Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětský pokoj Kirsten P28605-405

Výrobce: Gaut
Kód: GA0024
Dětský pokoj Kirsten vás překvapí. Francouzský výrobce jakostní značky Gami přichází s nápadem, jak ušetřit nemalý finanční obnos.
nedostupné
30 183 Kč

Parametry produktu

Barva: dub-bílá
Prostor na spaní: 90 x 200
Dětská postel: 114x65x204 cm
Dětská postýlka: 114x104x207 cm
Šuplík pod postel: 199x16x93
Noční stolek: 52x40x35 cm
Komoda: 66x79x52 cm
Regál: 54x79x30 cm
Knihovna: 74x140x32 cm
Cena postele: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský pokoj Kirsten, také jako možná dětská postýlka

Věříme, že design, který vám nyní představíme vás překvapí svými možnostmi, důmyslností a maximálním využitím v interiéru. Francouzský výrobce nabízí řešení, jak ušetřit nemalý obnos finančních nákladů, minimálně za jeden dětský pokoj, který by jste museli pořizovat, až vaše miminko postýlce odroste. Ale také se zbavíte starosti, kam s dětskou postýlkou, když se budete chystat pořídit klasickou dětskou postel. Známým? Na aukci? Ne, nic takového vás nečeká. Co ale naopak můžete očekávat od dětského pokoje přínosného, vám rádi představíme.

V prvé řadě je zde skutečnost, že francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a bezpečnost vašich ratolestí, což dokládá nejen oceněním jakostní značky Gami, ale také několika certifikáty.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost


Kdy ale tento důmyslný design můžete beze zbytku využít? Máte doma malou princeznu? I ta někdy bude mít své vlastní děti. Její dětský pokoj, až ho nebude potřebovat, můžete sestavit do dětské postýlky pro její vlastní děti.
Nebo patříte mezi rodiče, kterým již velké dítě z domova odchází a vy čekáte ještě nový přírůstek? To vše vám ulehčí design značkového nábytku Gami.

 

Kolekce Kirsten jako dětská postýlka

Ve složeném stavu je prioritní místo na spaní pro miminko takové, aby bylo v bezpečí. Ale je zde také řada výhod pro maminky, jelikož design je navržen velmi "chytrým" způsobem. Maminky mají vše při ruce, včetně přebalovacího pultu a nemusí tak od miminka nikam odbíhat. V základních parametrech pak získáte tyto vlastnosti návrhu.


- prostor na spaní 70x140 cm, doporučujeme matraci Bambino
- cena postýlky uvedena včetně roštu, který je polohovatelný
- v ceně postýlky samozřejmě přebalovací pult, šuplíky, police
- posuvná bočnice s pojistkou
- materiál kvalitní mdf deska
- abs hrany, které ke kvalitnímu nábytku neodmyslitelně patří 
- dopravné a vynáška nábytku do patra zdarma

 

Kolekce Kirsten jako dětská postel

Moment, kdy budete dětskou postýlku demontáží měnit na dětský pokoj je časově různý pro každé dítě. Některé miminka rostou pomaleji a s postýlkou se nechtějí rozloučit ani ve čtyřech letech. V každém případě, až přistoupíte na tuto přeměnu- proměnu, získáte řadu samostatných dílů, které také přikládáme na fotografiích.


- dětská postel s rozměrem na spaní 90x200 cm
- šuplík, který kopíruje celou ložnou plochu postele
- noční stolek
- komoda s třemi šuplíky
- regál malý
- regál velký, knihovna
- i zde rošt v ceně postele


Jistě nám dáte za pravdu, že francouzský design je unikátní a opravdu ušetří spousty peněz a času. Poprvé, když nebudete muset řešit prodej dětské postýlka třeba přes bazar a po druhé, když nebudete muset řešit a shánět nový dětský pokoj. Pouze vám bude "chybět" psací stůl a těch je v naší nabídce v obdobném designu a odstínu vždy celá řada. Nabízíme rovněž návod k montáži v elektronické podobě, který vás může přesvědčit o propracovanosti designu a s tím související kvalitě.


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

   

Alternativní zboží

Dětský pokoj Montana

Dětský pokoj Montana

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
od 14 870 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu