkat antika. Úchytky jsou opravdu originální a velice propracované.  Komoda jako jeden díl v interiéru bude působit originálně i bez pořízení dalších designově shodných nábytků. Ale pokud by jste přeci jen chtěli danou místnost vybavit rustikálním nábytkem komplexně, z naší široké nabídky si určitě vyberete.

 

- jídelní stoly rustikální
- jídelní židle rustikální
- jídelní lavice rustikální
- vitríny rustikální
- psací stoly rustikální
- rustikální nábytek v sestavách

 

Rustikální nábytek vám představujeme také v odstínech bílá patina a venge, ale za tyto odstíny je třeba počítat s navýšením ceny o 10 %. Co je také velmi příjemné, pokud se vám komoda líbí, ale chtěli by jste změnit její rozměry, ani  to není  problém. Rustikální nábytek je jedinou kategorií, kde vám můžeme vyrobit dané díly dle vašich rozměrů. Nábytek na zakázku jako atypické díly.

 

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu