Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj Kirsten - díly

Výrobce: Gaut
Kód: GA0036
Očekávání přírůstku do rodiny patří k velkým událostem. Především pak pro rodiče, které se těší na příchod prvního potomka.
nedostupné
Dětská postýlka: 79x88x146
10 025 Kč
Šuplík pod postel: 140x15x62 cm
2 855 Kč
Dětská komoda: 106x92x46 cm
7 567 Kč
Přebalovací pult: 106x98x78
3 452 Kč
Regál: 49x89x76
3 252 Kč
Šatní skříň: 106x193x59
11 685 Kč

Parametry produktu

Barva: dub-bílá
Prostor na spaní: 70 x 140 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský pokoj Kirsten v nabídce samostatných dílů

Kolekce dětského nábytku pro miminka v nejrůznějších provedení designů jsou převážně od francouzského výrobce. Výhodou je, že všechny kolekce vám představujeme s možností výběru samostatných dílů tak, abyste nebyli nuceni pořizovat nábytek, který nevyužijete. 

Francouzský výrobce nabízí dětský nábytek pro miminka v té nejvyšší možné kvalitě a to dokládá také certifikáty. Dětský nábytek rovněž představuje pod známou jakostní značkou Gami.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Pro miminko především kvalitní postýlku a matraci

Především proto, že první polovinu roku svého života miminko, a to bez vyjímky  každé, prospí. Ve spánku miminko roste a vyvíjí se. Zdravý vývoj tak kvalitní postýlka, ale samozřejmě i matrace, velmi ovlivní. Věnujte proto prosím pozornost nejvíce právě těmto dílům. Co vše ale kolekce Kirsten nabízí?

 

- dětská postýlka pro matraci 70x140 cm, včetně roštu
- pro postýlku doporučujeme matraci Baby a matraci Bambino českého výrobce
- šuplík pod postýlku
- šatní skříň, pravá část police, levá police a tyč
- šuplíková komoda
- přebalovací pult
- regál ke komodě policový

 

Kvalita všech dílů je dána použitým materiálem, kterým je mdf deska. Navíc výrobce používá pro zakončení hran ABS systém. V sestavě tak nenajdete žádný ostrý roh, který by miminko mohl zranit. Chceme upozornit také na možnost připevnění přebalovacího pultu ke komodě, což je rovněž dalším prvkem ovlivňující bezpečnost miminka.

 

Dětský nábytek Kirsten nabízí mnohem víc

V této kolekci nás velmi oslovil design kompaktní dětské postýlky, vhodný jak pro malé interiéry, tak pro ty z vás, kteří chtějí nějaké starosti a náklady ušetřit. Postýlku lze rozložit na dětský pokoj, tedy nebude třeba řešit problém, kam s dětskou postýlkou, až miminko jejím rozměrům odroste.

 

- kompaktní dětská postýlka Kirsten (ve složeném stavu)
- dětský pokoj Kirsten (postýlka po rozložení)

 

Designy nábytku z Francie se nám velmi líbí, proto na našich stránkách najdete tři výrobce z této země. Jako prodejci vám pro zkvalitnění služeb nabízíme dopravné zdarma po celé republice a pro těhotné maminky samozřejmě také vynášku nábytku do patra.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

   

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu