Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dokonalý design v nereálném světě nenajdete

Milí přátelé designu, v letošním roce nás opět čeká celá řada výstav a setkání s našimi obchodními partnery z Francie a ze Španělska, které exkluzivně prostřednictvím našich stránek zastupujeme již téměř druhé desetiletí. Exkluzivní zastoupení má i pro vás, naše zákazníky celou řadu výhod. Předně máte jistotu, že nejen prodejce, ale i výrobce nábytku má dlouholetou zkušenost, protože být na trhu téměř dvacet let, to už je nákup na jistotu i z tohoto hlediska. Exkluzivita vám zákazníkům rovněž nabízí možnost výběru z velmi originálních designů, které nikde jinde nenajdete a my jako prodejci jsme velmi hrdí, že od předních výrobců nábytku ze západní Evropy jsme tuto výsadu získali. Velmi důležitá je pro nás rozhodně kvalita a důmyslný design. A hned ze začátku roku neleníme a máme za sebou první, velmi přínosná setkání a povídání nad designem, který vám již brzy na našich stránkách představíme.

 

                                                      

 

Nábytek z Francie, jistota elegance

Na našich stránkách představujeme nábytek od tří francouzských výrobců. Každý z těchto tří výrobců nabízí velmi rozdílné designy, které však mají mnoho společného. Především ale pak, kvalitní zpracování a pověstnou francouzskou eleganci a šarm. S francouzskými výrobci, jak jsme zmínili již v úvodu, spolupracujeme téměř dvě desítky let a za tak dlouhou dobu o nábytku víme opravdu vše. Je to další z výhod pro vás zákazníky, vybírat nábytek od prodejce s dlouholetou tradicí, který opravdu ví, co prodává a především vám může poradit. Na našich stránkách díky úzké, dlouholeté spolupráci každý produkt, každý design v nabídce známe, ale nejen to. Každý produkt nám takzvaně prošel rukama, protože jsme daný typ nábytku sestavili, abychom věděli opravdu vše. Nábytek sestavujeme především také z toho důvodu, aby jste u nás měli možnost vybírat z fotografií reálně sestaveného nábytku a váš nákup byl na jistotu. Nic vás "nemile" nepřekvapí, nábytek, který si pořídíte na našich stránkách, bude mít i v reálu odstín jako na fotografii a samozřejmě máte možnost lépe posoudit i kvalitu.

 

Opět jsme pro vás vybrali nádherné designy    Nábytek Aldo, kvalita reálně sestaveného nábytku

 

Nábytek ze Španělska, temperament, který osloví

Mnozí z vás již nábytek od španělského výrobce mají doma. Mezi nejčastější výběr vás zákazníků od tohoto výrobce patří patrové postele a všeobecně dětský nábytek v nádherných, pastelových odstínech. Temperament jižních zemí se do designu rozhodně propsal. Ale rovněž maximální úspora místa v dětském pokoji, které rozhodně designem od španělského výrobce docílíte. Velmi oblíbené dětské sestavy, které za pomocí nadstavce a lůžek umisťujete podél zdí, nebo tolik populární patrové postele s šatní skříní či psacím stolem, to vše máte možnost a také pořizujete již celou řadu let právě od španělského výrobce.

 

                                          Španělský výrobce nábytku exkluzivně na Aldo

 

I zde se jako prodejci můžeme pochlubit velmi úzkou spolupráci a především, velmi rádi prezentujeme vysokou kvalitu španělského nábytku. Samozřejmostí je tloušťka materiálu až 25 mm a povrchová úprava poctivou dýhou. Ale upozornit také musíme na nevšední, opravdu velmi originální designy, který právě u španělského výrobce je vždy o krok napřed před ostatními. Zkrátka moderní design, který rozhodně dokáže překvapit a pro vaše bydlení má co nabídnout.

 

Patrová postel pro dvě děti Urban    Patrová postel Urban

 

Nábytek od ALDO, nákup na jistotu

I my jako prodejci rádi přispíváme k tomu, že jako zákazníci budete nejen maximálně spokojeni, ale především váš výběr bude na jistotu. A tou nejlepší možností, jak vám zákazníkům umožnit pokud možno co nejvíce nákup na jistotu, je pořizování fotografií z reálně sestaveného nábytku. Jak jsme zmínili již v úvodu, jako zákazníci máte jistotu, že produkt na fotografii bude vypadat zcela stejně i u vás doma, máte jistotu kvality, ale i odstínů. Také můžete lépe posoudit rozměry daného "kousku" nábytku, protože fotografie pořizujeme vždy s dětmi pro vaši lepší představu, jak je vlastně nábytek velký a jak bude i vašim dětem vyhovovat.

 

                                 

 

Na designu se také podílíme a představujeme rovněž vlastní návrhy designu, které ovlivňujete nejvíce vy zákazníci, právě svými dotazy a potřebami. Nasloucháme vašim přáním a problémům s bydlením, které pak vyústí v další, nádherný design. Ale o tom zase někdy příště v našem povídání o nábytku, bydlení a lifestyle.