Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jak od dětské postele získat více, než jen místo na spaní

Dnešní nabídka důmyslných designů je natolik impozantní, že pořizovat dětskou postel, aby jste získali "jen" prostor na spaní pro vaši ratolest, je vlastně velká škoda. Možná si jako rodiče říkáte, ale vždyť dětský pokojíček je dost velký, nepotřebuji šetřit místem. Ale přemýšleli jste také nad tím, jaká bude situace třeba za pět let, až vaše dítko bude školou povinné a nejrůznějších věciček, které nutně vaše dítko bude potřebovat, rozhodně přibude? Pokud se právě chystáte na pořízení dětské postele, pak doporučujeme vybírat tak, jako by vašemu dítěti bylo o pět let více, jako by bylo starší.

Věříme, že nikdo z vás nechce dětský nábytek neustále měnit. A úložné prostory se přihlásí ke slovu dříve, nebo později zcela určitě. Pokud máte jedno dítě a chcete prostor v dětském pokoji maximálně využít, nabídka důmyslných designů má pro vás řadu možností. Dnes není nemožné dítěti zařídit jednoduše dokonalý dětský pokoj. Možností je více než dost, někdy je až těžké si z tolika nádherných designů vybrat. A pokud hledáte dětskou postel do malého dětského pokoje, kde místem bohužel opravdu šetřit musíte, tak i pro vás je dnešní povídání. Dětská postel s nadstavcem je zkrátka vždy dobrá volba. Je to kompromis mezi kvalitou a cenou v tom nejlepším slova smyslu.

 

                                                                         Dětská postel s nadstavci Erwan white

 

 

Dětská postel, tři nadstavce a objemný šuplík v jednom

Jako rodiče určitě už víte, že dítě miluje nejrůznější "skrýše", své tajné skříňky a šuplíčky na důležité poklady. A přesně takové tajné úkryty dokáže dětem zajistit dětská postel s nadstavci a objemným šuplíkem a vám rodičům dokáže zajistit pocit, že pořízením dětské postele získáte přeci jen "něco" navíc. A to něco jsou tři nadstavce a objemný šuplík. Pokud vás trápí nedostatek úložných prostorů v dětském pokoji, postel s nadstavci a objemným šuplíkem je jednou z několika možností, jak daný prostor, kde bude postel umístěná, využít opravdu na maximum. Dětská postel vhodná pro předškoláka i školáka, měnit se bude pouze obsah úložných prostorů adekvátně k věku dítěte. Zprvu to budou hračky, později ve školním věku knížky, elektronika, tajné deníky..

 

Dětská postel s třemi nádstavci Erwan   Dětská postel Erwan, to je i velký, objemný šuplík

 

                                                                        

Některé z dětských postelí nabízí možnost zrcadlového sestavení a jsou tak schopny se přizpůsobit každému pokoji. Pokud si však myslíte, že tři nadstavce jsou zbytečné, máte možnost pořídit dětskou postel třeba s jedním nadstavcem a sadou dvou šuplíků. Jak jsme zmínili, možností je opravdu celá řada pro každé dítě, pro každý typ interiéru. A když už jsme u typů interiérů, rozhodně je dětská postel s nadstavci ideální volba do panelákového pokoje, kde je půdorys místnosti dlouhý a úzký. Využití prostoru pokoje do výšky je více než praktické a maximálně úsporné. Dětský pokoj bude vzdušný a pro dítě prostornější.

 

Dětská postel s nadstavcem pro holku Snoop  Dětská postel s nadstavcem pro kluka Snoop

 

Správný výběr postele, o krok blíže k dokonalému dětskému pokoji

Jako prodejci nábytku se věnujeme designu téměř dvě desítky let a hledání "důmyslného" designu, který by maximálně šetřil místo v dětském pokoji či jiných typech místností, je stejně jako vysoká kvalita pro nás opravdu prioritou. Můžeme s jistotu říci, že nejen pro dětský pokoj, ale i vaší ložnici je tím nejzásadnějším krokem pro vaši spokojenost a spokojenost dítěte, správný výběr postele. Vždy by jste měli při zařizování pokoje začít u postele. S ohledem na výběr postele se pak odvíjí i další výběr potřebného nábytku a hlavně budete vědět, kolik prostoru vám pro další nábytek zůstane po umístění postele k dispozici. Při výběru postele je vždy zásadní, jaký má místnost půdorys. Pokud pro vybavení dětského pokoje máte k dispozici úzký, dlouhý pokoj panelákového typu bydlení, dětská postel s nadstavci či jedním nadstavcem je opravdu ta nejvíce vhodná volba. Ale co když máte děti dvě už staršího věku a potřebujete jim zajistit vzdušný a prostorný pokoj, aby se cítili komfortně a v dětském pokoji neměly překážkovou dráhu z nábytku? Vězte, že dnes jsou k dispozici i sestavy, které disponují dvěma postelemi a jedním velkým, objemným nadstavcem nad nimi. A to je snad nejvíce úsporný a vhodný design do dlouhého, úzkého dětského pokoje, typu místnosti. Vhodnější jsme zatím nenašli. 

 

                                                   Dětský pokoj pro dvě děti Artic white

 

Vše co je nad zemí, je úsporné, využijete prostor od podlahy, až po strop

Přesně tak. Malá místnost je dnes ne tak neřešitelný problém. Malá místnost má jen specifika, která se naštěstí dnes již dají řešit důmyslnými návrhy postelí, sestavami nábytku. Pravdou je, že pokud máte k dispozici pro vybavení dětského pokoje malou místnost, využívejte její prostor do výšky. Čím více získáte úložných prostorů, které nezabírají místo na podlaze, ale využívají prostor nad podlahou až po strop, tím více místa zůstane dětem na hraní. Využijete prázdné stěny pro umístění polic, skříněk, ne pro zavěšení obrazů či plakátů, které mají opravdu jen dekorační charakter. Příkladem maximálního využité dané místnosti, je sestava dvou lůžek s velkým nadstavcem nad nimi. Součástí nadstavce je i šatní skříň. Celá sestava nábytku pro dvě děti bude v pokoji zasahovat do místnosti pouze necelý jeden metr. S ohledem na skutečnost, že pořízením sestavy získáte dvě postele, šatní skříň a dvě prostorné skříňky, úspora a využití prostoru v úzkém, dlouhém půdorysu je opravdu maximální. věříme, že i vy nakonec najdete "své" řešení, jak co nejlépe zařídit nejen dětský pokoj, ale třeba i vaši ložnici. Jako prodejci vám vždy rádi poradíme a jsme tady pro vás na cestě k dokonalému bydlení.