Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rozkládací dětská postýlka Douce Nuit P0U.702-400

Výrobce: Gaut
Kód: GA00144-2015
13 012 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: bílá-šedá
Výška (cm): 86 cm
Šířka (cm): 75 cm
Délka (cm): 144 cm
Prostor na spaní: 70 x 140 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Šuplík pod postel: 140x17x72 cm

Postýlka pro miminko až do předškolního věku

Nelíbí se vám, že postýlku pro miminko využijete jen tak krátký čas? Francouzský výrobce jako jeden z prvních přináší řešení v podobě možného rozložení postýlky na postel a to stejného rozměru místa na spaní 70x140 cm. Rozhodně možnost rozložení má řadu výhod. Je to ten nejpříjemnější způsob přechodu z postýlky s bočnicemi na klasickou postel bez bočnic. Prodlužujete životnost, využití postýlky až do šesti let věku dítěte samozřejmě v závislosti na jeho vzrůstu. Můžete rovněž odložit pořízení dětského pokoje pro školáka až na dobu, kdy se dítě vyhraní, má už svůj vlastní vkus. A v neposlední řadě, pokud plánujete dvě děti, při narození druhého potomka postel složíte zase na postýlku a prvnímu dítěti už pořídíte klasickou postel s rozměrem místa na spaní 90x200 cm. V kolekci francouzského výrobce najdete řadu dalších dílů pro možné sestavení kompletního dětského pokoje.

 

Francouzský výrobce jako představitel značkového dětského nábytku s certifikací samozřejmě klade velký důraz na kvalitu. Materiálem pro výrobu postýlky se stala mdf deska, nechybí ani abs hrany. Dodání postýlky v dílech s nutností montáže dle návodu. Cena postýlky s šuplíkem a roštem pro rozměr místa na spaní 70x140 cm. Doprava zdarma.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Klasická postýlka pro miminko

V nabídce kolekce Douce Nuit je k dispozici i klasická postýlka bez možnosti rozložení s rozměrem místa na spaní 60x120 cm. Zároveň je to také levnější varianta postýlky, než na rozložení. Pokud víte, že dětský pokoj chcete změnit na klasický už ve třech letech věku dítěte, pak vám nic nebrání v tom, pořídit postýlku bez dalšího možného využití. Nebo pokud pokoj pro miminko nemáte v plánu zařídit vůbec a chcete pouze postýlku třeba s umístěním do ložnice, pak je rovněž vhodná postýlka tohoto typu. V každém případě ať už se rozhodnete jakkoliv, ať pořizujete jen postýlku, nebo celý pokoj, zvažte ještě přebalovací komodu. Ušetří vám spousty starostí a je to ten nejbezpečnější způsob přebalování vašeho miminka.Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.