Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jak pro vás vybíráme kvalitní nábytek?

Stejně jako již patnáct let i letos jsme vyrazili na jednu z největších výstav nábytku v Německu. Je to pro nás vždy milé setkání s našimi stávajícími obchodními partnery, jejichž produkty vám na našich stránkách představujeme exkluzivně již téměř dvacet let, ale je to také vzájemné předávání našich zkušeností s prodejem nábytku. Naši obchodní partneři vždy rádi naslouchají, jaké vy, zákazníci máte požadavky a to je možné jen díky dlouholeté spolupráci a exkluzivitě, na kterou jsme patřičně pyšní. Tak vzniká design, který je jako šitý na míru potřebám vás všech a věříme, že po letošní výstavě, která byla velmi úspěšná, vám již brzy představíme nové návrhy. Samozřejmě, že kromě našich stávajících dodavatelů z Francie, Španělska a Německa, jsme pátrali po dalších možných obchodních partnerech, kteří by naši nabídku zase o něco rozšířili o zajímavé "kousky". I letos se povedlo a věříme, že nové produkty, které budete moci sledovat už od října na našich stránkách, vás osloví stejně, jako nás. Takže co je ve světě designu nového? Na co se můžete již brzy těšit?

 

                                                                 

 

Čalouněná postel, rozhodně od německého výrobce

Nabídka čalouněných postelí je opravdu v posledních letech velmi široká, jelikož jejich popularita velmi stoupá. Jsou komfortní, hrany jsou měkké a nezraní a mohutné čelo zkrátka láká k opření a čtení knížky, nebo sledování oblíbeného pořadu. Velkou novinkou, za kterou jsme velmi rádi, budou nádherné a velmi praktické čalouněné dětské postele především pro školáky a dospívající děti. U dětských postelí nebude chybět především praktický a velmi objemný úložný prostor a netradičně, čelo nejen v záhlaví postele, ale rovněž po celé její délce. Takže postel, může zároveň dítěti sloužit jako jakýsi otoman v průběhu dne.

 

             

 

Německý výrobce, jehož čalouněné postele představujeme, klade velký důraz na kvalitu a detailní zpracování a to byl také důvod, proč právě jeho postele jsme do naší nabídky zařadili. Bohužel čalouněných postelí je na našem trhu spousty, ale ne všechny patří k těm, které za kvalitní označit můžeme. A naši stálí zákazníci ví, že na Nábytku Aldo hledáme designy, které by byly především dobrým kompromisem mezi kvalitou a cenou a opravdu velmi levné, takzvané "lowcost" produkty, jednoduše do naší nabídky nezařazujeme, jelikož věříme, že hledáte nábytek kvalitní a na řadu let.

 

                                                        

 

Exkluzivní zastoupení je kouzelné především v tom, že designy pro vás zákazníky máme možnost ovlivnit. Diskuze nad otázkami, které nám kladete vy, zákazníci, je vždy na našich setkáních dlouhá a pokud to jen trochu výroba dovolí, snažíme se design ovlivnit. A letos se nám podařilo přesvědčit francouzského výrobce o zcela novém konceptu či řekněme návrhu patrové postele, který by nám měl být k dispozici již v příštím roce. A my se na první návrh, prototyp této na míru šité patrové postele pro naše zákazníky, opět pojedeme podívat do Německa a to již v lednu příštího roku. Věříme, že na jaře již budou první kusy nové, patrové postele v nabídce.

 

Patrové postele, dětský nábytek z Francie a ze Španělska, versus polský nábytek

I letos musíme říci, že nábytek ze západní Evropy je daleko od nabídky polského nábytku, který nám přišel fádní, bez nápadu, ale především kvalita francouzského i španělského výrobce je zcela na jiné, samozřejmě vyšší úrovni. Certifikace nábytku je zcela standardní záležitostí u našich dodavatelů a my se na každé výstavě přesvědčujeme o tom, že i přesto, že náklady na dovoz nábytku jsou vyšší, kvalita a nápaditost tohoto nábytku za to stojí. Patrová postel, jejíž prototyp představujeme na fotografii níže, váží téměř 200 kg, tloušťka materiálu je 25 mm a povrchová úprava je provedena poctivou dýhou. Povrch je tak velmi odolný vůči mechanickému poškození. 

 

                                                   

                                                   

 

Ale celkový design je jiný. Temperamentní odstíny španělského výrobce, nebo elegantní odstíny francouzského výrobce? Každý z designů má něco do sebe. A jak můžete vidět na fotografii, připravujeme rovněž zajímavé návrhy dětských pokojů pro vaši lepší představu, jak vlastně interiér pro dvě děti může vypadat. Patrová postel nabízí dvě místa na spaní a tak je nasnadě, že součástí dětského pokoje by měly být i dva psací stoly, nebo dvě komody či šatní skříně. Z letošní výstavy jsme tak přivezli rovněž možnost ještě lepších vizuálů, které vám rodičům pomohou ještě lépe dětský pokoje zařídit tak, aby vaše děti byly šťastné a měly dostatečný prostor nejen na spaní a učení, ale rovněž i na hraní. Možnost ovlivnit to, jak návrhy ve finální podobě pro vás zákazníky budou vypadat, je další, velkou výhodou našich dlouholetých obchodních vztahů s výrobci.

Dětský pokoj s patrovou postelí Shelter       Dětský pokoj s patrovou postelí Shelter

 

Díky exkluzivní spolupráci můžeme ovlivnit nejen design na základě vašich dotazů a požadavků, ale rovněž odstíny. Velmi populární dětská sestava pro dvě děti určená do dlouhých, úzkých místností panelákového typu, která se zařizuje opravdu velmi složitě, se stala od prvopočátku velmi populární. Španělský výrobce představuje dětský pokoj pro dvě děti Artic v odstínu běleného dubu v kombinaci s bílou. A jelikož řada našich zákazníků se ptala na kombinaci bílé s růžovou, španělský výrobce vašemu přání vyhověl a ne sestavu se již v nejbližších dnech můžete těšit v naší nabídce. Ano, tyto možnosti jsou dostupné pouze a jen na velmi úzké spolupráci a komunikaci s našimi obchodními partnery. V naší společnosti se rozhodně produkty hromadně a automaticky do nabídky nenahrávají, naše produkty pečlivě vybíráme a volíme tak, aby vyhověly vašim požadavkům. Můžeme říci, že každý produkt v naší nabídce jsme jednoduše měli v ruce a každý produkt známe. V naší nabídce nic není náhoda.

 

                                                     Dětský pokoj pro dvě holky Artic pink

 

Dětská sestava pro dvě princezny, která nabízí nejen dvě místa na spaní, ale celou řadu úložných prostorů, které nezabírají místo a vašim holčičkám zůstane ještě spousty místa na hraní. Design, který je opravdu ideálním řešením úzkého, dlouhého pokoje, design jako šitý na míru většině půdorysů v naší zemi. 

 

Dětský nábytek z masivu v novém designu

Ve spolupráci s dalším německým výrobce pro vás připravujeme neméně zajímavou nabídku dětského nábytku z masivního dřeva. Styl, elegance, vysoká kvalita masivního dřeva a především zcela nový pohled na tuto kategorii nábytku. Kombinace bílé s dalšími pastelovými odstíny a velkou změnou, která věříme, že potěší mnohé z vás je i multifunkčnost nábytku.

 

                                              Dětský nábytek z masivu, nová kolekce pro rok 2024

 

Všechny nové designy, ale i návrhy, které jste ovlivnili především vy, naši zákazníci vašimi dotazy, budete moci sledovat již v nejbližších dnech na našich stránkách a my věříme, že exkluzivní spolupráce, přinese opět mnoho spokojenosti především vám při zařizování vašeho bydlení. 

 

                                                                     

 

A už nyní se těšíme na další setkání v lednu opět v Německu, kdy nám bude poprvé představena patrová postel dle našich, respektive vašich přání. Nábytek Aldo se zkrátka vyplatí sledovat, protože u nás najdete designy šité vám, našim zákazníkům na míru.