Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětský pokoj pro holku Amori - II

Výrobce: VP
Kód: VP004-2015
Dostupnost:
4-5 týdnů
Doprava zdarma
Psací stůl : 130x84,5x60 cm
Dětská postel: 212x80x96 cm
Šuplík pod postel: 199x94x19 cm
Noční stolek: 45x50x40
Regál: 90x190x40
Šatní skříň: 159x190x57

Parametry produktu

Prostor na spaní: 90x195/90x200 cm
Nosnost: 100 / 80 kg
Cena postele: s roštem, bez matrace
Rošt: dřevěný, laťkový
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: belgický
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Také dětský pokoj pro slečnu může být velmi elegantní

V posledních měsících výrobci upouští od příliš "dětského" designu a přiklání se k velmi elegantním designům. Příkladem elegantního designu může být také návrh dětského pokoje pro holku z kolekce Amori od belgického výrobce. Ten zvolil design s rustikálními prvky a oblíbený bílý odstín. Dětský nábytek i přes stylový design plní praktickou funkci. U dětské postele nechybí šuplík, který můžete využít jako klasický úložný prostor, nebo přistýlku pro druhé dítě. Za zmínku stojí rozhodně psací stůl, který má také funkci toaletního stolku. V návrhu dětského pokoje je i regál, noční stolek a prostorná šatní skříň. Díky široké nabídce dětského nábytku, kdy nechybí ani postel s nebesy, nebo postel v podobě stylového otomanu, lze vytvořit celou řadu návrhů dětského pokoje. Návrh či sestavu, kterou nabízíme nyní, je jen jedním z mnoha řešení.

 

Postel - prostor na spaní pro matraci 90x200 cm
Přistýlka v podobě šuplíku - prostor na spaní pro matraci 90x195 cmBelgický výrobce kromě designu klade velký důraz i na kvalitu. Materiálem pro výrobu nábytku z kolekce Amor se stala mdf deska s tloušťkou od 18 do 25 mm. Deska je navíc lakována, nejedná se o žádnou papírovou fólii. Dodání postele v dílech s nutností montáže. Výnos a doprava zdarma.

 

Sestavujete nový dětský pokoj? Začněte výběrem postele

Jak jsme již uvedli na začátku, kolekce Amori nabízí na výběr několik řešení místa na spaní. Pokud se chystáte vybavit dětský pokoj pro vaši dceru, začněte při realizaci výběrem dětské postele. Je velký rozdíl mezi klasickou postelí a například postelí s nebesy. Interiér bude zcela jiný. Také je třeba plánovat kolik je místa v pokoji, aby nebyl přeplněný nábytkem. Například postel s nebesy je vhodnější do větších interiérů s vysokými stropy, nebo pokud máte dvě děti je lépe pořídit klasickou postel. Nabídka dílů v této dívčí kolekci je široká a tak můžete opravdu kombinovat. Pro dvě slečny je také vhodnější třídveřová šatní skříň, nebo naopak pro jedno dítě dvoudvéřové provedení.

 

Bílý odstín mají holky rády a tak je dobře, že právě tento odstín pro kolekci výrobce zvolil. Velmi se nám líbí i doprovodný prvek v podobě srdce, který je například u psacího stolu a šuplíku využit jako úchytky.

 

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětský pokoj pro holku Amori

Dětský pokoj pro holku Amori

Dostupnost:
4-5 týdnů
od 3 744 Kč
Dětský psací stůl pro holku Amori AMBU1314

Dětský psací stůl pro holku Amori AMBU1314

Dostupnost:
4-5 týdnů
7 200 Kč

Alternativní zboží

Rustikální dětský pokoj - díly

Rustikální dětský pokoj - díly

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
od 5 414 Kč
Dětský pokoj pro holku Elisa G50

Dětský pokoj pro holku Elisa G50

Dostupnost:
do 4 týdnů
od 2 707 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.