Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Podzimní novinky s kakaem v ruce

Podzim jako by svými brzkými večery, mlhou a lezavým chladem přímo vybízel k nekonečnému vysedávání pod tlustou dekou s hrnečkem kakaa v ruce. Pokud i vy přemýšlíte nad tím, jak zahnat podzimní únavu a splín, máme pro vás pár osvědčených tipů: jezte zdravě, občas si zacvičte a pusťte se do vylepšování svého domova!

Je pravda, že s vhodným stravováním a pravidelnými návštěvami posilovny vám nejspíš nepomůžeme, co se ale týče originálního nábytku podle posledních trendů, něco bychom tu pro vás měli. Uvařte si tedy kakao (nebo čaj či kávu) a seznamte se s našimi podzimními novinkami.

Pro drobečky malé i ty větší

Přemýšlíte už teď nad neotřelým dárkem od Ježíška? Zbrusu nový pokojíček by mohl zafungovat lépe než všechny panenky, autíčka a poukazy dohromady Pro mladé pány a slečny zvolte stylovou kolekci Harmony. Dospívajícím bude vyhovovat nejen díky designovým detailům, ale i dostatku úložného prostoru.

                                                                                     

                  Designový dětský pokoj, dětské postele s nadstavcem pro dvě děti Kwai

 

Že váš drobeček zatím nespadá do kategorie mladých dospělých? Nevadí! Na své si u nás přijdou i mrňousci, kteří sotva dokážou říct „máma“, „táta“ nebo „Aldo“. Andělská kolekce Angel Baby se pyšní nejen něžným a elegantním vzhledem, ale i vysokou funkčností. Můžete se tedy spolehnout, že bez praktické postýlky s úložným prostorem a plochou, která se dá využít jako přebalovací pult, si už brzy nebudete péči o miminko umět představit.                                                                           

A co když váš potomek nespadá ani do kategorie dětí, které vám zatím neřeknou nic, ani do té, kde vám odpoví „nic“ úplně na vše? :) Vsaďte na luxusní kolekci Classic ideální pro holčičky nebo pořádně originální chlapce, kteří touží po pokoji hodném pravé mladé dámy či mladého gentlemana.

                                                                                

                                                               Studentský pokoj pro holku Alika

 

Máte-li doma mladého studenta, který je zároveň vyznavačem minimalismu a elegance, popřemýšlejte nad volbou kolekce Cascina, white. Praktický pokoj obsahuje vše, co potřebuje každý dospívající člověk a díky černošedým tónům si můžete být naprosto jistí, že nešlápnete vedle.

                                                                                

                                 Dětský pokoj pro tři děti - kolekce Bo7 cascina, white

 

Dětská palanda, stále nejoblíbenější řešení

Jako prodejci nábytku, kteří se designu věnují již dvě desetiletí, doporučujeme raději volit právě střídmější tóny a když jsou děti ještě malé, vyzdobit raději pokoj spíše dětskými dekoracemi a hračkami, které přijdou levněji, než celá změna nábytku v pokoji. A takovým příkladem odstínů, které vám "vydrží" až do dospělosti vašich dětí, je patrová postel Bo7 v odstínu černém pod názvem "shade" ve spojení s bílými a přírodními částmi, přírodní pak můžeme nejvýstižněji popsat jako bělený dub s náznakem šedé.

Představujeme vám velmi nadčasový design patrové postele pro tři děti, dětské palandy se šuplíkem, které lze využít jako třetí místo na spaní, nebo pokud nevložíte do šuplíku matraci, pak získávají vaše děti třeba úložný prostor na přikrývky, polštáře, nebo hračky. Design patrové postele, ke které lze pořídit celou řadu dalších dílů tak, aby byl dětský pokoj kompletní a dětem nic nechybělo. A u nás tyto návrhy najdete vždy na jednom místě pro vaši jistotu, že nábytek je v jednotném odstínu i designu. Zkrátka s nábytkem Aldo si můžete vybrat ze stovek designů, s námi jsou vaše děti v bezpečí.