Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Jídelní stůl MES03 - A

Kód: AL0848
Velmi oblíbený design pro rustikální jídelní stůl, který je díky své mohutnosti také velmi kvalitní. Materiál dřeva borovice.
nedostupné
Rozměry: 140x80
7 318 Kč
Rozměry: 180x90
8 741 Kč
Rozměry: 200x100
9 690 Kč
Rozměry: 80x80
6 166 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Výška (cm): 76 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Kód: MES01
Tvrdost dřeva: střední
Aldo doporučuje: ano

Rustikální jídelní stůl MES 03/01

Dřevěné jídelní stoly se těší velké oblibě. Pro rustikální jídelní stůl zvolil výrobce dřevo borovice s povrchovou úpravou světle hnědým voskem. Můžeme tak říci, že stůl také patří do skupiny ekologického nábytku, zdravotně nezávadného. Rustikální stůl má bezesporu tradiční,originální design a samozřejmě v naší nabídce můžete najít také další díly pro vybavení rustikální jídelny, nebo celé kuchyně.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu, proto používá pouze kvalitní dřevo řádně vysušené a bez kazů. Tím zamezí rovněž pozdější možné deformaci nábytku vlivem změn teplot v místnosti, ale také vlivem působení relativní vlhkosti. Povrchová úprava vosku zachovává ekologické provedení, ale vyžaduje větší opatrnost při manipulaci s nábytkem. Povrch vosku matný, velmi příjemný.

 

Sestavujeme interiér v rustikálním designu

Nábytek Aldo nabízí celou řadu různých segmentů z oblasti  rustikálního nábytku. Můžete si pomocí jednotlivých dílů zkompletovat ložnici, obývací pokoj, či jídelnu. V krátkém přehledu uvádíme některé z možností, které jsou pouhým zlomkem naší ucelené nabídky.

 

- rustikální dřevěné židle
- rustikální dřevěné lavice
- rustikální dřevěné komody
- rustikální jídelna jako sestava v odstínu bílá patina hnědý vosk

 

Rustikální nábytek je rovněž jedinou kategorií nábytku, který vám můžeme vyrobit na zakázku. Vy sami si můžete zadat rozměry jídelního stolu. Nábytek vám navíc přivezeme zcela zdarma až k vám domů.

 

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu