Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jak zařídit opravdu dívčí pokoj, dětský pokoj pro holku?

Chcete, aby se vaše princezna, ať už malá či větší slečna, cítila ve svém pokoji jako v opravdovém království? Hledáte pro svojí holčičku opravdu dívčí design, který je charakteristický a originální? Nabídka dětských pokojů pro holky a studentských pokojů pro dospívající dívky nebyla nikdy hezčí jako je v letošním roce. Nádherné až romantické designy nábytku v tradičních holčičích odstínech jako je bílá a růžová. Ale v dnešním inspirativním povídání vám chceme představit zcela unikátní kolekci nábytku, která představuje nejnovější trendy v bytovém designu dětského nábytku. Kolekce Alika, která vás osloví elegantním design se skandinávskými prvky a rovněž vysokou kvalitou.

 

                                                                                       

 

 

Dětský pokoj pro holku, moderní, nebo provensálský design

Mezi zařizováním dětského pokoje pro holku a dětského pokoje pro chlapce je opravdu velký rozdíl. Interiér malé i větší slečny je více doplněn dekoracemi, také je často součástí pokoje prostornější, tedy větší šatní skříň na které nesmí chybět zrcadlo, ale i samotná postel či psací stůl jsou navrženy z jiným přístupem. 

V kolekci si můžete vybrat ze dvou rozměrů postele a to pro menší holky s rozměrem místa na spaní 90x200 cm a pro větší holky, už dospívající slečny je k dispozici postel pro matraci o velikosti 120x200 cm. Rustikální prvky jsou znatelné i na postelích, včetně již zmiňovaného, nádherného čela, které bude velkou ozdobou celého interiéru. Bílý odstín v tmavě růžovým patří ke kombinaci, která je již léta pro vybavení dívčích pokojů nejoblíbenější. Další návrh pochází z nabídky francouzského výrobce, dětský pokoj z dílů kolekce Biotiful. Opět spojení bílé s růžovým odstínem, který zkrátka do pokoje dívky patří.

 

                         Nábytek do dětského pokoje dívky - kolekce Biotiful

 

Zakulacené hrany nábytku jsou rozhodně příjemnější, než ostré, o které se mohou především malé slečny zranit. Oblé tvary nábytku také lépe korespondují s rustikálním designem a všeobecně navozují elegantnější a romantičtější atmosféru. Nábytek z této úchvatné kolekce v sobě nese také stopy secesního nábytku, tak jak jste ho jistě měli možnost vidět u některé z prohlídek na zámku. Nábytek, s kterým u vaší holčičky rozhodně nešlápnete vedle.

 

Dětský pokoj pro tři holky, zaostřeno na úsporu prostoru

Nádherný, velmi elegantní odstín růžové, který je vhodný i pro starší slečny. Elegance je vlastně ten nejvýstižnější popis návrhu dětského pokoje pro tři slečny, který se v maximální míře soustředí na úsporu místa v jejich dětském pokoji. Při zařizování dětského pokoje je třeba počítat také s tím, že po rozmístění veškerého potřebného nábytku, musí dětem zůstat také místo na hraní. Když pořídíte sice tři samostatné postele, kdy každé z dítěte má své spaní zvlášť, je to pro děti možná příjemné, ale nezbude vám místo na ostatní nábytek.

 

                                    Dětský pokoj pro tři holky - kolekce Bo7 pink, white, oak

 

A naopak jsou zase děti, kterým se patrová postel jako řešení místa na spaní líbí a pro vás rodiče je to to nejúspornější řešení prostoru v dětském pokoji. Představujeme vám velmi nadčasový design patrové postele pro tři děti, dětská palanda s šuplíkem, který lze využít jako třetí místo na spaní, nebo pokud nevložíte do šuplíku matraci, pak získávají vaše děti třeba úložný prostor na přikrývky, polštáře, nebo hračky. Patrová postel ale kromě třech míst na spaní, nabízí i šatní skříň, která vůbec není zanedbatelným úložným prostorem v dětském pokoji tří dětí. V případě této patrové postele pak máte ideální řešení malého dětského pokoje tří holek. A ta nejmenší princezna by měla spát samozřejmě na přistýlce, která je vhodná již od tří let věku dítěte. Starší holčička pak na dolním lůžku a ta nejstarší na horním lůžku, aby měla největší soukromí. Patrová postel v té nejvyšší možné kvalitě s certifikací.

 

Dětský nábytek nevybírejte jen očima, také vysoká kvalita je důležitým aspektem

Design je to, co osloví holčičku, mladou dívku. Ale vy jako rodiče jste více zodpovědní i za druhou stránku věci a tou je kvalita. Dávat přednost sice dražšímu, ale o to kvalitnějšímu nábytku je velmi rozumné. Nábytek je komodita, která se nepořizuje jen na rok či dva, ale jistě chcete, aby vybavení dětského pokoje bez větší újmy na zdraví, provázelo vaší princeznu až do dospělého věku, tedy alespoň minimálně do 18 let. A v dnešní době bývá pravidle, že děti odcházejí z rodinného hnízda stále později.
A pokud pořídíte kvalitní nábytek, který i po několika letech užívání zachová svůj vzhled, může mít vaše holčička krásný začátek třeba do vlastního bytu, kdy se jí její pokojíček stane už ložnicí.