0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj pro miminko až do předškolního věku Douce Nuit P0U

Výrobce: Gaut
Kód: GA00149-2015
30 904 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Prostor na spaní: 70 x 140 cm
Dětská postýlka: 75x86x144 cm
Šuplík pod postel: 140x17x72 cm
Dětská komoda: 82x89x46 cm
Přebalovací pult: 60x96x87 cm
Regál: 60x161x32 cm
Šatní skříň: 67x186x56 cm
Cena postýlky: s roštem, šuplíkem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Barva: bílo-šedá
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský pokoj pro miminko, řešení interiéru pro dítě do šesti let

Francouzský výrobce přináší díky možnosti rozložení dětské postýlky na klasickou postel, řešení interiéru pro vaše miminko od narození, až do předškolního věku. Velmi praktické řešení hned z několika důvodů. Prodloužení využití postýlky vám umožní vybavit dětský pokoj už pro školáka v pozdějším věku, kdy už víte jaký má vkus a zájmy. Pokud pořizujete pokoj na šest let a ne na tři roky jak je u pokojů pro miminka běžné, je to určitě méně finančně náročné, když můžete nábytek využívat déle. V neposlední řadě, ale to především, miminko si lépe zvyká na klasickou postel bez bočnic ve stejné postýlce a se stejným rozměrem místa na spaní, než ve velké posteli už pro dítě až do dospělosti. A nemusíte ani po rozložení postýlky na postel pořizovat novou matraci, je stejná pro obě alternativy. I další díly nábytku jsou velmi praktické. Přebalovací komoda je tím nejbezpečnějším způsobem přebalování a jednodílná skříň je zcela dostačující pro dítě do šesti let.

 

Uspořádání skříně: 2 police a šatní ční tyč, možná změna orientace dvířek

 

Francouzský výrobce představuje kvalitní nábytek s certifikací. Příjemný je i motiv hvězdiček, který je velmi dětský. Materiálem je mdf deska, kdy nechybí ani abs hrany. Postýlka v ceně s roštem s dvěma polohami roštu. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Možností jak vybavit pokoj pro miminko máte několik

V nabídce této kolekce francouzského výrobce najdete i dětskou postýlku bez možnosti rozložení, která je samozřejmě levnější. Pokud tedy třeba pokoj nechcete vůbec vybavovat a máte v plánu pouze umístění postýlky třeba do ložnice, pak je tato varianta vhodnější. V nabídce najdete i možnost pořízení komody bet přebalovacího pultu a regálu a rovněž je zde prostornější skříň již dvoudvéřová. Výběr dílů je velmi flexibilní a jen vy daným výběrem určujete, jak bude pokoj miminka vypadat. A pokud stále váháte kterou z postýlek pořídit, možná vám napoví další ilustrační fotografie.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský pokoj Little Town P69

Dětský pokoj Little Town P69

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
20 201 Kč
Dětský pokoj pro miminko i předškoláka Am Stram Gram P0T

Dětský pokoj pro miminko i předškoláka Am Stram Gram P0T

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
22 316 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.