Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jak využít prostor ložnice na maximum?

Také disponujete pro vybavení ložnice jen velmi malým prostorem, kde už ani šatní skříň, nebo dokonce komoda nemá šanci najít své místo? Nezoufejte, dnešní nabídka designů pro vybavení i rozměrově opravdu velmi malé ložnice, má šanci na úspěch, nebo spíše řekneme, má šanci na dostatečně velké úložné prostory. Vše je velmi jednoduché, stačí pouze správně vybrat postel. Proč pořizovat postel či postel pro dva, která vám zajistí "jen" místo na spaní, když dnešní nabídka důmyslných designů, to je i šance na maximální využití prostoru ložnice díky nadstavci a šuplíkům u postele. A čím je ložnice menší, tím větší je ideální pořídit nadstavec, kterým můžete nahradit i šatní skříň. Nevěříte? Dnešní článek vás přesvědčí o tom, že při zařizování malé ložnice může být místnost rovněž prostorná, vzdušná a elegantní.

 

Manželská postel s nadstavcem Bridge black    Manželská postel s nadstavcem Bridge white

 

 

Manželská postel s nadstavcem a šuplíky, ergonomické řešení prostoru

Na úvodních, ilustračních fotografiích vám představujeme jedno z dostupných řešení, jak na vybavení malé ložnice. Nadstavec nad manželskou postelí rozhodně dokáže nejen překvapit, ale především nahradit šatní skříň s tím rozdílem, že nadstavec nezabírá žádné místo v prostoru pokoje. V tomto případě samozřejmě ložnice. A čím větší nadstavec nad postel pořídíte, tím více úložného prostoru získáte. Navíc, pokud jste dva, každý má možnost díky nadstavci na svůj osobní, úložný prostor. Stejné je to i se šuplíky, kdy v návrhu získáte dva šuplíky, které můžete rozmístit libovolně a především dle vašich potřeb. Třeba jeden šuplík, na každé straně postele, nebo dva šuplíky na jedné straně postele. Ale pořád to není vše, co pořízením tohoto unikátního designu získáte.

 

     

 

Když jsme na začátku našeho povídání slibovali, že nadstavec nahradí šatní skříň, pak je tomu opravdu tak. Vysoké, úzké skříně po obou stranách postele, to je i prostor na ramínka. Po celé šíři postele také získáte velkou polici třeba na odložení rozečtené knížky a samozřejmě, že nechybí ani noční stolky. S čistým svědomím vám můžeme říci, že sestava postele s nadstavcem a šuplíky je nejvíce úsporné řešení pro vybavení rozměrově malé ložnice. Příjemný je jistě pro řadu z vás i možný výběr mezi tmavým a světlým odstínem.

Když je ložnice malá, ale ne zase tak malá?

Samozřejmě, že řada z vás velký nadstavec nad postelí nevyužije, jelikož disponujete přeci jen o něco větší místností pro vybavení vaší ložnice. Ale nějaké to úložné místo navíc, které získáte pořízením postele, byste si přeci jen přáli? Nabídka je opravdu velmi široká a najdete v ní rovněž návrhy postelí, kdy nadstavec patří k menším. Ale možná právě vy patříte k těm, kterým se nadstavce nad postelí jednoduše líbí. I pro vás máme designový skvost, který ložnici určitě na vzhledu a originalitě jen přidá o praktickém využití si myslíme není nutné ani hovořit. Každý návrh také potěší možnosti nejen z výběru velikosti nadstavce, ale i rozměru velikosti místa na spaní. Postel pro dva, nebo dostupný rozměr postele pro jednu osobu, kdy zejména postel s nadstavcem patří k velmi oblíbenému výběru pro vybavení studentského pokoje dospívajících dětí.

 

                                              Postel s nadstavcem a šuplíky Santorin black   

 

 

Nadstavec je zkrátka vždy něco navíc k posteli a to za každých okolností. Při správné volbě dekorací a ostatního vybavení ložnice, můžete získat velmi originální zázemí pro váš odpočinek. Nadstavec nad postelí, nebo alespoň panel s nočními stolky, dodá asi v každém případě ložnici více na eleganci. Dnes lze vybírat z mnoha návrhů a my se přikláníme k francouzské eleganci.

 

                                              Nadstavec k postelím v šíři 160 Stamp white

 

Možná vás o pořízení postele přesvědčí další návrh. Nádherná a elegantní sestava, jako řešení místa na spaní pro vás dva v tradičních, skandinávských odstínech. Primárně zaměřeno rovněž na úsporu místa a proto získáte nejen velké úložné prostory a noční stolky, ale při tomto návrhu jsme se zaměřili na vlastní design. za nás postel s mohutným nadstavcem má opravdu něco do sebe, postel se tak rázem stává hlavním aktérem vybavení ložnice. Horní odkládací plochu nadstavce lze rovněž využít. Je to ideální místo pro umístění dekorací, ale i stolní lampy. O nadstavec se můžete pohodlně opřít a věnovat se sledování oblíbeného pořadu, nebo čtení knížky. Na nadstavec si rychle zvyknete, to vám můžeme slíbit. Takže si vlastně stačí jenom vybrat. Velký, střední, nebo malý nadstavec k posteli bude pro vás ten pravý? Co myslíte?