Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dokonalý dětský pokoj pro dvě holky

Zařídit dětský pokoj pro dvě holčičky, ať už malé či větší slečny, je dnes naštěstí snadnou záležitostí. Nabídka "holčičích" designů v jejich oblíbené barvičce, ano, růžové, to je celá řada možností na výběr. Ale my se dnes zaměříme na vybavení dětského pokoje pro holky, když máte k dispozici jen rozměrově malou místnost. Třeba právě panelákového typu bydlení, kdy je půdorys místnosti úzký a dlouhý. Ale jak jsme zmínili, díky důmyslným designům šetrným či řekněme ohleduplným k prostoru, je dnes na vše řešení. Představíme vám jedno z velmi elegantních řešení dětského pokoje dvou holčiček, sestavu nábytku Artic pink, kterou exkluzivně najdete na našich stránkách v zastoupení španělského výrobce. A jak už to u nás, jako prodejce bývá, opět můžete posoudit kvalitu, odstíny a důmyslnost designu z našich vlastních fotografií, které vždy na našich stránkách máte k dispozici z reálně sestaveného nábytku. S námi vás nic "nemile" nepřekvapí, s námi je to vždy nákup na jistotu, nábytek odzkoušený dětmi. A tak se dnes s vámi můžeme podělit také o to, jak se holčičkám sestava líbila, protože z fotografií je to opravdu zřejmé. Dokonalý dětský pokoj v nereálném světě nenajdete.

 

                                                                  Dětský pokoj pro dvě děti Artic pink

 

Sestava nábytku do dětského pokoje malých i větších holčiček

Na první pohled velmi elegantní, líbivý design v moderních liniích a u holčiček oblíbených odstínech. Ale co na ten druhý pohled? O tom bude naše dnešní povídání. Dětský pokoj Artic pink byl cíleně španělským výrobcem navržený do úzkého, dlouhého pokoje. Nábytek tak můžete především umístit podél stěny a nezasahuje příliš do vnitřního prostoru pokoje. Úložné prostory jsou zajištěny velkým nadstavcem se skříňkami. Vnitřní část skříněk nabízí vždy jednu polici. Pod nadstavec jsou umístěná lůžka, kdy jedno z lůžek je na vysunutí. Manipulace s lůžky je velmi snadná díky kvalitním pojezdům, vysunutí dolního lůžka zvládne i malá holčička. Rovněž postel s dolním lůžkem na vysunutí můžete přemístit kdekoliv do prostoru dětského pokoje a pod nadstavec naopak umístit třeba dva psací stoly. To je už na vás a na dispozici dané místnosti, kterou máte k dispozici. Pokud lze, stoly můžete dát vedle sebe, ale pokud jsou stoly větší, nabízí se i rohové provedení či umístění pod nadstavcem. Opět, dle dispozic vašeho pokoje.

 

               

 

Samozřejmě, že sestava je vhodná i v případě, že máte jednu princeznu, druhé lůžko určitě ráda využije pro nejlepší kamarádku k občasnému a u holčiček tolik oblíbenému, přespání u nejlepší kamarádky. Obe holčičky, ať už sestřičky či kamarádky, budou mít ke spaní rozhodně dostatek místa a pohodlí. Možná jediným problém může být, kdo bude spát na horním a kdo na dolním lůžku. Ale věříme, že holčičky se vždy nějak spravedlivě dohodnou.

 

                                                    

 

Posledním dílem u sestavy Artic pink je kromě dvou lůžek a objemného nadstavce ještě navíc šatní skříň. Ta musí být spojena s nadstavcem, aby ucelený návrh byl bezpečný a pevný. Šatní skříň je tradiční pro děti, dvoudveřová, s dostatečně děleným vnitřním prostorem. A v případě, že byste toužili po druhé šatní skříni pro dvě holčičky, z nabídky španělského výrobce lze k sestavě Artic pink pořídit celou řadu komponentů s odstínem starorůžové, pastelové barvy. Třeba noční stolek, kontejner na pojezdech, již zmíněné psací stoly, které jsou však v nabídce v bílém provedení, ale vybírat můžete ze dvou typů šatních skříní s růžovým tónem, ale pořídit do pokoje můžete i komodu, nebo praktické police na zavěšení na stěnu. Myslíme si však, že v případě pořízení sestavy Artic pro jednu holčičku, úložné prostory jsou více než dostačující.

 

                                    

 

 

Není růžová, jako růžová, všeho moc škodí

Jako prodejci nábytku, ale také společnost, která se na návrzích designů podílí, vždy doporučujeme pastelový, jemný tón pro růžový odstín. Za nás je ideální právě takzvaně starorůžový odstín, někdo tento tón označuje za lososový, jelikož není agresivní, zkrátka není příliš sytě růžový. Takovou růžovou mají rády zejména malé holčičky a vy jako rodiče věříme, že víte přesně o které růžové hovoříme, ale tento sytě růžový odstín pak bude problém v dětském pokojíčku již dospívajících slečen. Rovněž bychom vám doporučili vyvarovat se pořizování nábytku jen v růžovém provedení, vždy pro každý pokoj je lépe kombinace růžové s bílou či jiným odstínem, třeba světlou imitací dřeva, nebo jemně šedou. Dětský pokoj, kde je vše růžové ala "Barbie styl", se každé holčičce brzy zprotiví.

 

                  

 

A vy budete muset měnit nábytek, aby se jako již větší slečna ve svém království cítila zase příjemně. je lépe a rozhodně finančně méně náročné, tu a tam adekvátně k věku vašich holčiček měnit doplňky a dekorace, než pořizovat stále nový nábytek. A jak jsem již mnohokrát napsali a popsali, při výběru nábytku do dětského pokoje, přidejte k věku vašich dětí alespoň pět let, aby jste opravdu vybrali správně a i za nějakou dobu, až dítko povyroste, bylo v dětském pokoji šťastné.

Vybírejte nábytek na jistotu, vybírejte z fotografií reálně sestaveného nábytku

Společnost nábytek Aldo pečlivě vybírá a zvažuje, jaký nábytek do nabídky zařadí. Na našich stránkách určitě nenajdete nábytek s takzvané kategorie "lowcost", jelikož kvalitní nábytek opravdu nepořídíte za pár korun. Kvalitní nábytek i při nákupu přes internet poznáte velmi snadno, stejně jako poctivého prodejce. U nabídky produktů nechybí rozměry, ale ani návody k montáži, země původu, kde je nábytek vyráběný a v neposlední řadě poctivý prodejce, potažmo výrobce, disponuje certifikátem kvality a zdravotní nezávadnosti.

Spolehlivý prodejce nábytku vždy nabízí či měl by nabízet nějakou přídavnou hodnotu. Ať už je to vlastní, velmi šetrná doprava nábytku, ale příkladem můžou být také vlastní fotografie pořízené z reálně sestaveného nábytku, jelikož pořizování takových fotografií pro prodejce není vůbec levnou záležitostí, ba naopak. Ale vy pak máte k dispozici desítky fotografií u jednoho produktu, díky čemu tak máte i při nákupu přes internet možnost posoudit reálný odstín nábytku i jeho kvalitu.

 

Spolehlivý prodejce nabízí vždy něco navíc, Nábytek Aldo     Nábytek Aldo - vybírejte z fotografií reálně sestaveného nábytku

 

Spolehlivý prodejce nábytku úzce spolupracuje s výrobci a obchodní partnery si vybírá. Na Nábytku Aldo najdete designy od předních francouzských i španělských výrobců, designy, které vám exkluzivně představujeme prostřednictvím našich stránek již téměř dvě desítky let. A získat od velkých výrobců v Evropě exkluzivitu, rovněž svědčí o spolehlivosti prodejce, u kterého máte v plánu pořídit nábytek. Věříme, že vše, co děláme takzvaně navíc i vám pomůže ve výběru nábytku na jistotu.