Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dívčí pokoje ve skandinávském stylu

Skandinávský styl si získává stále více příznivců a není divu - univerzální a minimalistický nábytek se hodí téměř do jakéhokoliv typu interiéru a díky funkčnosti a jednoduchému designu ve světlých barvách pomáhá udržovat pořádek. Díky těmto vlastnostem se skandinávský styl pomalu dostává i do dětských pokojů bez ohledu na věk jejich majitelů.

 

                                                     Dětský nábytek od narození až po dospělost bílý - kolekce Kiddy

 

Skandinávská dívka

Malé slečny mají velké nároky. Při zařizování dětského pokoje věnujte velkou pozornost jejich vkusu a tomu, aby jim vybraný nábytek skutečně vyhovoval. Kromě estetických požadavků musí splňovat bezpečnostní normy a samozřejmě poskytovat dostatek prostoru pro uložení hraček i dalšího vybavení, a to vše ve výšce snadno dostupné pro dětskou ruku.

 

                                                   Dětská postel bílá Kiddy

 

 

Dětská postel se šuplíky či bez, se bude hodit pro všechny sběratelky pokladů a svými barvami vytvoří harmonickou kombinaci s pastelovými růžovými odstíny, které mají dívky rády. Starší parádnice ocení toaletní stolek, například bílou klasiku Frivole. Nenechte se však mýlit, skandinávský nábytek se neomezuje jen na bílé a pastelové barvy, důkazem je například všestranná kolekce Ethan v minimalistickém designu se vzorem dubového dřeva.

                                                  

                               Studentský pokoj pro holku Alika

 

Barvy v dětském pokoji mají velký vliv na to, jak se v něm dítě cítí, a měly by podporovat kreativitu a tvůrčí energii. Jednotlivé kusy nábytku by zase měly funkčně oddělit prostor na spaní a zábavu - v malé místnosti toto zvládnete díky patrové posteli s psacím stolem a šatní skříní z kolekce Ethan nebo multifunkční postele Tiago.

Osobní prostor pro malé i velké slečny

Není žádným překvapením, že s věkem se potřeba dospívajících dívek mění. Chtějí si více přizpůsobovat svůj prostor a nábytek z dětských let jim může připadat příliš infantilní. Dospívající slečna bude potřebovat především větší postel a pracovní stůl a pravděpodobně se budou měnit i její barevné preference a bude chtít výrazněji vyjádřit svůj vkus.

                                                          Dětská postel pro dívku Biotiful

V tomto věku mohou dívky upřednostňovat nábytek v tlumených barvách a budou potřebovat více úložných prostor na knížky, oblečení a koníčky. Počítejte proto s pořízením větší šatní skříně a různých regálů či polic.

 

                             Dětská postel se stolem Kric

 

Skandinávský nábytek nabízí velké množství úložných prostor, jako jsou skříně a praktické komody, a k tomu moderní stůl se šuplíky na všechny učební pomůcky. Kolekce Larvik je pak určena starším teenagerům, kteří se postupně blíží dospělosti, a tomu odpovídá i styl nábytku - z dětského pokoje se stává funkční a estetická ložnice. Modrá doplňková barva na nábytku mu dodává tichou eleganci a spolu s teplým odstínem dřeva vytváří harmonickou kombinaci, která podporuje kreativitu i soustředění.

 

Nábytek, který bude vaše dcera milovat

Funkční minimalismus si podmaňuje všechny místnosti v domě a není důvod, aby dětský pokoj zůstal výjimkou. Skandinávský styl v dívčím pokoji tak bude dobře ladit se zbytkem bytu, ale přesto dovolí jeho majitelce zachovat individuální charakter. Tento praktický styl se dobře kombinuje s různými vzory a barvami a umožňuje pomocí výměny několika doplňků a dekorací zcela změnit charakter pokoje.